Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Siemianach - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Siemianach - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Siemianach

Siemiany
Dowolne daty
Goście
Marzą Państwo o urlopie na Mazurach? Pragną Państwo odpocząć wśród spokoju i ciszy oraz przepięknych krajobrazów? W takim razie Siemiany domki letniskowe to znakomity wybór. Tutaj oderwą się Państwo od codzienności oraz tłoku i zgiełku wielkich miast.
DALSZE INFORMACJE »

Domy wakacyjne z ogrodem

Apartament  Siemiany
Ogród
65 m² Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Siemiany, Iława, Polska
od 416 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Siemiany: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Siemiany
65 m² Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Siemiany, Iława, Polska
od 415 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Siemiany domki letniskowe – urlop na każdą kieszeń!

Siemiany do mała miejscowość, położona w województwie warmińsko-mazurskim, w odległości około 20 kilometrów od Iławy. Wczasowiczów zachwyca przede wszystkim panujący tu spokój, umożliwiający niespotykaną rekreację. Bliskość natury oraz świeże powietrze doskonale wpłyną na Pańskie zdrowie oraz samopoczucie! Urlop w Siemianach to doskonała decyzja dla wszystkich zmęczonych codziennymi stresami i ciągłym napięciem – tu prawdziwie Państwo odpoczną.
W tym roku na Mazury, a następne wakacje za granicą? Polecamy wczasy w Grecji, wczasy we Włoszech, wakacje na Malcie oraz wakacje na Cyprze! Tu doskonale będą się Państwo bawić: przykładowo we włoskich domkach letniskowych Lacjum lub greckich apartamentach Peloponez.

Siemiany – jak na wczasy, to tylko na Mazury!

Dodatkowej atrakcyjności miejscowości Siemiany dodaje położenie nad Jeziorem Jeziorak – najdłuższym jeziorem w Polsce, mierzącym aż 27 km! Na jeziorze, połączonym z Kanałem Elbląskim, znajduje się 16 wysp, z których największe to Wielka Żuława, Wielki Bukowiec oraz Zielony Ostrów. Nad Jeziorakiem mogą uprawiać Państwo sporty wodne, łącznie z żeglarstwem. Warto też wybrać się na dłuższy spacer wzdłuż brzegu jeziora. Stąd podziwiać będą mogli Państwo przepiękne krajobrazy oraz florę i faunę. Jezioro otoczone jest lasami i tworzy schronienie dla wielu gatunków zwierząt. Natrafią Państwo tu przykładowo na komorany i czaple, łabędzie, mewy, kokoszki, żurawie, kaczki, łyski oraz perkozy. Miłośnicy wędkarstwa z pewnością zachwyceni będą bogactwem różnorodnych gatunków ryb. W Jezioraku natrafią Państwo bowiem między innymi na sumy, sandacze, węgorze, leszcze, karpie, okonie i szczupaki. Warto również wziąć ze sobą rower i wybrać się na wycieczkę rowerową po Siemianach i okolicy. Pedałując będą Państwo mogli podziwiać piękne widoki i krajobrazy, a odrobina ruchu z pewnością dobrze wpłynie na Pańskie zdrowie oraz samopoczucie! Siemiany noclegi: Siemiany domki oraz Siemiany apartamenty to doskonały wybór na wygodny i pełen relasku urlop.

Planują Państwo już następne wakacje? Zapraszamy:

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Siemianach. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 6 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag