Noclegi i apartamenty wakacyjne w Krotoszynie - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Krotoszynie - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Krotoszynie

Krotoszyn
Dowolne daty
Goście
Krotoszyn
Dowolne daty
Goście
Każdy ma swój własny przepis na wypoczynek. Jedni wolą spędzać urlop ze znajomymi w aktywny sposób, jeżdżąc na rowerze, wędrując po szlakach turystycznych, pływając lub po prostu spacerując.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Komfortowy dom wakacyjny w Krotoszynie - wypoczywaj tak, jak chcesz!

Dla innych wymarzony urlop to przede wszystkim zwiedzanie i poznawanie historii miejsca, w którym się znajdują. Jeszcze inni chcą po prostu zaszyć się w spokojnym miejscu i oddać się lekturze ciekawej książki. Niezależnie od tego, jaki Ty zakładasz scenariusz na wakacje, dom wakacyjny w Krotoszynie umożliwi Ci spędzanie czasu w sposób, jaki najbardziej lubisz. To niewielkie wielkopolskie miasteczko, jeśli tylko zechcesz je odwiedzić, odkryje przed Tobą swoje najciekawsze strony. Interesują Cię miejsca związane z historią Polski, zabytkowe drewniane kościoły, a może aktywności na świeżym powietrzu? Wybierz Krotoszyn - zdziwisz się, jak wiele atrakcji tam na Ciebie czeka.

Dom wakacyjny w Krotoszynie - pełne przygód wakacje z historią w tle

Nawet jeden nocleg w Krotoszynie wystarczy, by zauroczyć się tym wspaniałym miejscem. Jego bogate dzieje zainteresują nie tylko tropicieli historycznych ciekawostek. Krotoszyn zyskał prawa miejskie w I poł. XV wieku roku, na mocy przywileju nadanego mu przez króla Władysława Jagiełłę. Od tego czasu gród przeżywał prawdziwy rozkwit. Rozwijał się tam handel oraz rzemiosło, w szczególności kuśnierstwo, garbarstwo i szewstwo. Organizowane cyklicznie jarmarki krotoszyńskie przyciągały kupców z najdalszych zakątków Polski, a ich tradycje są żywe do dziś. Jeśli zdecydujesz się zarezerwować apartamenty w Krotoszynie, zyskasz okazję, by przespacerować się uliczkami tego intrygującego miasta i poznać jego najcenniejsze zabytki. Są wśród nich między innymi ratusz miejski oraz cały historyczny układ urbanistyczny starego miasta. Wart odwiedzenia jest też późnogotycki kościół farny św. Jana Chrzciciela oraz stare drewniane kościółki św. Fabiana i św. Sebastiana oraz św. Marii Magdaleny z II poł. XVIII wieku. W urokliwych kamieniczkach na rynku znalazły dla siebie miejsce liczne kawiarnie, galerie sztuki i restauracje, w których skosztujesz regionalnych przysmaków. Gdy zechcesz nieco odetchnąć po dniu pełnym wrażeń, wybierz się do zacisznego parku krajobrazowego im. Wojska Polskiego. Znajdziesz tam przepiękną fontannę i zadbane, obsadzone różnorodnymi roślinami alejki. W sezonie odbywają się tam koncerty, warsztaty i spotkania artystyczne. Chcesz doświadczyć wszystkich tych atrakcji? Zarezerwuj już dziś noclegi w Krotoszynie i spędź niezapomniane wakacje w mieście.

Aktywny wypoczynek w Krotoszynie i okolicach

Niezależnie od tego, jakiego typu wakacje planujesz, domki wakacyjne w Krotoszynie okażą się strzałem w dziesiątkę. Te położone w zacisznych, zielonych rejonach miasta, zapewnią Tobie i Twoim bliskim komfortowe warunki do wypoczynku i spacerów. Jeśli zechcesz wybrać się nieco dalej, poza granice miasta, koniecznie zabierz ze sobą rower. Na wycieczkę na dwóch kółkach idealnym miejscem są leśne rezerwaty przyrody Dąbrowa i Dąbrowa Smoszew, a także tereny wokół Jeziora Odrzykowskiego. Latem ten zalew jest ulubionym miejscem wypoczynku dla mieszkańców miasta i okolic. Domek wakacyjny w Krotoszynie może być też doskonałym punktem wypadowym do zwiedzania na przykład nieodległego Ostrowa Wielkopolskiego, słynącego między innymi z zabytkowej architektury, lotniska sportowego, wspaniałych terenów rekreacyjnych oraz toru żużlowego, na którym rozgrywane są wysokiej rangi zawody w tej dyscyplinie. Odkrywanie takich turystycznych perełek jak Krotoszyn może być prawdziwą przyjemnością. Daj się zaskoczyć i zarezerwuj dom wakacyjny w Krotoszynie na weekend lub dłuższy urlop. Zabierzesz stamtąd niezwykłe wspomnienia i z pewnością zechcesz tam jeszcze wrócić.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag