Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Ostródzie - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Ostródzie - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Ostródzie

Ostróda
Dowolne daty
Goście
Ostróda to średniej wielkości miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim. Znajduje się na Pojezierzu Iławskim u brzegów Jeziora Drwęckiego. Zamieszkuje je niewiele ponad 33 tysięcy osób. Ostróda powstała na początku XIII wieku jako osada przynależąca do krzyżackiego zamku.
DALSZE INFORMACJE »

Ostróda: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Ostróda
Apartament
4 1
Ostróda, ostródzki, Polska
od 249 zł
za noc
Nocleg Ostróda
Nocleg
6 2
Ostróda, ostródzki, Polska
od 371 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Apartament Basen Ostróda
Basen
20 m² Apartament
2 1
Ostróda, ostródzki, Polska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 235 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Nocleg Przyjazny zwierzętom Ostróda
Przyjazny zwierzętom
Nocleg
6 2
Ostróda, ostródzki, Polska
od 373 zł
za noc
Hotel apartamentowy Przyjazny zwierzętom Ostróda
Przyjazny zwierzętom
Pokój dwuosobowy
2 1
Ostróda, ostródzki, Polska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 235 zł
za noc
Agroturystyka Przyjazny zwierzętom Ostróda
Przyjazny zwierzętom
30 m² Agroturystyka
2 1
Ostróda, ostródzki, Polska
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 161 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Agroturystyka Balkon Ostróda
Balkon
155 m² Agroturystyka
8 4
Ostróda, ostródzki, Polska
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 598 zł
za noc
Apartament Balkon Ostróda
Balkon
70 m² Apartament
6 2
Ostróda, ostródzki, Polska
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 194 zł
za noc
Pokój Balkon Ostróda
Balkon
14 m² Pokój
2 1
Ostróda, ostródzki, Polska
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 152 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Ostróda i apartamenty Ostróda – wymarzone wczasy na Mazurach

Stałą się jednak częścią państwa polskiego dopiero po wojnie trzynastoletniej. W okresie międzywojennym należała administracyjnie do Niemiec i dopiero po zakończeniu II wojny światowej powróciła do ziem polskich. Niestety w czasie walk ponad połowa zabytkowej zabudowy miasta uległa zniszczeniu. Po wojnie miasto zostało sukcesywnie odbudowane i obecnie stanowi niezwykle atrakcyjnie turystyczny ośrodek miejski. Jeśli zdecydują się Państwo na komfortowe domki letniskowe Ostróda, to będą one znakomitą szansą na zapoznanie się z tym pięknym miastem, jak i z regionem Warmii i Mazur.

Niezapomniany wypoczynek w Ostródzie


Bez wątpienia Ostróda należy do miast, w których turysta nie może się nudzić. Przechadzając się po zabytkowych zakątkach miasta można zobaczyć miedzy innymi: Gotycki układ urbanistyczny wraz z zabytkowym rynkiem, fragmenty murów obronnych z XV wieku, zamek krzyżacki, pochodzący z XIV wieku Kościół gotycki św. Dominika Savio, wieżę Bismarcka, neogotycką wieżę ciśnień oraz wiele zabytkowych kamienic i budynków, które pochodząca z przełomu XIX i XX wieku. Ponadto z Ostródy organizowane są rejsy statkami kanałem Elbląskim. Taki odcinek trasy prowadzący z Ostródy do Starych Jabłonek liczy sobie 18 kilometrów, a czas rejsu w przybliżeniu trwa około 2,5 godziny. Bez wątpienia oferowane domki letniskowe Ostróda i apartamenty Ostróda będą znakomitą okazją do zwiedzenia tego pięknego miasta, jak i do organizowania wycieczek po całym regionie Warmii i Mazur.

A cały region tego województwa obfituje w liczne atrakcje turystyczne. Oprócz przepięknych lasów, rzek i jezior mogą Państwo zwiedzać także liczne zabytki, jak choćby dawne niemieckie bunkry wraz z dawną kwaterą Adolfa Hitlera, zabytkowe zamki krzyżackie, kościoły, typową drewnianą zabudowę. To także znakomite miejsca do uprawiania wielu sportów zarówno wodnych jak i lądowych, a być może i powietrznych. Dlatego warto wybrać apartamenty Ostróda i przekonać się o pięknie Warmii i Mazur. Dodatkowo warto zobaczyć inną miejscowość Kownatki albo wsie wypoczynkowe o nazwach Miłomłyn oraz Swaderki.

Liczne jeziora i malownicze krajobrazy czekają na Państwa również w Szwecji, dlatego gorąco polecamy nasze komfortowe domki letniskowe Edsbruck, przytulne apartamenty Drängsered oraz wygodne noclegi Lysekil. Ponadto proponujemy Państwu wczasy Strängnäs, urlop Branäs oraz wypoczynek Norrtälje.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Ostródzie?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Ostródzie są apartamenty oraz hotele. Wyszukujemy spośród ponad 26 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Ostródzie?

Wyszukując zakwaterowanie w Ostródzie z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 249 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 49 m², a hotele - 27 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Ostródzie?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Ostródzie o średniej cenie 318 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Ostródzie. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag