Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Osiecznie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Osiecznie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Osiecznie

Osieczna
Dowolne daty
Goście
Zapraszamy do przyjazdu na wakacje do polecanego przez nas miejsca wypoczynkowego jakim jest pobyt w domki letniskowe Osieczna. Zaplanuj urlop w Wielkopolsce, zachwyć się krajobrazami, naturą, przyjazną atmosferą i doskonałą kuchnią.
DALSZE INFORMACJE »

Osieczna: Nasze rekomendacje dla ciebie

Bed & Breakfast Osieczna
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Pokój Dwuosobowy typu Comfort z 1 lub 2 łóżkami
3 1
Osieczna, Osieczna, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 200 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Motel Ogród Osieczna
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Ogród
12 m² Motel
3 1
Osieczna, Osieczna, Polska
4,1 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 180 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z klimatyzacją

Bed & Breakfast Klimatyzacją Osieczna
Klimatyzacją
Pokój Dwuosobowy typu Comfort z 1 lub 2 łóżkami
3 1
Osieczna, Osieczna, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 146 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Osieczna - zanurz się w wakacyjnym klimacie

Region województwa wielkopolskiego zaprasza na udany wypoczynek. Już dziś zarezerwuj swój wakacyjny czas w gościnnej Wielkopolsce. Miasto jakim jest Osieczna to dobry wybór na wakacje z całą rodziną, gdzie z pewnością odpoczniesz, głęboko się zrelaksujesz i zapomnisz o codziennych troskach. Osieczna noclegi to miejsce, w którym poczujesz się jak w domu. Zapraszamy do skorzystania z naszej urlopowej propozycji.

Osieczna noclegi - wakacje nad malowniczym jeziorem

Miejscowość, gdzie znajdują się domki letniskowe Osieczna to miasteczko ulokowane nad Jeziorem Łoniewskim, które jest częścią Pojezierza Leszczyńskiego stanowiące bardzo malowniczy i wdzięczny fotograficzny plener. Wybierając na urlop Osieczna noclegi, codziennie możesz być świadkiem wyjątkowej porannej gry świateł nad Jeziorem Łoniewskim, nad którego brzegiem stoi wspaniały zamek. Obiekt został przebudowany na przełomie XVIII i XIX w., a jedyną dawną pozostałością jest pochodząca z 1601 roku sala rycerska, zwana jadalną, której sufit tworzy sklepienie kolebkowo-żebrowe. Podczas pobytu w Osiecznej warto także zwiedzić późnogotycki kościół pw. św Trójcy, klasztor i kościół św. Walentego oraz tzw. Wiatraki Koźlaki, znajdujące się na wzgórzu niedaleko szosy prowadzącej z Leszna do Śremu. Jeden z wiatraków wzniesiono z XVIII wieku, dwa kolejne sto lat później. Wiatraki pracowały jeszcze w latach 70-tych minionego stulecia, a dziś pełnią funkcję atrakcji turystycznej. Warto wybrać się w regionie do pobliskiego Śmigla.  Z okolicy domki letniskowe Osieczna warto zrobić wycieczkę do stolicy Wielkopolski, Poznania, które jest niezwykle ciekawym i prężnie rozwijającym się miastem.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Oczywiście na Casamundo znajdziesz również zakwaterowanie, jeśli podróżujesz w grupie. Przeciętnie bed & breakfast mieszczą 3 podróżnych.

image-tag