Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Pieckach - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Pieckach - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Pieckach

Piecki
Dowolne daty
Goście
Piecki to niewielka wieś w powiecie mrągowskim, położona w jednym z najbardziej urokliwych zakątków Mazur - w odległości 10 kilometrów od
DALSZE INFORMACJE »

Piecki: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Piecki
-25%
19 lut - 26 lut
50 m² Dom
6 2
Piecki, mrągowski, Polska
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 450 zł 600 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Dom Basen Piecki
Basen
50 m² Dom
6 2
Piecki, mrągowski, Polska
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 446 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Piecki
Balkon/Patio
107 m² Apartament
4 1
Piecki, mrągowski, Polska
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 483 zł
za noc
Sprawdź inne

Dom wakacyjny w Pieckach - upragniony odpoczynek na łonie natury

pl/apartamenty/polska/warmińsko-mazurskie/mikolajki">Mikołajek. Okolicę głównie zajmują lasy i jeziora, dlatego też Piecki od lat przyciągają miłośników mazurskiej przyrody, dzikich leśnych ostępów i pięknych wód. Dodatkową atrakcją jest bezpośrednie sąsiedztwo wody i możliwość łowienia ryb. Domki wakacyjne w Pieckach lub w jednej z okolicznych miejscowości często oferują udogodnienia dla rodzin z dziećmi, takie jak na przykład łóżeczko, zaś w pełni wyposażona kuchnia pozwoli poczuć się jak w domu. Coś ekstra znajdą dla siebie też ci, którzy są spragnieni luksusów - można znaleźć w Pieckach dom wakacyjny z basenem. W większości miejsc noclegowych dozwolony jest też pobyt psów. Doskonale odnajdą się tu nie tylko rodziny, ale grupy przyjaciół czy pary, które z pewnością docenią także wygodne apartamenty znajdujące się w Pieckach i okolicy.

Dom wakacyjny w Pieckach - wakacje w sercu dzikiej przyrody

Na terenie tej niewielkiej gminy znajdują się aż cztery rezerwaty przyrodnicze: rezerwat leśny "Królewska Sosna" i rezerwat torfowiskowy "Zakręt", na terenie którego zobaczyć można między innymi niezwykłe pływające wysepki, powstałe w wyniku nagromadzenia się na powierzchni jezior kożucha torfowców. Zachwycą się tam nie tylko dorośli fani fauny i flory - będzie to też znakomita lekcja dla najmłodszych turystów! Amatorów botaniki przyciąga do "Zakrętu" owadożerna rosiczka oraz pomnik przyrody nazywany Zakochaną Parą, który tworzą dwa splecione ze sobą drzewa - sosna i dąb. Ciężko wyobrazić sobie lepsze miejsce na romantyczny wypad! Znajdują się tu także rezerwaty krajobrazowe "Strzałowo" oraz "Krutynia". Na ich terenie spotkać można między innymi orła bielika, puchacza i inne duże ptaki drapieżne. Dom wakacyjny w Pieckach jest więc wymarzonym miejscem na wakacje dla tych, którzy tęsknią za odpoczynkiem z dala od zgiełku miast i pragną zanurzyć się w ciszy wypełnionej tylko szumem drzew i śpiewem ptaków.

Wczasy z kajakiem i rowerem

Na noclegi w Pieckach decydują się zarówno fani obserwacji ornitologicznych i łowcy wyjątkowych fotograficznych ujęć, jak i amatorzy sportów wodnych. Domek wakacyjny w Pieckach będzie bowiem idealną bazą, z której rozpocząć można spływ rzeką Krutynią. Blisko 100-kilometrowy szlak kajakowy Krutyni przebiega przez Puszczę Piską i Mazurski Park Krajobrazowy. Swą popularność trasa zawdzięcza nie tylko wprost bajkowej przyrodzie, ale też niezwykłej ciekawostce - otóż niedaleko wsi Sorkwity rzeka płynie czasem w obie strony. Szlak na Krutyni jest jednym z najpiękniejszych i najpopularniejszych spływów kajakowych na Mazurach, ale nie jest w tym miejscu jedyny - odważniejsi mogą udać się na 30-kilometrowy, mniej zagospodarowany i bardziej dziki spływ rzeką Dajną, dopływem Krutyni, biegnącym z Piecków do Świętej Lipki.

Dom wakacyjny w Pieckach jest także znakomitym wyborem, jeśli planujesz spędzić urlop na rowerowych wycieczkach po Mazurach. Tutejsze leśne drogi są bardzo zadbane i dobrze przystosowane do jazdy, a za cel podróży można obrać sobie jedną z bliższych lub dalszych wsi. Nocleg w Pieckach mogą też być przystankiem podczas dłuższej rowerowej wycieczki. Niewątpliwie Mazury są rejonem, którego nie trzeba zbyt długo zachwalać. Ich uroki znane są nie tylko w Polsce, ale i zagranicą. Jeśli chcesz w wakacje odpocząć od zgiełku i hałasu, jest to miejsce idealne dla ciebie.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Pieckach?

Domy i apartamenty to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Pieckach. Z ponad 1 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Pieckach?

Wyszukując zakwaterowanie w Pieckach z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 450 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: domy - 161 m², a apartamenty - 30 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Pieckach. Przeciętnie domy są idealne dla 12 gości.

image-tag