Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wierzbie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wierzbie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wierzbie

Wierzba
Dowolne daty
Goście
Chcąc odkryć najpiękniejsze cuda województwa warmińsko-mazurskiego, warto pokusić się o pobyt w niedużej miejscowości letniskowej o nazwie Wierzba.
DALSZE INFORMACJE »

Wierzba: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Wierzba
200 m² Dom
10 4
Wierzba, Piski, Polska
od 692 zł
za noc
Dom wiejski Wierzba
Dom wiejski
6 2
Wierzba, Piski, Polska
od 1.064 zł
za noc
Dom Wierzba
Dom
10 4
Wierzba, Piski, Polska
od 755 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Wierzba
Przyjazny zwierzętom
Dom
10 4
Wierzba, Piski, Polska
od 744 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Wierzba
Balkon/Patio
200 m² Dom
10 4
Wierzba, Piski, Polska
od 692 zł
za noc
Sprawdź inne

Domy wakacyjne z ogrodem

Dom wiejski Ogród Wierzba
Ogród
Dom wiejski
6 2
Wierzba, Piski, Polska
od 1.064 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wierzba noclegi – recepta na wyjątkowe wakacje

Znajduje się ona nad brzegiem jeziora Mikołajskiego i oferuje doskonałe warunki do odpoczynku zarówno dla młodszych, jak i nieco starszych osób. Znajdujące się na terenie miejscowości Wierzba noclegi to znakomita propozycja dla osób, które nie przepadają za dużymi i zatłoczonymi kurortami. Samo miasteczko jest nieduże, ale dzięki dogodnej lokalizacji umożliwia organizowanie wycieczek do wielu malowniczych zakątków Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Apartamenty Wierzba są też położone w samym sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego, co na pewno zachwyci wszystkich miłośników obcowania z przyrodą.

Apartamenty Wierzba – wczasy w sercu parku krajobrazowego

Komfortowo wyposażone apartamenty Wierzba dają możliwość przede wszystkim wypoczęcia nad jeziorem Mikołajskim oraz nad jeziorem Śniardwy, największym tego typu zbiornikiem wodnym Polski, nazywanym nawet "mazurskim morzem". Można zdecydować się wyruszyć w rejs, na przykład statkiem wycieczkowym po Śniardwach. Do samodzielnego żeglowania po tym jeziorze niezbędne są natomiast duże umiejętności żeglarskie. Wybierając zlokalizowane na terenie miejscowości Wierzba noclegi można również zorganizować wycieczkę do pobliskich Mikołajek, które są nazywane letnią stolicą Polski. W szczególności warto zajrzeć do Muzeum Reformacji Polskiej - na wystawach można zobaczyć zdjęcia i pamiątki dokumentujące historię tego miasta. Jeśli pozwoli nam czas, możemy też wybrać się na spacer deptakiem wzdłuż jeziora. Apartamenty Wierzba są położone tuż koło Mikołajek, ale w niedalekiej odległości znajdują się też takie miejscowości, jak Popielno czy Ruciane-Nida. W Popielnie znajduje się hodowla koników polskich spokrewnionych z wymarłymi już tarpanami. Ruciane-Nida przyciąga natomiast turystów zabytkową wyłuszczarnią nasion.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Wierzbie. Przeciętnie pensjonaty są idealne dla 3 gości.

image-tag