Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Poznaniu - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Poznaniu - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Poznaniu

Poznań
Dowolne daty
Goście
Poznań to doskonałe miasto na weekendowy wyjazd w gronie przyjaciół. Wygodne apartamenty, czy to w centrum wielkopolskiej stolicy, czy w nowoczesnych budynkach na jej obrzeżu, to świetna opcja zarówno dla par, jak i dla grup, które chcą wspólnie spędzić czas.
DALSZE INFORMACJE »

Poznań: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Świerczewo
-64%
9 maj - 16 maj
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
22 m² Apartament
4 1
Świerczewo, Wilda, Poznań
od 211 zł 588 zł
za noc
Apartament Wilda
-81%
2 kwi - 9 kwi
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
27 m² Apartament
4 1
Wilda, Poznań, Polska
od 319 zł 1.653 zł
za noc
Apartament Łacina
-75%
24 mar - 31 mar
42 m² Apartament
4 1
Łacina, Nowe Miasto, Poznań
od 248 zł 972 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament typu studio Kuchnia Stare Miasto
-68%
18 lis - 25 lis
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Kuchnia
25 m² Apartament typu studio
2 1
Stare Miasto, Poznań, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 233 zł 737 zł
za noc
Apartament typu studio Kuchnia Stare Miasto
-68%
1 kwi - 8 kwi
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Kuchnia
36 m² Apartament typu studio
4 1
Stare Miasto, Poznań, Polska
od 228 zł 718 zł
za noc
Apartament typu studio Kuchnia Jeżyce
-71%
15 kwi - 22 kwi
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Kuchnia
20 m² Apartament typu studio
2 1
Jeżyce, Poznań, Polska
od 251 zł 872 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament typu studio wifi Stare Miasto
-74%
19 lis - 26 lis
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
wifi
23 m² Apartament typu studio
3 1
Stare Miasto, Poznań, Polska
od 305 zł 1.169 zł
za noc
Apartament wifi Junikowo
-78%
14 kwi - 21 kwi
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
wifi
42 m² Apartament
4 1
Junikowo, Grunwald, Poznań
od 310 zł 1.394 zł
za noc
Apartament typu studio wifi Jeżyce
-74%
2 kwi - 9 kwi
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
wifi
24 m² Apartament typu studio
2 1
Jeżyce, Poznań, Polska
od 250 zł 963 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament typu studio Balkon/Patio Stare Miasto
-71%
26 mar - 2 kwi
Balkon/Patio
23 m² Apartament typu studio
2 1
Stare Miasto, Poznań, Polska
od 206 zł 700 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Junikowo
Balkon/Patio
33 m² Apartament
2 1
Junikowo, Grunwald, Poznań
od 256 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Łazarz
-77%
8 maj - 15 maj
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Balkon/Patio
43 m² Apartament
2 1
Łazarz, Grunwald, Poznań
od 324 zł 1.377 zł
za noc
Sprawdź inne

Dom wakacyjny w Poznaniu - wielkopolskie wakacje o każdej porze roku

Nocleg w samym centrum Poznania to nie lada gratka dla wszystkich tych, którzy pragną z kilku dni w tym mieście wycisnąć jak najwięcej i solidnie pozwiedzać. Duży dom wakacyjny w Poznaniu wypisze się natomiast w oczekiwania i potrzeby rodzin z dziećmi. Komfortowy, przestronny, z ogrodem i garażem, umożliwi spokojny kilkudniowy pobyt w przyjemnej atmosferze. Będzie on świetną przystanią w czasie krajoznawczych podróży po Polsce, a przy okazji pozwoli na odpoczynek przed kolejnym jej etapem. Poznań można zwiedzać przez cały rok, a każda pora ma w sobie coś wyjątkowego. W ciepłych miesiącach na kajaki i rejsy łódkami zaprasza Jezioro Kierskie, które położone jest w północno-zachodniej części Poznania. Zimą zaś na gości czeka wspaniały jarmark bożonarodzeniowy z wieloma atrakcjami, jak na przykład wystawa rzeźby lodowej.

Dom wakacyjny w Poznaniu - spacerem po mieście

Zanim przyjedziesz do stolicy Wielkopolski, pomyśl o tym, aby twój dom wakacyjny w Poznaniu mieścił się w ścisłym centrum miasta. To ułatwi Ci zwiedzanie najważniejszych jego obiektów. Spacer zacznij od rynku - każdego dnia w samo południe z wieży zegarowej poznańskiego ratusza udają się na pojedynek słynne koziołki. Figurki bodą się zakręconymi rogami, by po chwili wrócić na swoje stanowiska, gdzie pozostaną do kolejnego dnia. Na rynku mieści się też szereg kamieniczek budniczych pochodzących z XVI wieku. Te przepiękne budowle z kolorowymi fasadami i ciekawymi polichromiami są od zawsze związane z handlem, a przy okazji stanowią ciekawy motyw fotograficzny. W okolicach starego miasta można dobrze zjeść, by nabrać sił na dalsze zwiedzanie lub zakupy. Na miłośników tego drugiego zajęcia czeka galeria handlowa Stary Browar, która oprócz sklepów i restauracji stanowi również przestrzeń wystawienniczą dla dzieł sztuki nowoczesnej. Domki wakacyjne w Poznaniu pozwolą ci także na zwiedzanie innych wielkopolskich miejscowości związanych ściśle z historią Polski, takich jak Gniezno lub Września.

Śladami poznańskich bohaterów literackich

Małgorzata Musierowicz to jedna z najbardziej znanych polskich autorek książek młodzieżowych, która mieszka i tworzy w Poznaniu. Na jej cyklu "Jeżycjada" o poznańskiej rodzinie Borejków wychowały się całe pokolenia. W mieście organizowane są specjalne spacery po śladach bohaterów. Aby wziąć w nich udział, dobrze zarezerwować sobie noclegi w Poznaniu w samym jego centrum, skąd będzie blisko do większości lokalizacji na trasie zwiedzania. Na szlaku jest więc słynna kamienica przy ul. Roosevelta 5, w której obszerne mieszkanie zajmowała słynna familia. Są także takie miejsca jak Opera i Teatr Narodowy im. Stanisława Moniuszki, zobrazowany w książce "Opium w rosole" oraz Plac Mickiewicza, Kościół Dominikanów, a także liczne wille, w których mieszkali inni bohaterowie książkowej sagi. Miejsc na trasie zwiedzania jest kilkanaście, wszystkie niezwykle ciekawe pod względem architektonicznym, więc nawet jeśli nie znasz wszystkich książek Małgorzaty Musierowicz, taki spacer z pewnością Ci się spodoba. Po dniu z rodziną Borejków będzie na ciebie czekał przytulny domek wakacyjny w Poznaniu, w zaciszu którego można będzie oddać się lekturze wybranego tomu "Jeżycjady". Taka wycieczka to świetny pomysł na rodzinne wakacje z dziećmi zafascynowanymi czytaniem książek spoza podstawowego kanonu lektur.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Poznaniu?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Poznaniu są apartamenty oraz bed & breakfast. Wyszukujemy spośród ponad 257 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Poznaniu?

Wyszukując zakwaterowanie w Poznaniu z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 150 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 42 m², a bed & breakfast - 24 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Poznaniu?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Poznaniu. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 427 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Poznaniu. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag