Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty w Białym Borze

Biały Bór
Dowolne daty
2 gości
Wakacje to idealny czas, by odpocząć od pośpiechu i hałasu. Spokój i ciszę odnajdziesz w niewielkiej miejscowości położonej na Pomorzu - zarezerwuj dom wakacyjny w Białym Borze i poznaj wszystkie atuty tego regionu.
DALSZE INFORMACJE »

Biały Bór: Nasze rekomendacje dla Państwa

Dom Biały Bór 5
70 m² Dom
5 2
Biały Bór, Biały Bór, Polska
3,7 / 2
„Dobry“
od 205 zł
za 1 tydzień
Dom Biały Bór 4
43 m² Dom
4 2
Biały Bór, Biały Bór, Polska
4,0 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.461 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Biały Bór choć niewielki ma Ci wiele do zaoferowania: tutaj na pewno nie będziesz się nudzić. W miasteczku odkryjesz wiele ciekawych zabytków, między innymi kościół parafialny pw. św. Michała Archanioła oraz miejski ratusz. Ważnymi punktami na na turystycznej mapie są również dawny budynek sądu grodzkiego oraz narożny dom na skrzyżowaniu dróg do Szczecinka i Bobolic - dawny niemiecki schron bojowy z okresu II wojny światowej. Jeśli ciekawi Cię historia Pomorza, koniecznie zobacz bunkry Wału Pomorskiego oraz stylizowaną na dworek szlachecki stadninę ogierów. Rezerwując dom wakacyjny w Białym Borze, poznaj również ukraińskie tradycje tego miasteczka - jednego z największych skupisk Ukraińców w Polsce. Odwiedź cerkiew greckokatolicką Najświętszej Marii Panny oraz wybierz się pod pomnik Tarasa Szewczenki, ukraińskiego poety i malarza. To będzie urlop pełen wrażeń!

Dom wakacyjny w Białym Borze - wymarzone wczasy nad jeziorem

Jeśli wynajmiesz domek wakacyjny w Białym Borze, szybko przekonasz się, że jedną z największych atrakcji w okolicy są pobliskie jeziora. Miejscowość jest wyjątkowo malowniczo położona - znajduje się między dwoma zbiornikami wodnymi: jeziorami Bielsko oraz Ławiczka. Region jest też gęsto porośnięty lasami. Jeśli marzą Ci się wędkarskie wczasy, zarezerwuj noclegi w Białym Borze i korzystaj z licznych łowisk. Aktywne wakacje spędzisz również organizując rowerowe wycieczki. Nie ograniczaj się do najbliższej okolicy, zabierz swoich bliskich do położonego w odległości zaledwie kilku kilometrów Człuchowa, w którym mieści się gotycka wieża zamkowa oraz barokowy kościół św. Jakuba. Rozrywką idealną dla najmłodszych będzie również wizyta w miejscowym mini-zoo. Jak jeszcze spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu? Wynajmując domek wakacyjny w Białym Borze, obowiązkowo wybierz się na tak zwaną Żwirownię - najwyższe wzniesienie w regionie, oferujące piękne widoki. Przy dobrej pogodzie ze szczytu zobaczysz nawet oddalony o 30 kilometrów Szczecinek! Jeśli już nie możesz doczekać się jezior, lasów i malowniczych krajobrazów, już teraz zarezerwuj domki wakacyjne w Białym Borze.

Apartamenty w Białym Borze - domki letniskowe nad wodą

Gdzie zarezerwować nocleg w Białym Borze? Jeśli chcesz naprawdę wypocząć, postaw na wysoki komfort - w katalogu CASAMUNDO znajdziesz apartamenty urządzone w dobrym standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone we wszystkie niezbędne Ci sprzęty AGD i RTV. W ładnie urządzonych, przytulnych pokojach Ty i Twoi bliscy szybko poczujecie się jak u siebie. Malowniczo położone domy letniskowe zapewnią Wam dostęp do jezior, lasów i zabytków. Świetnym wyborem w przypadku wędkarza czy miłośnika kąpieli w jeziorze będzie domek nad wodą, a tych w tym regionie nie brakuje. Podróżujesz z psem? Jeśli potrzebny Ci dom wakacyjny w Białym Borze, nie masz się czego obawiać - w okolicy bez problemu wynajmiesz zakwaterowanie przyjazne czworonogom. Twój pupil będzie szczęśliwy, biegając po ogrodzie, a Ty napijesz się kawy na przynależącym do domku tarasie. Od dawna marzyłeś o wczasach na łonie natury? Zarezerwuj nocleg w Białym Borze i ciesz oczy pięknymi krajobrazami, oddychaj świeżym powietrzem i rozkoszuj się odgłosami przyrody.

image-tag