Noclegi i apartamenty wakacyjne w Boszkowie - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Boszkowie - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Boszkowie

Boszkowo
Dowolne daty
Goście
Boszkowo
Dowolne daty
Goście
Boszkowo to mała miejscowość wypoczynkowa położona w województwie wielkopolskim.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Apartamenty i domy z kuchnią

Kulinarny raj: zarezerwuj swój obiekt noclegowy w lokalizacji Boszkowo z w pełni wyposażoną kuchnią.

Dom  Boszkowo
31 sie - 7 wrz
-29%
580 zł
412 zł za noc
70 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
Boszkowo, Włoszakowice, Polska
Kuchnia
Rezerwuj
Zobacz wszystkie oferty

Boszkowo noclegi – spokojny wypoczynek nad jeziorem

Znajduje się ona na trasie kolejowej prowadzącej przez takie okoliczne miejscowości jak oddalone o zaledwie 25 km Leszno oraz Wolsztyn, dzięki czemu Boszkowo noclegi stanowią idealny oraz łatwo dostępny odpoczynek od wielkiego miasta. Szczególnie popularny w Boszkowie jest region znajdujący się bezpośrednio nad Jeziorem Leszczyńskim, który w sezonie letnim jest często odwiedzany przez turystów z innych wojewódzkich miejscowości. Boszkowo domki letniskowe leżą wśród pozostałości najstarszej fazy zlodowacenia bałtyckiego, dzięki czemu region może się poszczycić wyjątkowym mikroklimatem. Można tutaj uprawiać różnorodne sporty wodne na jeziorze od windsurfingu po kajakarstwo oraz żeglarstwo.

Boszkowo domki letniskowe – pełnia wytchnienia dla każdego

Okolice Boszkowo domki letniskowe posiadają wiele interesujących atrakcji dla turystów i przyjezdnych. Region obfituje w takie miejsca turystyczne jak Galeria Rzeźby Ptaków w Górsku oraz Muzeum Regionalne we Włoszkowicach, które cieszą się dobrą opinią wśród przyjezdnych. Inną ciekawą atrakcją jest także Skansen Parowozów w Wolsztynie. Tam z pewnością będą się bawić zarówno dorośli jak i dzieci w każdym wieku. Przez Boszkowo noclegi prowadzi wiele różnorodnych szlaków pieszych jak i rowerowych. Jest to też popularne miejsce dla entuzjastów wędkarstwa pełne różnorodnych gatunków ryb od linów, szczupaków po płocie. Boszkowo noclegi oferują swoim odwiedzającym różnież różnorodne organizowane spływy kajakowe oraz wycieczki krajoznawcze. Wartym zobaczenia jest również powstała w 2009 roku wieża widokowa w Olejnicy czy inna w Siekowie z widokiem krajobrazu rozciągającym się aż na trzy okoliczne powiaty. Można też wybrać się do okolicznej Wchowy. Tutaj z pewnością każdy znajdzie odpowiednią atrakcję dla siebie i wróci z wakacji z niezapomnianymi wspomnieniami. Jest to miejsce, gdzie chce się wracać!

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag