Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Surytach - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Surytach - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Surytach

Suryty
Dowolne daty
Goście
Wioska oddalona o około 15 kilometrów od Lidzbarka Warmińskiego słynie przede wszystkim z malowniczego jeziora Blanki otoczonego lasami, łąkami i polami. Nocleg w Surytach pozwoli Ci więc wypocząć nad wodą.
DALSZE INFORMACJE »

Suryty: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Suryty
-42%
7 sty - 14 sty
115 m² Dom
8 4
Suryty, Lidzbarski, Polska
od 703 zł 1.218 zł
za noc
Dom Suryty
-17%
10 cze - 17 cze
102 m² Dom
4 2
Suryty, Lidzbarski, Polska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 423 zł 509 zł
za noc
Dom Suryty
Dom
4 2
Suryty, Lidzbarski, Polska
od 477 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Suryty
-36%
3 cze - 10 cze
Przyjazny zwierzętom
180 m² Dom
7 4
Suryty, Lidzbarski, Polska
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 210 zł 327 zł
za noc
Dom Przyjazny zwierzętom Suryty
-24%
10 gru - 17 gru
Przyjazny zwierzętom
32 m² Dom
6 2
Suryty, Lidzbarski, Polska
od 519 zł 682 zł
za noc
Dom Przyjazny zwierzętom Suryty
-34%
10 cze - 17 cze
Przyjazny zwierzętom
Dom
7 4
Suryty, Lidzbarski, Polska
od 235 zł 355 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Dom Balkon Suryty
-42%
7 sty - 14 sty
Balkon
115 m² Dom
8 4
Suryty, Lidzbarski, Polska
od 702 zł 1.215 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Suryty
-17%
10 cze - 17 cze
Balkon/Patio
102 m² Dom
4 2
Suryty, Lidzbarski, Polska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 423 zł 509 zł
za noc
Sprawdź inne

Zaplanuj wakacje nad jeziorem, rezerwując dom wakacyjny w Surytach

Możesz tu zorganizować wymarzone wakacje z dzieckiem. Miasteczko nie jest zatłoczone, a czyste plaże i ciepła woda w akwenie z pewnością przypadną do gustu najmłodszym. Coś dla siebie znajdą tu także starsi podróżnicy, zwłaszcza miłośnicy kąpieli wodnych i słonecznych. Wybierając dom wakacyjny w Surytach, możesz również spróbować sił w sportach wodnych. Duży zbiornik sprzyja żeglarzom oraz surferom. Amatorzy mniej emocjonujących wrażeń mogą z kolei popływać kajakiem lub łódką. Na tym jednak nie koniec. W miejscowości nie brakuje bowiem ścieżek turystycznych idealnych dla amatorów pieszych wędrówek, joggingu i nordic walkingu. Eskapada po okolicznych łąkach i borach to doskonały sposób na to, by zadbać o kondycję i jednocześnie przyjrzeć się z bliska niezwykłej mazurskiej przyrodzie. Wędrując po okolicznych wioskach, poznasz także mazurską gościnność i rozsmakujesz się w lokalnych przysmakach.

Dom wakacyjny w Surytach – pomysł na urlop z przyrodą

Kwatery w Surytach są chętnie wybierane przez turystów planujących wakacje rowerowe. Zadbane szlaki turystyczne pozwalają przyjrzeć się regionowi z perspektywy dwóch kółek i jednocześnie zahartować organizm. Miłośnicy przyrody koniecznie powinni wybrać się na jednośladach do oddalonej o około pięć kilometrów miejscowości Kochanówka. Pośrodku gęstego lasu kryją się tu dwa niewielkie jeziora: Gilgajny i Babka. Akweny te są ostoją dla dzikiego ptactwa wodnego. Można tu spotkać łyski, bielika czy cyrankę. Wynajmując apartamenty w Surytach, zorganizujesz też wakacje wędkarskie. Zarówno jezioro Blanki, jak i okoliczne mniejsze zbiorniki obfitują w różnorodne gatunki ryb. Można tu złowić między innymi leszcze, płocie, wzdręgi, karpie czy amury. Pobyt z wędką uprzyjemnia malownicze otoczenie jezior, cisza i spokój. Łowić można zarówno z łodzi rybackiej, z brzegu akwenu, jak i z licznych pomostów wiodących w głąb jezior. Odpoczynek po dniu pełnym wrażeń zagwarantują Ci komfortowe domki wakacyjne w Surytach. Wiele obiektów jest wyposażonych w ogród lub taras, na którym możesz zorganizować grilla dla siebie i rodziny.

Wybierz domek wakacyjny w Surytach i zorganizuj wczasy na Mazurach

Decydując się na noclegi w Surytach, możesz zaplanować rodzinny piknik. W okolicznych lasach są wyznaczone stanowiska do biesiadowania. Nie brakuje także zadaszonych wiat. Podróżując z najmłodszymi, warto pospacerować tutejszymi ścieżkami edukacyjnymi, które przybliżają osobliwości mazurskiej przyrody. Rezerwując apartament wakacyjny w Surytach, możesz zorganizować eskapadę do pobliskich miejscowości. Na szczególną uwagę zasługuje Lidzbark Warmiński. To urokliwe miasteczko położone nad rzeką Łyną oferuje szereg atrakcji dla piechurów, rowerzystów i osób lubiących zwiedzać zabytki. Do najważniejszych z nich można zaliczyć monumentalny gotycki zamek biskupów warmińskich. Warto tu zobaczyć Wysoką Bramę, która jest jednym z wielu doskonale zachowanych elementów średniowiecznych obwarowań miasta, oraz XIV-wieczny kościół farny. Decydując się na zakwaterowanie w Surytach, warto też odwiedzić Dobre Miasto. Miejscowość przyciąga walorami przyrodniczymi oraz bogatą historią. Można tu wypocząć na uroczej starówce, delektując się kawą lub regionalnymi przysmakami. Te i wiele innych atrakcji czekają na Ciebie na Warmii i Mazurach. Wynajmując dom wakacyjny w Surytach, zyskasz świetną bazę wypadową do malowniczych miejscowości regionu, odpoczniesz i zyskasz energię. Na Casamundo znajdziesz z kolei komfortowe i dobrze wyposażone kwatery noclegowe, które uprzyjemnią Ci pobyt na wczasach.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Surytach?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Surytach są domy i apartamenty. Dzięki ponad 15 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Surytach?

Z Casamundo w Surytach znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 210 zł za noc. Możesz spodziewać się, że domy (98 m²) i apartamenty (90 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Surytach. Przeciętnie domy są idealne dla 7 gości.

image-tag