Noclegi i apartamenty wakacyjne w Sierakowie - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Sierakowie - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Sierakowie

Sieraków
Dowolne daty
Goście
Sieraków
Dowolne daty
Goście
Sieraków to miejscowość położona na zachodzie Polski, w województwie wielkopolskim. Znajduje się na pograniczu kotliny Gorzowskiej oraz Pojezierza Poznańskiego, jak również pomiędzy Jeziorem Jaroszewskim i Jeziorem Lutomskim.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Apartamenty i domy z kuchnią

Kulinarny raj: zarezerwuj swój obiekt noclegowy w lokalizacji Sieraków z w pełni wyposażoną kuchnią.

Dom  Sieraków
18 sty - 25 sty
-31%
321 zł
223 zł za noc
36 m² Dom ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
4.5
„Wybitny“ (2 ocen)
Sieraków, Sieraków, Polska
Kuchnia
Rezerwuj
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z klimatyzacją

Coś dla ochłody: w Sierakowie - wybierz nocleg z klimatyzacją i zarezerwuj pobyt!

Dom  Sieraków
7 wrz - 14 wrz
943 zł za noc
80 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 3 sypialnie
4.6
„Wybitny“ (9 ocen)
Sieraków, Sieraków, Polska
Klimatyzacją
Rezerwuj
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Sieraków – recepta na udany wypoczynek

Noclegi Sieraków leżą bezpośrednio na skraju Puszczy Noteckiej nad rzeką Wartą i jest to jeden z ciekawszych turystycznie regionów w kraju. Nazwa miejsca wywodzi się od określenia Sierak, co oznacza dosłownie „biedaka”. Sieraków posada prawa miejskie od czasów Kazimierza III Wielkiego w 1358 roku, a pierwsze wzmianki o istnieniu grodu na tym terenie sięgają aż 1251 roku. Sieraków domki letniskowe znajdują się na wysokości 31 m.n.p.m. i znajdują się zaledwie w odległości 14 km od miasta powiatowego Międzychodu oraz 70 km od stolicy województwa Poznania. Polecamy też wycieczkę do okolicznej Huty Szklanej czy w urokliwych Wronkach.

Noclegi Sieraków – miasto pełne zabytków

Jednym z ciekawszych turystycznie miejsc w Sierakowie jest z pewnością Zespół Klasztorny Bernardynów, w czego skład wchodzą Kościół NMP Niepokalanie Poczętej, zwany inaczej „Perłą Sierakowa” oraz kościół parafialny z okresu baroku wybudowany w latach 1624-1639. W regionie noclegi Sieraków znajduje się także Synagoga z końca XIX wieku jak i również pozostałości Zamku Opalińskich. Z owego zamku pozostały obecnie odrestaurowane lewe skrzydło z XIV wieku, które obecnie jest siedzibą muzeum oraz piwnice zamkowe. W piwnicach, które przerobione zostały swego czasu na kryptę z ołtarzem, sprowadzone zostały w 1991 roku sarkofagi z prochami roku Opalińskich. Sieraków domki letniskowe leżą głównie nad Jeziorem Jaroszewskim, gdzie mieszczą się powyznaczane różnorodne kąpieliska. Dla tych turystów, którzy zdecydują się na noclegi Sieraków utworzony został w sierpniu 1991 roku Sierakowski Park Krajobrazowy, gdzie można podziwiać unikatowy krajobraz polodowcowy.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Sierakowie?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Sierakowie są pensjonaty i domy. Dzięki ponad 15 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Sierakowie?

Wyszukując zakwaterowanie w Sierakowie z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 69 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: pensjonaty - 43 m², a domy - 36 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Sierakowie. Przeciętnie pensjonaty są idealne dla 5 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag