Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Tolkmicku - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Tolkmicku - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Tolkmicku

Tolkmicko
Dowolne daty
Goście
Tolkmicko, wcześniej zwane Tolkemit, to miasto województwo warmińsko-mazurskiego położone nad Zalewem Wiślanym.
DALSZE INFORMACJE »

Domy wakacyjne z ogrodem

Pokój gościnny Ogród Tolkmicko
Mały pokój Dwuosobowy ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Tolkmicko, Tolkmicko, Polska
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 180 zł
za noc
Apartament Ogród Tolkmicko
40 m² Apartament ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Tolkmicko, Tolkmicko, Polska
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 521 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Tolkmicko
60 m² Apartament ∙ 8 gości ∙ 2 sypialnie
Tolkmicko, Tolkmicko, Polska
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 415 zł
za noc
Sprawdź inne

Noclegi z kominkiem

Dom Kominek Tolkmicko
49 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 1 sypialnia
Tolkmicko, Tolkmicko, Polska
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 294 zł
za noc
Sprawdź inne

Tolkmicko: Nasze rekomendacje dla ciebie

Pokój gościnny Tolkmicko
Pokój Czteroosobowy z łazienką ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Tolkmicko, Tolkmicko, Polska
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 380 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Tolkmicko noclegi – spokój i relaks na Mazurach

Obecnie Tolkmicko noclegi to jeden z regionalnych ośrodków wypoczynkowych i regularnie odwiedzane jest przez turystów z całej Polski i Niemiec, ze względu na swoją wartość historyczną. Na jego terenie w pobliżu apartamenty Tolkmicko znajduje się port morski, w którym mieszczą się bosmanat, czyli swego rodzaju Urząd Morski, jak i również jedyna jednostka ratownictwa morskiego w całym Zalewie Wiślanym. Od okresu 2011-2013 kiedy to w regionie miała miejsca remowacja nabrzeża, znajduje się tam przystań żeglarska. Wzdłuż nabrzeża przy Tolkmicko noclegi mogą cumować różnorodne jachty oraz łodzie żaglowe.

Apartamenty Tolkmicko – miejsce pełne historii

Same początki Tolkmicka sprowadzają się do opowiadanych z pokolenia na pokolenie legęd oraz opowiadań. Szacuje sie na podstawie wykopalisk w regionie, że osadnictwo sięga nawet epoki żelaza z czasów 650-400 lat p.n.e.. W okolicach domki letniskwe Tolkmicko znajduje się wiele różnorodnych zabytków, z czego aż 10 zabytków jest bezpośrednio pod ochroną konserwatora zabytków. Do najciekawszych dla turystów atrakcji turystycznych można zaliczyć Grodzisko Wały Tolkmita, które są najlepiej zachowanymi pozostałościami typu grodzisko w całym powiecie elbląskim. Co więcej w regionie Tolkmicko noclegi leży baszta gotycka wraz z fragmentami murów obronnych z XIV wieku oraz Kościół Parafialny i Kaplica Cmentarna z okresu XV wieku. Przez miasto przechodzi droga wojewódzka, dzięki czemu posiada dobre połączenia z sąsiednimi miastami jak Frombork czy Elbląg. Warto również wybrać się do okolicznych miejscowości jak Pasłęk. Dla lubiących walory przyrodnicze miejsca, na pewno interesujące będzie wybranie się do Parku Krajobrazowego „Wysoczyzna Elbląska“. Regularnie w okresie letnim odbywają się również w Tolkmicku regaty żaglowe oraz międzynarodowe Zloty Motocyklistów.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag