Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Szyprach - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Szyprach - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Szyprach

Szypry
Dowolne daty
Goście
Szypry to maleńka osada położona na południowym brzegu jeziora Wadąg w Krainie Tysiąca Jezior, czyli na Mazurach. Wieś, jakkolwiek liczy sobie ponad 600 lat, to miejscowością turystyczną stała się dopiero pod koniec ubiegłego wieku.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom  Szypry
-41%
11 maj - 18 maj
Przyjazny zwierzętom
64 m² Dom ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Szypry, Dywity, Polska
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 169 zł 284 zł
za noc
Dom  Szypry
-45%
20 sty - 27 sty
Przyjazny zwierzętom
87 m² Dom ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Szypry, Dywity, Polska
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 158 zł 286 zł
za noc
Dom  Szypry
-43%
4 maj - 11 maj
Przyjazny zwierzętom
94 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 3 sypialnie
Szypry, Dywity, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 210 zł 368 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Dom  Szypry
Ogród
85 m² Dom ∙ 5 gości ∙ 3 sypialnie
Szypry, Dywity, Polska
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 339 zł
za noc
Kamping  Szypry
-48%
9 gru - 16 gru
Ogród
42 m² Kamping ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Szypry, Dywity, Polska
od 247 zł 473 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty w okolicy idealnej na wędkowanie

Dom  Szypry
Łowienie ryb
123 m² Dom ∙ 10 gości ∙ 3 sypialnie
Szypry, Dywity, Polska
4,1 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 343 zł
za noc
Dom  Szypry
Łowienie ryb
98 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
Szypry, Dywity, Polska
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 248 zł
za noc
Zobacz inne

Szypry: Nasze rekomendacje dla ciebie

Szypry: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 158 zł za noc

Dom Szypry
76 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 3 sypialnie
Szypry, Dywity, Polska
3,4 / 5,0
od 559 zł
za noc
Apartament Szypry
75 m² Apartament ∙ 6 gości ∙ 3 sypialnie
Szypry, Dywity, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 445 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Szypry i apartamenty Szypry – dla dorosłych i dla dzieci

Jej niezwykłe walory naturalne, niezmąconą ciszę oraz ogromnych rozmiarów ryby docenia każdego roku coraz większa liczba miłośników przyrody oraz wędkarzy. Ogromnym atutem miejscowości są luksusowe domki letniskowe Szypry oraz apartamenty Szypry, dzięki którym wszyscy turyści cieszyć się mogą doskonałym relaksem w bezpośrednim sąsiedztwie natury. Szypry to także doskonałe miejsce dla tych, którzy nie cieszą się zdrowiem. Wspaniałe warunki klimatyczne Zielonych Płuc Polski z pewnością wspomogą wielu rekonwalescentów. Miejsce doskonałe jest zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Mimo, że nie polecane jest do kąpieli, to urozmaicone brzegi, bogactwo flory oraz fauny, a także trzy rozległe wyspy, do których można popłynąć wynajętą łodzią pozostawią z pewnością niezatarte wrażenia.

Wakacje w Szyprach – idealnie dla miłośników przyrody i wędkarzy


Jezioro Wadąg, nad którym leżą Szypry to stosunkowo duży, bo niemal 500- hektarowy zbiornik wodny. Wpływa do niego i wypływa wiele rzek i strumieni, co stanowi o niezwykłym uroku i dzikości jego linii brzegowej. Ogromnym plusem jeziora są trzy duże wyspy. Największa z nich ma powierzchnię aż trzech hektarów. Wyprawy łodziami do wysp należą do największych atrakcji turystycznych, z których korzystają niemal wszyscy zamieszkujący domki letniskowe Szypry oraz apartamenty Szypry turyści. Jezioro Wadąg jest szeroko znane wśród wędkarzy, którzy zjeżdżają się tam w nadziei na rekordowe połowy. Właśnie w tym akwenie złowiono bowiem, trzeciego pod względem wagi suma w Polsce. Olbrzymy mierzące około dwóch metrów i ważące ponad 40 kilogramów to nad jeziorem Wadąg, bynajmniej nie legendy. Poza gigantami można łowić tam również nie mniej smaczne sandacze, leszcze, szczupaki oraz węgorze.

Niebywałą atrakcją Szyprów oraz jeziora, nad którym leży wieś, są przepiękne kwiaty wodne, które tworzą niezapomniane scenerie. Atutem dla amatorów oraz propagatorów "zielonych szkół" jest także rozliczne ptactwo wodne. Bogactwo świata roślin i zwierząt sprawia, że domki letniskowe w Szyprach oraz apartamenty w Szyprach odwiedzają bardzo chętnie całe rodziny. Pośród rozległych wód jeziora oraz w okolicznych lasach ustronne miejsca znajdą jednakże także samotnicy, którzy mogą oddać się tam swoim ulubionym sportom od wędkarstwa, poprzez żeglarstwo, aż po nordic walking oraz piesze wyprawy.

Polecamy Państwu również inne, atrakcyjne miejsca na Mazurach

Jeżeli nie straszne są Państwu dalekie wyprawy polecamy również wypoczynek nad Jeziorem Bodeńskim na południu Niemiec. Tam przygotowaliśmy dla Państwa komfprtowe domki letniskowe w Konstancji. Poza tym polecamy wakacje w Überlingen, wczasy w Immenstaad oraz urlop we Friedrichshafen. Wybór należy do Państwa!

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag