Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Pluskach - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Pluskach - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Pluskach

Pluski
Dowolne daty
Goście
Kameralna atmosfera Plusek z pewnością spodoba się wszystkim, którzy szukają miejsca na kameralne romantyczne wakacje. Otaczająca miejscowość Puszcza Napiwodzko-Ramucka sprzyja bowiem romantycznym spacerom, ale zachęca też do aktywnego wypoczynku z kijkami nordic walking czy na rowerze.
DALSZE INFORMACJE »

Pluski: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Pluski
40 m² Apartament
3 1
Pluski, Stawiguda, Polska
od 260 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Apartament Ogród Pluski
Ogród
40 m² Apartament
3 1
Pluski, Stawiguda, Polska
od 260 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Pluskach - w poszukiwaniu wyciszenia

Dodatkowo, wybierając się do lasu, można skorzystać z jego właściwości uzdrowiskowych dzięki wytworzonemu przez drzewa i rośliny mikroklimatowi. Wynajmując dom wakacyjny w Pluskach będziemy mieli okazję obcować z rzadko spotykanym, niezwykle czystym środowiskiem. Oznaką tego jest m.in. największe w Polsce skupisko tajęży - gatunku storczyka, który może rosnąć tylko w czystym otoczeniu.

Dom wakacyjny w Pluskach - wakacje na łonie przyrody

Główną atrakcją Plusek jest przede wszystkim Jezioro Pluszne. Jeden z największych i najczystszych zbiorników wodnych na Mazurach przyciąga nie tylko miłośników wędkowania czy żeglowania, ale też - co stosunkowo rzadkie w Polsce - możliwością nurkowania w przejrzystej wodzie. Miejsce to jest więc dobrze znane pasjonatom tego sportu, którzy dodatkowo cenią sobie fakt, że mogą dokonywać podwodnych eksploracji także zimą. Pod lodem skuwającym jezioro panuje znakomita widoczność, co pozwala na dotarcie do wielu ciekawych miejsc. Szczególnie urokliwym miejscem jest wschodnia odnoga Jeziora Pluszne, tzw. Zatoka Księżycowa, która pozostawia w pamięci niezapomniane wrażenia. Jeśli więc lubisz ten sport - albo chcesz się nauczyć, to pamiętaj, że nie tylko zagranicą, ale i w Polsce możesz znaleźć wspaniałe miejsca do jego uprawiania!

Pluski położone są raptem 20 kilometrów od Olsztyna, gdzie warto zajrzeć, zwłaszcza spędzając w tym regionie wakacje w gronie rodzinnym. Wyjątkową atrakcją dla dzieci okazać się może wizyta w olsztyńskim planetarium i obejrzenie filmów przybliżających tajemnice kosmosu. Decydując się na dom wakacyjny w Pluskach, można zwiedzić inne interesujące miejsca Warmii i Mazur, choć już same Pluski pozwalają atrakcyjnie spędzić tu cały urlop. Domki wakacyjne w Pluskach zapewniają bliski dostęp do wody, warto też wspomnieć, że samo Jezioro Pluszne jest przyjazne zarówno dla mniej, jak i bardziej doświadczonych pływaków. Ci pierwsi znajdą tu bowiem mnóstwo miejsc z jednometrowymi płyciznami, które nawet osobom obawiającym się wody dają poczucie bezpieczeństwa.

Noclegi w Pluskach - u źródeł Łyny i z wizytą u bobrów

Nocleg w Pluskach to także okazja do spotkań z przyrodą. Jednym z bardziej niezwykłych miejsc w tych okolicach jest rezerwat krajobrazowo-geomorfologiczny utworzony u źródeł rzeki Łyny. Co szczególnie ciekawe, teren też zamieszkiwany jest przez rzadkie gatunki zwierząt zamieszkujących raczej tereny górzyste. Same źródła rzeki Łyny sączą się w postaci drobnych strumyków, które można obserwować z wybudowanych tutaj dla wygody zwiedzających rezerwat licznych schodków i mostków. To coś wyjątkowego dla wszystkich miłośników fauny i flory!

Wynajmując dom noclegowy w Pluskach nie możesz pominąć także wizyty w rezerwacie bobrów na rzece Pasłęce. Powalone ogromne pnie drzew, z których bobry budują swoje żeremia oraz naturalne zapory, robią niesamowite wrażenie na każdym, kto zdecyduje się na wizytę w tym miejscu.

Pluski oraz ich okolice od lat są miejscami otwartymi na turystykę, dzięki czemu znajdziesz tutaj bardzo zróżnicowaną bazę noclegową: domy wakacyjne i apartamenty dla bardziej wymagających turystów, którzy nocując w nich mogą skorzystać np. z pola golfowego czy kortu tenisowego, ale też niewielkie domki wolnostojące, w których możesz spędzić wakacje ze swoim czworonożnym ulubieńcem. Sprawdź więc ofertę Casamundo i wybierz dom wakacyjny w Pluskach, który najbardziej Ci odpowiada.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Pluskach?

Domy i campingi to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Pluskach. Z ponad 15 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Pluskach?

Ceny w Pluskach rozpoczynają się od 260 zł za noc. Warto rozważyć tu domy (190 m²) lub campingi (15 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Pluskach. Przeciętnie domy są idealne dla 12 gości.

image-tag