Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Rusi Małej - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Rusi Małej - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Rusi Małej

Ruś Mała
Dowolne daty
Goście
Ruś Mała to niewielka mazurska wieś położona w województwie warmińsko-mazurskim, zaledwie kilka kilometrów od Ostródy. Znajduje się w bardzo atrakcyjnym turystycznie regionie. Tuż obok niej płynie rzeką Szelążnica, ponadto znajduje się nad samym Jeziorem Pauzeńskim.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Apartament Przyjazny zwierzętom Ruś Mała
Przyjazny zwierzętom
Apartament
4 1
Ruś Mała, Ostródzki, Polska
od 261 zł
za noc
Apartament Przyjazny zwierzętom Ruś Mała
Przyjazny zwierzętom
Apartament
4 2
Ruś Mała, Ostródzki, Polska
od 180 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Obiekty w okolicy idealnej na wędkowanie

Dom Łowienie ryb Ruś Mała
Łowienie ryb
Dom
6 2
Ruś Mała, Ostródzki, Polska
od 485 zł
za noc
Domek letniskowy Łowienie ryb Ruś Mała
Łowienie ryb
Domek letniskowy
5 3
Ruś Mała, Ostródzki, Polska
od 351 zł
za noc
Zobacz inne

Ruś Mała: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Ruś Mała
Dom
6 2
Ruś Mała, Ostródzki, Polska
od 483 zł
za noc
Domek letniskowy Ruś Mała
Domek letniskowy
5 3
Ruś Mała, Ostródzki, Polska
od 349 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe w Rusi Małej – niezpomniany wypoczynek nad jeziorem

W pobliżu można podziwiać również Jezioro Szeląg Wielki oraz Jezioro Perskie. Dodatkowo w okolicy obecny jest również kanał ostródzki. Dzięki swemu położeniu oraz cichej i spokojnej atmosferze, Ruś Mała to znakomite miejsce dla tych wszystkich osób, które pragną odpoczynku od wielkich miast oraz tłumu ludzi. Zdecydowanie domki letniskowe Ruś Mała i apartamenty Ruś Mała mogą stać się miejscem, z którego można wyruszać na okoliczne wycieczki.

Wakacje w Rusi Małej – lasy, jeziora, strumienie i rzeki


Położenie tej malowniczej wioski sprawia, iż w promieniu kilkudziesięciu kilometrów można wyruszać na niezwykle interesujące wycieczki. Przede wszystkim około 30 kilometrów od niej leżą Pola Grunwaldzkie, na których to w 1410 roku odbyła się jednak z największych średniowiecznych bitew. Obecnie można tam podziwiać okazały pomnik oraz zwiedzić miejscowe muzeum. Około 80 kilometrów od Rusi Małej leży Malbork z jednym z najpiękniejszych średniowiecznych zamków w Europie. Zdecydowanie cały region Warmii i Mazur obfituje w wiele zabytków po dawnym Zakonie Krzyżackim. Dodatkowo można zwiedzać liczne poniemieckie bunkry wraz z najsłynniejsza kwaterą Adolfa Hitlera, zabytkowe kościoły, twierdze. Bez wątpienia domki letniskowe Ruś Mała i apartamenty Ruś Mała będą nie tylko znakomitym miejscem, z którego można wyruszać na wycieczki, lecz także będą służyć regeneracji po całodniowym zwiedzaniu i podróży.

W samej okolicy Rusi Małej znajduje się Ostróda z wieloma pięknymi i dobrze zachowanymi zabytkami. Oczywiście jest to region o wielkich przyrodniczych walorach. Po wielu jeziorach można bez problemu pływać żaglówkami, kajakami. Dodatkowo cały region bogaty jest w liczne szlaki turystyczne, które wiodą przez okoliczne lasy, piękne strumienie i rzeki. To idealne miejsce zarówno do pieszych wędrówek jak i do jazdy na rowerze. Oferowane domki letniskowe w Rusi Małej i apartamenty w Rusi Małej to niepowtarzalna szansa na zapoznanie się z regionem Warmii i Mazur, a także okazja do aktywnego wypoczynku.

Jeżeli pragną Państwo wypocząć w ciszy i spokoju nad brzegiem malowniczego jeziora i nie straszne są Państwu dalekie wyprawy, polecamy Finlandię. Tam czekają już na Państwa przyjazd wygodne domki letniskowe Sotkamo oraz apartamenty Suomussalmi. Ponadto proponujemy Państwu wczasy w Paltamo, wakacje w Vuokatti, urlop w Vantaa oraz wypoczynek w Jyväskylä. Wybór należy do Państwa!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Rusi Małej?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Rusi Małej są domy i domek letniskowy. Dzięki ponad 15 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Rusi Małej. Przeciętnie domy są idealne dla 7 gości.

image-tag