Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Jarocinie

Jarocin
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 15
DALSZE INFORMACJE »

Jarocin: Nasze rekomendacje dla ciebie

Pokój Jarocin 2
12 m² Pokój
2 1
Jarocin, Jarocin, Polska
4,5 / 4
„Wybitny“
od 956 zł
za 7 dni
Apartament Jarocin 6
75 m² Apartament
6 2
Jarocin, Jarocin, Polska
4,5 / 4
„Wybitny“
od 2.040 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi Jarocin-gwarancją udanego pobytu w Jarocinie.

Jarocin jest niewielkim miastem leżącym w województwie wielkopolskim, nieopodal Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego. Pierwsze osady znajdowały się na tych terenach już ok. 4500-1800 r. p.n.e. Natomiast pierwsza pisemna wzmianka o Jarocinie pochodzi z 1257 roku. Niestety nie jest to źródło wiarygodne, dlatego nie jest znana dokładna data powstania miasta. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą dostępną na naszej stronie. Oferujemy Państwu noclegi Jarocin, które sprawią, że Państwa pobyt tutaj na pewno będzie należał do udanych. Miastami partnerskimi Jarocina są m.in: niemieckie miasto Schlüchtern a także holenderskie Veldhoven. Noclegi Jarocin-polecamy!

Zabytki i atrakcje turystyczne Jarocina.

W mieście znajduje sie kilka interesujących zabytków. Będąc w Jarocinie warto zobaczyć jarociński ratusz, który wybudowany został w latach 1799-1804. Obecnie mieści się w nim Muzeum regionalne oraz siedziba władz. Apartamenty Jarocin zagwarantują Państwu udany pobyt w Jarocinie. Kolejnym, interesującym zabytkiem jest Pałac Radolińskich w Jarocinie pochodzący z 1847-1853 roku, wybudowany przez wybitnego architekta Fryderyka Augusta Stülera, który jest również autorem szczytu Nowego Ratusza we Wrocławiu, jak również Kościóła Najświętszego Zbawiciela w Poznaniu. Dziś, w pałacu znajduje się m.in. Państwowa Szkoła Muzyczna I-go stopnia oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin. Apartamenty Jarocin- to dobry wybór. Godny uwagi jest również skarbczyk położony na terenie pałacowego parku, pozostałość po dawnym zamku. Obecnie mieści się w nim Muzeum Regionalne. Oczywiście zabytków w Jarocinie jest o wiele więcej. Warto wybrać się również do znajdującego się w okolicy Krotoszyna oraz do innej pobliskiej wsi Gostyń. Ciekawym miejscem jest także Dolsk. A jeśli zafascynowała Państwa Wielkopolska, to zachęcamy również do wizyty w innych jej miastach. Polecamy: wakacje Wągrowiec, wczasy Konin.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom prywatne pokoje w Jarocinie?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Jarocinie. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 260 zł za noc.

Oczywiście na Casamundo znajdziesz również zakwaterowanie, jeśli podróżujesz w grupie. Przeciętnie prywatne pokoje mieszczą 2 podróżnych.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Jarocinie. Przeciętnie prywatne pokoje są idealne dla 2 gości.

image-tag