Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bornym Sulinowie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bornym Sulinowie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bornym Sulinowie

Borne Sulinowo
Dowolne daty
Goście
Droga do Bornego Sulinowa wiedzie przez piękny, sosnowy las. Jednak już w momencie wjazdu to tego miasta można się przekonać, że nie jest to zwykła miejscowość turystyczna. Zamiast klasycznego asfaltu, większość dróg jest zrobiona z wielkiej płyty.
DALSZE INFORMACJE »

Borne Sulinowo: Nasze rekomendacje dla ciebie

Willa Borne Sulinowo
-38%
16 wrz - 23 wrz
185 m² Willa
8 3
Borne Sulinowo, Borne Sulinowo, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 458 zł 737 zł
za noc
Dom Borne Sulinowo
85 m² Dom
6 3
Borne Sulinowo, Borne Sulinowo, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 634 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Willa wifi Borne Sulinowo
-38%
16 wrz - 23 wrz
wifi
185 m² Willa
8 3
Borne Sulinowo, Borne Sulinowo, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 457 zł 736 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom Kuchnia Borne Sulinowo
Kuchnia
85 m² Dom
6 3
Borne Sulinowo, Borne Sulinowo, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 633 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Bornem Sulinowie - mieście tajemnic

Była ona przystosowana do czołgów i innych pojazdów militarnych, a niewykluczone, że też i dla samolotów. W centrum miasta rzuca się w oczy wielki czołg na postumencie. Pamiątek po wyjątkowej historii tego miejsca jest oczywiście znacznie więcej. Jednak dom wakacyjny w Bornem Sulinowie to pomysł na urlop nie tylko dla miłośników najnowszej historii. Z uwagi na pobliskie jezioro Pile noclegi w Bornem Sulinowie często są rezerwowane na wakacje rodzinne oraz wypady wędkarskie. To też świetne miejsce na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Dom wakacyjny w Bornem Sulinowie - co zobaczyć w trakcie urlopu?

Jeśli ktoś już zarezerwował dom wakacyjny w Bornem Sulinowie, to zwykle chce jak najszybciej zwiedzić to, z czego słynie to do niedawna zamknięte miasto. Warto zwrócić uwagę na budynek Urzędu Miejskiego - niegdyś była to siedziba dowództwa garnizonu. Dobrze też zobaczyć willę Dubynina oraz pozostałości po willi Guderiana. To tam mieszkali najwyżsi rangą oficerowie. Niestety, inna wielka atrakcja miasta, Dom Oficera, jest ciągle ruderą. Warto odwiedzić także niewielkie, aczkolwiek interesujące Muzeum Militarnej Historii. Można również powoli przespacerować po mieście, mając w pamięci to, że jeszcze nie tak dawno stacjonowało tam kilkanaście tysięcy żołnierzy. Co miłośnikom historii oferuje okolica? Niektórzy decydują się na wycieczkę do opuszczonego Kłomina. Tam ponoć stacjonowała niegdyś radziecka broń nuklearna. Jednak nocleg w Bornem Sulinowie można polecić także i tym, którzy w ogóle nie są zainteresowani niezwykłą historią tego miejsca.

Przyroda wokół niezwykłego miasta

Domek wakacyjny w Bornem Sulinowie pozwoli odkrywać piękno przyrody i uciec od zgiełku dużego miasta. Nad pobliskim jeziorem można się oczywiście kąpać oraz wypoczywać. Atrakcją miasta i okolic jest również półwysep Głowa Orła o bardzo charakterystycznym kształcie, na którym są ścieżki krajobrazowe. Warto zobaczyć też tak zwany podwodny las, czyli niewielką część wyspy, która zapadła się do jeziora. Wyprawę do Bornego Sulinowa można śmiało połączyć z wizytą w Czaplinku lub w innych miejscowościach Pojezierza Drawskiego. To idealne miejsca, by podziwiać wspaniałą faunę i florę z dala od wielkich miast. Również w pobliżu Bornego Sulinowa można spędzić błogie wakacje na wsi.

Oaza w środku lasu na idealne wakacje

Paradoksalnie to, że w mieście była wielka baza wojskowa, spowodowało, że dziś miejscowość jest tak spokojna. W pobliżu nie ma bowiem żadnych wielkich zabudowań - są jedynie lasy oraz jeziora. Domki wakacyjne w Bornem Sulinowie chętnie wynajmują więc miłośnicy natury. Na komfortowy dom może zdecydować się na przykład rodzina, która chce odpocząć nieco od miasta i codziennego stresu. Domek z basenem, tarasem, a może kominkiem? Wybór należy do ciebie. Wypoczynek w Bornem Sulinowie zachęca do długich pieszych wycieczek oraz do pływania na niewielkiej łódce po okolicznym jeziorze. Natomiast tym, którzy zachwycili sie wypoczynkiem w Bornem Sulinowie, można polecić także inne miejsca w pobliżu - na przykład Drawsko Pomorskie, również położone nad pięknym jeziorem. Fakt, że Borne Sulinowo było długo zamkniętym miastem wojskowym, nie oznacza, że dziś nie można tam spędzić urlopu w komforcie. Są tam nie tylko przestronne domki wakacyjne, ale również komfortowe apartamenty ze wszystkimi wygodami.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Bornym Sulinowie?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Bornym Sulinowie są domy i willa. Dzięki ponad 15 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Bornym Sulinowie?

Z Casamundo w Bornym Sulinowie znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 457 zł za noc. Możesz spodziewać się, że domy (55 m²) i willa (185 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Bornym Sulinowie. Przeciętnie domy są idealne dla 5 gości.

image-tag