Noclegi i apartamenty wakacyjne w Jastrowiu - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Jastrowiu - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Jastrowiu

Jastrowie
Dowolne daty
Goście
Jastrowie
Dowolne daty
Goście
Usytuowane na terenie miejscowości Jastrowie noclegi to znakomita propozycja dla osób w każdym wieku. Dolina rzeki Gwdy, Pagórki Jastrowskie, malownicze lasy i czyste jeziora - to wszystko stwarza wręcz idealne warunki do wypoczynku na łonie przyrody.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Noclegi z tarasem

Piękno zachodu słońca: zarezerwuj swój nocleg w lokalizacji Jastrowie z prywatnym tarasem – relaks w pełni!

Statek  Jastrowie
6 sty - 13 sty
415 zł za noc
17 m² Statek ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Jastrowie, Jastrowie, Polska
Balkon/Patio
Rezerwuj
Sprawdź inne

Jastrowie noclegi – urlop na skraju doliny rzeki Gwdy

Apartamenty Jastrowie zlokalizowane na terenie powiatu złotowskiego koło Złotowa to wymarzone miejsce do relaksu zarówno letnią, jak i zimową porą. Latem największym zainteresowaniem ze strony turystów cieszą się tutaj przede wszystkim jeziora, których w okolicy jest całkiem sporo. Największym zbiornikiem jest polodowcowe Jezioro Krąpsko Długie, przez które przepływa rzeka Rurzyca. Wiedzie tędy szlak wodny imienia Jana Pawła II.

Apartamenty Jastrowie – wypoczynek w powiecie złotowskim

Wybierając znajdujące się na obszarze miasta Jastrowie noclegi, warto też zobaczyć najciekawsze zabytki tej części województwa wielkopolskiego. W samym miasteczku można obejrzeć kościół pod wezwaniem św. Michała Archanioła z początku XX wieku, ratusz nazywany "Kamiennym Domem" z przełomu XVI i XVII wieku oraz liczne domy szachulcowe. Komfortowo zaaranżowane apartamenty Jastrowie to także miejsce godne polecenia miłośnikom obcowania z przyrodą. W okolicy Jastrowia znajduje się sporo rezerwatów, spośród których można wymienić chociażby rezerwat "Kozie Brody" czy "Diabli Skok". Są także ciekawe pomniki przyrody, w tym między innymi Dąb Hubert, znajdujący się na trasie z Jastrowia do Wałcza. Wybierając usytuowane na terenie miasta Jastrowie noclegi, warto też skupić się na poznaniu okolicznych miejscowości. Szczególnie ciekawa może okazać się wyprawa do pobliskiego Złotowa, w którym znajduje się pomnik Piasta Kołodzieja oraz Muzeum Ziemi Złotowskiej. Można również wybrać się do niewielkiej wsi o nazwie Krajenka, w której znajdują się urocze zabudowania młyńskie z XIX wieku.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag