Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Binowie - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Binowie - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Binowie

Binowo
Dowolne daty
Goście
Binowo jest wsią położoną w województwie zachodniopomorskim. W Polsce słynie głownie z imponującego pola golfowego, przyciągając rocznie wielu turystów.
DALSZE INFORMACJE »

Binowo: Nasze rekomendacje dla ciebie

Hotel apartamentowy Binowo
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Mały pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
2 1
Binowo, Stare Czarnowo, Polska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 170 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Hotel apartamentowy Balkon Binowo
Balkon
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i balkonem
2 1
Binowo, Stare Czarnowo, Polska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 189 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Pokój Ogród Binowo
Ogród
17 m² Pokój
3 1
Binowo, Stare Czarnowo, Polska
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 198 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wypoczynek przy golfie

Jednakże wieś znana jest nie tylko z tego interesującego sportu, ale również z kilometrowych szlaków turystycznych, pięknego malowniczego jeziora oraz śladów historii, które można na tej wsi tłumnie spotkać. Domek wakacyjny Binowo to aktywny wypoczynek nad jeziorem w okolicy pięknej Puszczy Bukowej, zaledwie 40 km od Stargardu i godzinę do Myśliborza, położonego nad urokliwym jeziorem.

Golf przede wszystkim

W Binowie istnieje jedno z najstarszych pól golfowych w całym kraju. Na skraju pięknej Puszczy Bukowej i stolicy województwa- Szczecina mamy możliwość spróbowania i nauki tego pięknego sportu na imponującym polu golfowym. Urokliwy charakter, a także malowniczy krajobraz tego miejsca cieszy się dużym uznaniem wśród osób aktywnie uprawiających ten rodzaj sportu. Kompleks umożliwia grę zarówno zaawansowanym graczom, jak również osobom dopiero rozpoczynającym przygodę z golfem.

Bliskość wody i przyrody

Domki wakacyjne w Binowie znajdują się nad samym brzegiem uroczego Jeziora Binowskiego, które stanowiąc część Puszczy Bukowej, charakteryzuje się czystą wodą oraz unikalnym klimatem. Wokół jeziora wiedzie wiele ścieżek i szlaków turystycznych, o różnych poziomach trudności, z których korzystają nie tylko spacerowicze, ale również rowerzyści oraz amatorzy jazdy konnej. Prowadza one między innymi do innego malowniczego jeziora Miedwie, położonego w miejscowości Morzyczyn. Wyjątkowy charakter tego miejsca oraz otaczająca natura sprawiają, że Binowo jest jednym z najpiękniejszych miejsc w regionie. We wsi znajduje się również wiele godnych uwagi zabytków jak na przykład: Kościół gotycki z XIV wieku z kwater granitowych, odkryte niedawno podczas badan archeologicznych szczątki i pozostałości po osadnictwie z epoki brązu oraz uzdrowiska oraz grodzisko obronne funkcjonujące od X wiek do XII wieku. Z Binowa łatwo dostaniemy się zarówno nad polskie morze jak i nad niemiecki Bałtyk. Pociagiem bądź samochodem w dwie godziny dostaniemy się w takie miejsca jak: Chłopy, Pogorzelica czy Karlshagen. Apartamenty Binowo to idealne miejsce dla tych, którzy chcą uciec od zgiełku miasta i oddać się relaksowi pośród malowniczej Puszczy Bukowej.
 

image-tag