Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Rusi Małej - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Rusi Małej - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Rusi Małej

Ruś Mała
Dowolne daty
Goście
Ruś Mała to niewielka mazurska wieś położona w województwie warmińsko-mazurskim, zaledwie kilka kilometrów od Ostródy. Znajduje się w bardzo atrakcyjnym turystycznie regionie. Tuż obok niej płynie rzeką Szelążnica, ponadto znajduje się nad samym Jeziorem Pauzeńskim.
DALSZE INFORMACJE »

Ruś Mała: Nasze rekomendacje dla ciebie

Domek letniskowy Ruś Mała
-26%
1 wrz - 8 wrz
Domek letniskowy
5 3
Ruś Mała, Ostródzki, Polska
od 370 zł 498 zł
za noc
Apartament Ruś Mała
-48%
4 lut - 11 lut
50 m² Apartament
4 2
Ruś Mała, Ostródzki, Polska
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 167 zł 323 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Apartament Przyjazny zwierzętom Ruś Mała
-44%
11 lut - 18 lut
Przyjazny zwierzętom
Apartament
4 2
Ruś Mała, Ostródzki, Polska
od 189 zł 336 zł
za noc
Apartament Przyjazny zwierzętom Ruś Mała
Przyjazny zwierzętom
Apartament
4 1
Ruś Mała, Ostródzki, Polska
od 242 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Ruś Mała
-34%
23 wrz - 30 wrz
Balkon/Patio
61 m² Dom
5 3
Ruś Mała, Ostródzki, Polska
3,7 / 5,0
„Dobry“
od 289 zł 440 zł
za noc
Dom Balkon/Patio Ruś Mała
-31%
23 wrz - 30 wrz
Balkon/Patio
103 m² Dom
7 2
Ruś Mała, Ostródzki, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 433 zł 626 zł
za noc
Sprawdź inne

Domy wakacyjne z ogrodem

Apartament Ogród Ruś Mała
-49%
4 lut - 11 lut
Ogród
43 m² Apartament
4 1
Ruś Mała, Ostródzki, Polska
od 212 zł 415 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe w Rusi Małej – niezpomniany wypoczynek nad jeziorem

W pobliżu można podziwiać również Jezioro Szeląg Wielki oraz Jezioro Perskie. Dodatkowo w okolicy obecny jest również kanał ostródzki. Dzięki swemu położeniu oraz cichej i spokojnej atmosferze, Ruś Mała to znakomite miejsce dla tych wszystkich osób, które pragną odpoczynku od wielkich miast oraz tłumu ludzi. Zdecydowanie domki letniskowe Ruś Mała i apartamenty Ruś Mała mogą stać się miejscem, z którego można wyruszać na okoliczne wycieczki.

Wakacje w Rusi Małej – lasy, jeziora, strumienie i rzeki


Położenie tej malowniczej wioski sprawia, iż w promieniu kilkudziesięciu kilometrów można wyruszać na niezwykle interesujące wycieczki. Przede wszystkim około 30 kilometrów od niej leżą Pola Grunwaldzkie, na których to w 1410 roku odbyła się jednak z największych średniowiecznych bitew. Obecnie można tam podziwiać okazały pomnik oraz zwiedzić miejscowe muzeum. Około 80 kilometrów od Rusi Małej leży Malbork z jednym z najpiękniejszych średniowiecznych zamków w Europie. Zdecydowanie cały region Warmii i Mazur obfituje w wiele zabytków po dawnym Zakonie Krzyżackim. Dodatkowo można zwiedzać liczne poniemieckie bunkry wraz z najsłynniejsza kwaterą Adolfa Hitlera, zabytkowe kościoły, twierdze. Bez wątpienia domki letniskowe Ruś Mała i apartamenty Ruś Mała będą nie tylko znakomitym miejscem, z którego można wyruszać na wycieczki, lecz także będą służyć regeneracji po całodniowym zwiedzaniu i podróży.

W samej okolicy Rusi Małej znajduje się Ostróda z wieloma pięknymi i dobrze zachowanymi zabytkami. Oczywiście jest to region o wielkich przyrodniczych walorach. Po wielu jeziorach można bez problemu pływać żaglówkami, kajakami. Dodatkowo cały region bogaty jest w liczne szlaki turystyczne, które wiodą przez okoliczne lasy, piękne strumienie i rzeki. To idealne miejsce zarówno do pieszych wędrówek jak i do jazdy na rowerze. Oferowane domki letniskowe w Rusi Małej i apartamenty w Rusi Małej to niepowtarzalna szansa na zapoznanie się z regionem Warmii i Mazur, a także okazja do aktywnego wypoczynku.

Jeżeli pragną Państwo wypocząć w ciszy i spokoju nad brzegiem malowniczego jeziora i nie straszne są Państwu dalekie wyprawy, polecamy Finlandię. Tam czekają już na Państwa przyjazd wygodne domki letniskowe Sotkamo oraz apartamenty Suomussalmi. Ponadto proponujemy Państwu wczasy w Paltamo, wakacje w Vuokatti, urlop w Vantaa oraz wypoczynek w Jyväskylä. Wybór należy do Państwa!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Rusi Małej?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Rusi Małej są domy i domek letniskowy. Dzięki ponad 15 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Rusi Małej?

Ceny w Rusi Małej rozpoczynają się od 167 zł za noc. Warto rozważyć tu domy (76 m²) lub domek letniskowy (95 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Rusi Małej. Przeciętnie domy są idealne dla 7 gości.

image-tag