Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Tarnowie Podgórnym - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Tarnowie Podgórnym - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Tarnowie Podgórnym

Tarnowo Podgórne
Dowolne daty
Goście
Polska to kraj, który kryje w sobie wiele wspaniałych zakątków idealnie nadających się na miejsca, w których z przyjemnością można spędzić kilka urlopowych dni. Wiele z nich to niewielkie miejscowości położone na obrzeżach dużych aglomeracji jak właśnie noclegi Tarnowo Podgórne.
DALSZE INFORMACJE »

Tarnowo Podgórne: Nasze rekomendacje dla ciebie

Motel Tarnowo Podgórne
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Pokój Czteroosobowy
4 1
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne, Polska
4,1 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 300 zł
za noc
Bed & Breakfast Tarnowo Podgórne
Pokój Dwuosobowy typu Deluxe
3 1
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne, Polska
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 434 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Motel Ogród Tarnowo Podgórne
Ogród
Mały pokój Dwuosobowy
3 1
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne, Polska
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 189 zł
za noc
Pokój Ogród Tarnowo Podgórne
Ogród
18 m² Pokój
3 1
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne, Polska
od 71 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Bed & Breakfast Balkon/Patio Tarnowo Podgórne
Balkon/Patio
Pokój dwuosobowy
2 1
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne, Polska
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 360 zł
za noc
Sprawdź inne

Noclegi Tarnowo Podgórne - świetny pomysł na udany urlop

To tam najlepiej można wypocząć na łonie przyrody i poczuć siłę płynącą z natury. Takim miejscem jest również Tarnowo Podgórne, które zaliczyć można do jednej z prężniej rozwijających się wielkopolskich wsi. Kwatery Tarnowo Podgórne z pewnością zainteresują wszystkich, którzy marzą o spokojnym urlopie połączonym ze sportem. Jeśli szukasz miejsca o atrakcyjnej lokalizacji, położonego wśród natury, w którym świetnie odpoczniesz i nacieszysz się sportem, to noclegi Tarnowo Podgórne są idealną propozycją dla Ciebie. To właśnie one są najlepszym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka dobrej oferty noclegowej we wsi, w której od 2012 roku odbywa się na dystans półmaratoński "Bieg Lwa". Takiej atrakcji nie może przegapić żaden fan porannego biegania.

Kwatery Tarnowo Podgórne - udane wakacje w centrum Wielkopolski

Gmina, gdzie znajdują się noclegi Tarnowo Podgórne to jedna z największych wsi położonych w województwie wielkopolskim, którą charakteryzuje niezwykle bogaty kompleks sportowy. Można tam nie tylko pograć w piłkę nożną na nowoczesnych boiskach, ale również udać się do kręgielni, na korty tenisowe, obejrzeć mecz na stadionie, a także niezależnie od pory roku pojeździć na łyżwach na pierwszym w województwie pełnowymiarowym krytym lodowisku. Te atrakcje sprawiają, że żaden miłośnik sportu w Tarnowie Podgórnym nie może się nudzić. Miłośnicy pieszych wędrówek znajdą tam wiele ścieżek, które m.in. zaprowadzą ich do gotyckiego zabytkowego kościoła pod wezwaniem Wszystkich Świętych oraz do piwnic domu celnego, które zostały zbudowane w 1. połowie XIX wieku. Atrakcje sportowe oraz położenie w okolicach Poznania sprawiają, że kwatery Tarnowo Podgórne cieszą się dużym powodzeniem.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Tarnowie Podgórnym. Przeciętnie bed & breakfast są idealne dla 2 gości.

image-tag