Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Tylkowie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Tylkowie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Tylkowie

Tylkowo
Dowolne daty
Goście
Tylkowo to niewielka wioska znajdująca się w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie szczycieńskim. Położona jest 4 kilometry od Pasymia obok szosy Pasym - Olsztyn. Zamieszkuje ją niewiele ponad 500 mieszkańców.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Tylkowo
Dom ∙ 17 gości ∙ 7 sypialni
Tylkowo, Szczycieński, Polska
od 689 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Obiekty w okolicy idealnej na wędkowanie

Dom Łowienie ryb Tylkowo
Dom ∙ 8 gości ∙ 4 sypialnie
Tylkowo, Szczycieński, Polska
od 631 zł
za noc
Zobacz inne

Domki letniskowe Tylkowo i apartamenty Tylkowo – ciesz się pięknem Warmii i Mazur

Wioska powstała w roku 1384 z rozporządzenia ówczesnego mistrza zakonnego Konrada Zöllnera von Rotenstein. Zdecydowanie ze względu na swe położenie w regionie Warmii i Mazur, Tylkowo będzie idealnym miejscem na niezapomniany wypoczynek w tej części naszego kraju. Zdecydowanie pobyt w tej pięknej i malowniczej wiosce będzie okazją do odpoczynku od wielkich miast i tłumów ludzi, gdzie ponadto można zaznać ciszy, spokoju oraz bezpośredniego obcowania z naturalną przyrodą. Wobec tego, jeśli zależy Państwu na takich warunkach pobytu, to koniecznie powinni Państwo wynająć domek letniskowy Tylkowo lub apartament Tylkowo i cieszyć się przy tym pięknem Warmii i Mazur.

Wakacje w Tylkowie – żegluj, wędkuj, ciesz się naturalną przyrodą


Bez dwóch zdań ten piękny region naszego kraju może zaoferować Państwu wiele atrakcji turystycznych. Z jednej strony mogą Państwo postawić na bardzo urozmaicony aktywny wypoczynek pod względem jazdy na rowerze, pływania żaglówkami, kajakami po jeziorach, spacerowania po okolicznych lasach, a z drugiej strony mogą Państwo postawić na zwiedzanie całego regionu Warmii i Mazur. W wielu miejscach będą mieli Państwo okazję do podziwiania dawnych zamków i twierdz krzyżackich, poniemieckich bunkrów wojskowych, w tym Wilczego Szańca, czy choćby licznych zabytkowych kościołów, kapliczek i typowej drewnianej zabudowy. Warto się oczywiście również udać do pobliskiego Olsztyna. Oferowane tanie i komfortowe domki letniskowe Tylkowo i apartamenty Tylkowo mogą pełnić rolę bazy wypadowej do okolicznych i dalszych wycieczek krajoznawczych.

Tylkowo to także idealne miejsce dla miłośników żeglarstwa oraz wędkowania. Tylko w promieniu kilku kilometrów znajdują się jeziora: Kośno, Kalwa, Leleskie, Gromskie, Sasek Wielkich. Jeśli wybiorą Państwo domek letniskowy w Tylkowie lub apartament w Tylkowie, to oprócz atrakcji związanych z okolicznymi jeziorami, będą mogli Państwo zobaczyć także zabytkową drogę brukowaną, dawny zespół młyński z XIX wieku, czy choćby dawne kurhany. Warto postawić na region Warmii i Mazur!

Jeżeli są Państwo zwolennikami wypoczynku w ciszy i spokoju i lubią obcować z przyrodą, jesteśmy przekonani, że wakacje w Szwecji również będą doskonałym wyborem, dlatego polecamy Państwu również nasze przytulne domki letniskowe w Älmhult oraz komfortowe apartamenty w Abbekås. Poza tym zapraszamy na wakacje w Åre, wczasy w Branäs oraz urlop w Eringsboda.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Tylkowie. Przeciętnie dom wiejski są idealne dla 7 gości.

Kolejne kierunki

Pokaż więcej

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag