Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty w Chodzieży

Chodzież
Dowolne daty
2 gości
Dostępne kwatery wakacyjne: 15
DALSZE INFORMACJE »

Chodzież: Nasze rekomendacje dla Państwa

Apartament Chodzież 4
55 m² Apartament
4 2
Chodzież, chodzieski, Polska
4,8 / 5
„Znakomity“
od 1.379 zł
za 1 tydzień
Apartament Chodzież 2
27 m² Apartament
2 1
Chodzież, chodzieski, Polska
4,7 / 4
„Wybitny“
od 1.379 zł
za 1 tydzień
Apartament Chodzież 3
32 m² Apartament
3 1
Chodzież, chodzieski, Polska
4,8 / 5
„Znakomity“
od 1.097 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty w okolicy idealnej na wędkowanie

Apartament Łowienie ryb Chodzież
Łowienie ryb
38 m² Apartament
3 1
Chodzież, chodzieski, Polska
4,8 / 5
„Znakomity“
od 1.091 zł
za 1 tydzień
Zobacz inne

Noclegi chodzież zagwarantują Państwu udany pobyt w tym wspaniałym mieście

Chodzież jest miastem leżącym w województwie wielkopolskim na południe od Piły i na północ od Poznania. Już ok. 2000 tys. lat przed Chrystusem znajdowały się tu małe osady. Pięćset lat później pojawili się na tych terenach łużyczanie. Pierwsza pisemna wzmianka o Chodzieży pochodzi z 1401 roku. Warto bliżej zapoznać się z historią tego miasta. Polecamy noclegi Chodzież. W mieście znajduje się kilka ciekawych zabytków. Warto wymienić tu, tzw. Straszny Dwór, czyli dworek wybudowany między XIX a XX wiekiem, a także ruiny zamku pochodzące z XV/XVI w. Ciekawym obiektem jest późnoklasycystyczna dzwonnica wybudowana w 1840 roku. Noclegi Chodzież dostępne na naszej stronie noclegi sprawią, że Państwa pobyt tutaj na pewno będzie należał do udanych.

Pozostałe zabytki miasta i inne jego atrakcje turystyczne

Chodzież posiada również wspaniały barokowy kościół wybudowany w 1755 roku. Mowa tu o kościele św. Floriana. Przypuszcza się, że początki tego kościoła mogą sięgać nawet XIII wieku. W mieście znajduje się także sanatorium przeciwgruźliczne, ktore wybudowano w latach 20 XX wieku. Apartamenty Chodzież to gwarancja zadowolenia. Fani muzyki znajdą tu również coś dla siebie. Co roku odbywają się tu Międzynarodowe Chodzieskie Warsztaty Jazzowe „Cho – Jazz”, które swą działalność rozpoczęły już w 1971 roku. Odbywa się tu również Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Chodzieży. Wszystkim rodzicom polecamy naszą ofertę: wakacje z dzieckiem. Jak widać warto tu przyjechać. Polecamy apartamenty Chodzież dostępne na naszej stronie, które będą gwarancja Państwa udanego urlopu. Warto zapoznać się również z ofertami: noclegi Dobrzyca, wczasy nad morzem.

Ile kosztują noclegi w Chodzieży?

Wyszukując zakwaterowanie w Chodzieży z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 157 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 51 m², a hotele - 38 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Chodzieży?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Chodzieży. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 179 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Chodzieży. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 5 gości.

image-tag