Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Jastrowiu - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Jastrowiu - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Jastrowiu

Jastrowie
Dowolne daty
Goście
Usytuowane na terenie miejscowości Jastrowie noclegi to znakomita propozycja dla osób w każdym wieku. Dolina rzeki Gwdy, Pagórki Jastrowskie, malownicze lasy i czyste jeziora - to wszystko stwarza wręcz idealne warunki do wypoczynku na łonie przyrody.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z tarasem

Bed & Breakfast Balkon/Patio Jastrowie
Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Jastrowie, Jastrowie, Polska
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 237 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Jastrowie
60 m² Apartament ∙ 7 gości ∙ 1 sypialnia
Jastrowie, Jastrowie, Polska
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 601 zł
za noc
Sprawdź inne

Jastrowie noclegi – urlop na skraju doliny rzeki Gwdy

Apartamenty Jastrowie zlokalizowane na terenie powiatu złotowskiego koło Złotowa to wymarzone miejsce do relaksu zarówno letnią, jak i zimową porą. Latem największym zainteresowaniem ze strony turystów cieszą się tutaj przede wszystkim jeziora, których w okolicy jest całkiem sporo. Największym zbiornikiem jest polodowcowe Jezioro Krąpsko Długie, przez które przepływa rzeka Rurzyca. Wiedzie tędy szlak wodny imienia Jana Pawła II.

Apartamenty Jastrowie – wypoczynek w powiecie złotowskim

Wybierając znajdujące się na obszarze miasta Jastrowie noclegi, warto też zobaczyć najciekawsze zabytki tej części województwa wielkopolskiego. W samym miasteczku można obejrzeć kościół pod wezwaniem św. Michała Archanioła z początku XX wieku, ratusz nazywany "Kamiennym Domem" z przełomu XVI i XVII wieku oraz liczne domy szachulcowe. Komfortowo zaaranżowane apartamenty Jastrowie to także miejsce godne polecenia miłośnikom obcowania z przyrodą. W okolicy Jastrowia znajduje się sporo rezerwatów, spośród których można wymienić chociażby rezerwat "Kozie Brody" czy "Diabli Skok". Są także ciekawe pomniki przyrody, w tym między innymi Dąb Hubert, znajdujący się na trasie z Jastrowia do Wałcza. Wybierając usytuowane na terenie miasta Jastrowie noclegi, warto też skupić się na poznaniu okolicznych miejscowości. Szczególnie ciekawa może okazać się wyprawa do pobliskiego Złotowa, w którym znajduje się pomnik Piasta Kołodzieja oraz Muzeum Ziemi Złotowskiej. Można również wybrać się do niewielkiej wsi o nazwie Krajenka, w której znajdują się urocze zabudowania młyńskie z XIX wieku.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag