Noclegi i apartamenty wakacyjne w Jarocinie - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Jarocinie - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Jarocinie

Jarocin
Dowolne daty
Goście
Jarocin
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 15
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Noclegi z wifi

Pozostań w kontakcie: w Jarocinie - przeglądaj obiekty wakacyjne z szybkim internetem.

Pokój wifi Jarocin
10 gru - 17 gru
160 zł za noc
14 m² Pokój ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
4.5
„Wybitny“ (455 ocen)
Jarocin, Jarocin, Polska
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Jarocin: Nasze rekomendacje dla ciebie

Jarocin: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 160 zł za noc

Pokój Jarocin
29 paź - 5 lis
160 zł za noc
12 m² Pokój ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
4.5
„Wybitny“ (455 ocen)
Jarocin, Jarocin, Polska
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi Jarocin-gwarancją udanego pobytu w Jarocinie.

Jarocin jest niewielkim miastem leżącym w województwie wielkopolskim, nieopodal Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego. Pierwsze osady znajdowały się na tych terenach już ok. 4500-1800 r. p.n.e. Natomiast pierwsza pisemna wzmianka o Jarocinie pochodzi z 1257 roku. Niestety nie jest to źródło wiarygodne, dlatego nie jest znana dokładna data powstania miasta. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą dostępną na naszej stronie. Oferujemy Państwu noclegi Jarocin, które sprawią, że Państwa pobyt tutaj na pewno będzie należał do udanych. Miastami partnerskimi Jarocina są m.in: niemieckie miasto Schlüchtern a także holenderskie Veldhoven. Noclegi Jarocin-polecamy!

Zabytki i atrakcje turystyczne Jarocina.

W mieście znajduje sie kilka interesujących zabytków. Będąc w Jarocinie warto zobaczyć jarociński ratusz, który wybudowany został w latach 1799-1804. Obecnie mieści się w nim Muzeum regionalne oraz siedziba władz. Apartamenty Jarocin zagwarantują Państwu udany pobyt w Jarocinie. Kolejnym, interesującym zabytkiem jest Pałac Radolińskich w Jarocinie pochodzący z 1847-1853 roku, wybudowany przez wybitnego architekta Fryderyka Augusta Stülera, który jest również autorem szczytu Nowego Ratusza we Wrocławiu, jak również Kościóła Najświętszego Zbawiciela w Poznaniu. Dziś, w pałacu znajduje się m.in. Państwowa Szkoła Muzyczna I-go stopnia oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin. Apartamenty Jarocin- to dobry wybór. Godny uwagi jest również skarbczyk położony na terenie pałacowego parku, pozostałość po dawnym zamku. Obecnie mieści się w nim Muzeum Regionalne. Oczywiście zabytków w Jarocinie jest o wiele więcej. Warto wybrać się również do znajdującego się w okolicy Krotoszyna oraz do innej pobliskiej wsi Gostyń. Ciekawym miejscem jest także Dolsk. A jeśli zafascynowała Państwa Wielkopolska, to zachęcamy również do wizyty w innych jej miastach. Polecamy: wakacje Wągrowiec, wczasy Konin.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag