Noclegi i apartamenty wakacyjne w Pieckach - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Pieckach - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Pieckach

Piecki
Dowolne daty
Goście
Piecki
Dowolne daty
Goście
Piecki to niewielka wieś w powiecie mrągowskim, położona w jednym z najbardziej urokliwych zakątków Mazur - w odległości 10 kilometrów od
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Obiekty z basenem

Dla relaksu i ochłody: Piecki – sprawdź obiekty wakacyjne z orzeźwiającym basenem!

Dom Basen Piecki
559 zł za noc
288 m² Dom ∙ 18 gości ∙ 7 sypialni
4.0
„Bardzo dobry“ (5 ocen)
Piecki, Mrągowski, Polska
Rozpocznij rezerwację
Zobacz inne

Piecki: Nasze rekomendacje dla ciebie

Piecki: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 559 zł za noc

Dom Piecki
560 zł za noc
288 m² Dom ∙ 18 gości ∙ 7 sypialni
4.0
„Bardzo dobry“ (5 ocen)
Piecki, Mrągowski, Polska
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Pieckach - upragniony odpoczynek na łonie natury

pl/apartamenty/polska/warmińsko-mazurskie/mikolajki">Mikołajek. Okolicę głównie zajmują lasy i jeziora, dlatego też Piecki od lat przyciągają miłośników mazurskiej przyrody, dzikich leśnych ostępów i pięknych wód. Dodatkową atrakcją jest bezpośrednie sąsiedztwo wody i możliwość łowienia ryb. Domki wakacyjne w Pieckach lub w jednej z okolicznych miejscowości często oferują udogodnienia dla rodzin z dziećmi, takie jak na przykład łóżeczko, zaś w pełni wyposażona kuchnia pozwoli poczuć się jak w domu. Coś ekstra znajdą dla siebie też ci, którzy są spragnieni luksusów - można znaleźć w Pieckach dom wakacyjny z basenem. W większości miejsc noclegowych dozwolony jest też pobyt psów. Doskonale odnajdą się tu nie tylko rodziny, ale grupy przyjaciół czy pary, które z pewnością docenią także wygodne apartamenty znajdujące się w Pieckach i okolicy.

Dom wakacyjny w Pieckach - wakacje w sercu dzikiej przyrody

Na terenie tej niewielkiej gminy znajdują się aż cztery rezerwaty przyrodnicze: rezerwat leśny "Królewska Sosna" i rezerwat torfowiskowy "Zakręt", na terenie którego zobaczyć można między innymi niezwykłe pływające wysepki, powstałe w wyniku nagromadzenia się na powierzchni jezior kożucha torfowców. Zachwycą się tam nie tylko dorośli fani fauny i flory - będzie to też znakomita lekcja dla najmłodszych turystów! Amatorów botaniki przyciąga do "Zakrętu" owadożerna rosiczka oraz pomnik przyrody nazywany Zakochaną Parą, który tworzą dwa splecione ze sobą drzewa - sosna i dąb. Ciężko wyobrazić sobie lepsze miejsce na romantyczny wypad! Znajdują się tu także rezerwaty krajobrazowe "Strzałowo" oraz "Krutynia". Na ich terenie spotkać można między innymi orła bielika, puchacza i inne duże ptaki drapieżne. Dom wakacyjny w Pieckach jest więc wymarzonym miejscem na wakacje dla tych, którzy tęsknią za odpoczynkiem z dala od zgiełku miast i pragną zanurzyć się w ciszy wypełnionej tylko szumem drzew i śpiewem ptaków.

Wczasy z kajakiem i rowerem

Na noclegi w Pieckach decydują się zarówno fani obserwacji ornitologicznych i łowcy wyjątkowych fotograficznych ujęć, jak i amatorzy sportów wodnych. Domek wakacyjny w Pieckach będzie bowiem idealną bazą, z której rozpocząć można spływ rzeką Krutynią. Blisko 100-kilometrowy szlak kajakowy Krutyni przebiega przez Puszczę Piską i Mazurski Park Krajobrazowy. Swą popularność trasa zawdzięcza nie tylko wprost bajkowej przyrodzie, ale też niezwykłej ciekawostce - otóż niedaleko wsi Sorkwity rzeka płynie czasem w obie strony. Szlak na Krutyni jest jednym z najpiękniejszych i najpopularniejszych spływów kajakowych na Mazurach, ale nie jest w tym miejscu jedyny - odważniejsi mogą udać się na 30-kilometrowy, mniej zagospodarowany i bardziej dziki spływ rzeką Dajną, dopływem Krutyni, biegnącym z Piecków do Świętej Lipki.

Dom wakacyjny w Pieckach jest także znakomitym wyborem, jeśli planujesz spędzić urlop na rowerowych wycieczkach po Mazurach. Tutejsze leśne drogi są bardzo zadbane i dobrze przystosowane do jazdy, a za cel podróży można obrać sobie jedną z bliższych lub dalszych wsi. Nocleg w Pieckach mogą też być przystankiem podczas dłuższej rowerowej wycieczki. Niewątpliwie Mazury są rejonem, którego nie trzeba zbyt długo zachwalać. Ich uroki znane są nie tylko w Polsce, ale i zagranicą. Jeśli chcesz w wakacje odpocząć od zgiełku i hałasu, jest to miejsce idealne dla ciebie.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag