Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Środzie Wielkopolskiej - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Środzie Wielkopolskiej - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Środzie Wielkopolskiej

Środa Wielkopolska
Dowolne daty
Goście
W lecie koniecznie przyjedź do województwa wielkopolskiego i skorzystaj z oferty naszego wakacyjnego miejsca. Kwatery Środa Wielkopolska czekają na swoich Gości. Zabierz ze sobą rodzinę lub przyjaciół.
DALSZE INFORMACJE »

Kwatery Środa Wielkopolska – w pełni rodzinne wakacje

Region wielkopolski to przede wszystkim przyjazna atmosfera i gwarancja udanego urlopu w Polsce. Już teraz zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zarezerwowania pobytu w dogodnym dla Ciebie terminie. Noclegi Środa Wielkopolska to doskonały wybór na rodzinne wakacje. Tutaj z pewnością każdy znajdzie odpowiedni sposób na wypoczynek oraz wróci do domu pełen niezapomnianych wspomnień. Będąc w Środzie Wielkopolskiej warto pojechać do Poznania - codziennie w samo południe z drzwiczek ratuszowej wieży wychodzą znane poznańskie koziołki. Miasto jest pełne ciekawych zabytków, klubów i doskonałych restauracji.

Noclegi Środa Wielkopolska - zrelaksuj się pośród zabytków i dzikiej przyrody

Środa Wielkopolska to prześliczne miasteczko, które zachwyca piękną architekturą, zadbanym rynkiem z charakterystyczną zabudową, a także licznymi ciekawymi zabytkami, m.in. domkiem senatorskim z XVIII wieku. Kwatery Środa Wielkopolska to świetna lokalizacja dla wycieczek w bliższe i dalsze miejsca regionu. Po zwiedzeniu lokalnej późnogotyckiej kolegiaty, ponad stuletniej wieży ciśnień oraz willi z XIX wieku można wybrać się szlakiem Średzkiej Powiatowej Kolei Wąskotorowej. Podczas kursów turystycznych wagoniki ciągnie parowóz. W okolicach noclegi Środa Wielkopolska mieści się aż sześć parków miejskich, zaś częściowo w granicach administracyjnych miasta znajduje się Obszar Chronionego Krajobrazu "Bagna Średzkie", który jest rajem dla pasjonatów lubiących podglądać życie dzikich ptaków. Jest to siedlisko dla ponad 200 gatunków ptaków np. czapli siwej, wąsatki, błotniaka stawowego, żurawia czy czajki. W okolicy warto wybrać się do pobliskich miejscowości oraz wsi jak przykładowo Zaniemyśl albo też Solec. Noclegi Środa Wielkopolska to wygoda i wysoka jakość. Wybierz się na urlop do Wielkopolski.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Środzie Wielkopolskiej?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Środzie Wielkopolskiej są apartamenty i campingi. Dzięki ponad 15 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Środzie Wielkopolskiej?

Z Casamundo w Środzie Wielkopolskiej znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 76 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (37 m²) i campingi (18 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Środzie Wielkopolskiej. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 5 gości.

image-tag