Noclegi i apartamenty wakacyjne w Środzie Wielkopolskiej - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Środzie Wielkopolskiej - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Środzie Wielkopolskiej

Środa Wielkopolska
Dowolne daty
Goście
Środa Wielkopolska
Dowolne daty
Goście
W lecie koniecznie przyjedź do województwa wielkopolskiego i skorzystaj z oferty naszego wakacyjnego miejsca. Kwatery Środa Wielkopolska czekają na swoich Gości. Zabierz ze sobą rodzinę lub przyjaciół.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Obiekty z basenem

Dla relaksu i ochłody: Środa Wielkopolska – sprawdź obiekty wakacyjne z orzeźwiającym basenem!

Dom Basen Jeziory Wielkie
2 wrz - 9 wrz
-17%
843 zł
697 zł za noc
230 m² Dom ∙ 14 gości ∙ 6 sypialni
Jeziory Wielkie, Średzki, Polska
Rozpocznij rezerwację
Zobacz inne

Kwatery Środa Wielkopolska – w pełni rodzinne wakacje

Region wielkopolski to przede wszystkim przyjazna atmosfera i gwarancja udanego urlopu w Polsce. Już teraz zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zarezerwowania pobytu w dogodnym dla Ciebie terminie. Noclegi Środa Wielkopolska to doskonały wybór na rodzinne wakacje. Tutaj z pewnością każdy znajdzie odpowiedni sposób na wypoczynek oraz wróci do domu pełen niezapomnianych wspomnień. Będąc w Środzie Wielkopolskiej warto pojechać do Poznania - codziennie w samo południe z drzwiczek ratuszowej wieży wychodzą znane poznańskie koziołki. Miasto jest pełne ciekawych zabytków, klubów i doskonałych restauracji.

Noclegi Środa Wielkopolska - zrelaksuj się pośród zabytków i dzikiej przyrody

Środa Wielkopolska to prześliczne miasteczko, które zachwyca piękną architekturą, zadbanym rynkiem z charakterystyczną zabudową, a także licznymi ciekawymi zabytkami, m.in. domkiem senatorskim z XVIII wieku. Kwatery Środa Wielkopolska to świetna lokalizacja dla wycieczek w bliższe i dalsze miejsca regionu. Po zwiedzeniu lokalnej późnogotyckiej kolegiaty, ponad stuletniej wieży ciśnień oraz willi z XIX wieku można wybrać się szlakiem Średzkiej Powiatowej Kolei Wąskotorowej. Podczas kursów turystycznych wagoniki ciągnie parowóz. W okolicach noclegi Środa Wielkopolska mieści się aż sześć parków miejskich, zaś częściowo w granicach administracyjnych miasta znajduje się Obszar Chronionego Krajobrazu "Bagna Średzkie", który jest rajem dla pasjonatów lubiących podglądać życie dzikich ptaków. Jest to siedlisko dla ponad 200 gatunków ptaków np. czapli siwej, wąsatki, błotniaka stawowego, żurawia czy czajki. W okolicy warto wybrać się do pobliskich miejscowości oraz wsi jak przykładowo Zaniemyśl albo też Solec. Noclegi Środa Wielkopolska to wygoda i wysoka jakość. Wybierz się na urlop do Wielkopolski.

Najczęściej zadawane pytania

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Środzie Wielkopolskiej. Przeciętnie domy są idealne dla 14 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag