Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Puszczykowie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Puszczykowie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Puszczykowie

Puszczykowo
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 15

Puszczykowo: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Puszczykowo
70 m² Apartament
2 1
Puszczykowo, Poznański, Polska
od 333 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Puszczykowo
Balkon/Patio
70 m² Apartament
2 1
Puszczykowo, Poznański, Polska
od 333 zł
za noc
Sprawdź inne

Puszczykowo dawniej.

Na południe od stolicy Wielkopolski jaką jest Poznań, otoczone Wielkopolskim Parkiem Narodowym leży Puszczykowowo-noclegi Puszczykowo. Pierwsze wzmianki o istnieniu miasta pojawiły się już w 1387 roku. W czasach początku XX wieku i aż do 1939 roku do miasta przybywało tak wielu wycieczkowiczów, że pociągi z Poznania kursowały co 10 min. Dużą atrakcją była tu też wycieczka parostatkiem z dzisiejszej stolicy Wielkopolski. Zachęcamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą-noclegi Puszczykowo-to miasto warto zwiedzić.

Puszczykowo dziś.

Dziś miasto nie wygląda już tak jak kiedyś, jednak nadal znajduje się w nim wiele zabytków i obiektów godnych uwagi. Apartamenty Puszczykowo-odkryj to wspaniałe miasto z nami. Co warto tu zwiedzić? Na pewno pałacyk myśliwski z początku XX wieku, który jest obecnie siedzibą urzędu miasta. Miłośnikom pałaców myśliwskich polecamy również wizytę w Cieszynie, gdzie również znajduje się tego typu budowla-wczasy Cieszyn. Arkadego Fiedlera nie trzeba Państwu na pewno przedstawiać, jednak niewielu z Państwa pewnie wie, że ten znany podróżnik, reportażysta i prozaik został pochowany na cmentarzu rzymsko-katolickim właśnie w Puszczykowie. Apartamenty Puszczykowo-to miasto trzeba zwiedzić. Tu, w jego dawnej pracowni literackiej znajduje się muzeum im. Arkadego Fiedlera. W muzeum można zobaczyć ekspozycje książek i pamiątek po pisarzu a także wiele wspaniałych trofeów z jego wypraw w różne zakątki świata. W okolicy znajduje się ciekawa wieś o nazwie Plewiska. Jeśli zdecydują się Państwo na noclegi Puszczykowo, to będą mogli Państwo w pełni wykorzystać wszytkie możliwości, jakie oferuje miasto. Miastem partnerskim Puszczykowa jest francuskie Châteaugiron leżące w Bretanii-wczasy w Châteaugiron. Będąc w Wielkopolsce warto zwiedzić inne, mniej znane, a również bardzo ciekawe miasta takie jak, np: Ostrzeszów-wakacje Ostrzeszów czy Września- urlop Września.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Puszczykowie?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Puszczykowie są apartamenty i bed & breakfast. Dzięki ponad 15 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Puszczykowie?

Z Casamundo w Puszczykowie znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 333 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (70 m²) i bed & breakfast (17 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Puszczykowie. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 2 gości.

image-tag