Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Czaplinku - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Czaplinku - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Czaplinku

Czaplinek
Dowolne daty
Goście
Położony w południowej części województwa zachodniopomorskiego Czaplinek to miejscowość kusząca zielonymi terenami i zbiornikami wodnymi otaczającymi miasteczko.
DALSZE INFORMACJE »

Czaplinek: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Czaplinek
-32%
4 lut - 11 lut
60 m² Apartament
4 1
Czaplinek, Czaplinek, Polska
od 273 zł 401 zł
za noc
Dom Czaplinek
-45%
3 cze - 10 cze
278 m² Dom
10 5
Czaplinek, Czaplinek, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 533 zł 975 zł
za noc
Dom Czaplinek
-35%
3 cze - 10 cze
Dom
10 5
Czaplinek, Czaplinek, Polska
od 605 zł 930 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Czaplinek
-32%
4 lut - 11 lut
wifi
60 m² Apartament
4 1
Czaplinek, Czaplinek, Polska
od 273 zł 401 zł
za noc
Dom wifi Czaplinek
-45%
3 cze - 10 cze
wifi
278 m² Dom
10 5
Czaplinek, Czaplinek, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 533 zł 975 zł
za noc
Dom wifi Czaplinek
-26%
11 mar - 18 mar
wifi
Dom
10 5
Czaplinek, Czaplinek, Polska
od 630 zł 847 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Czaplinku - wypoczynek wśród natury

Dzięki biegnącym tędy szlakom turystycznym, wśród nich wytyczonym od rynku Czaplinka trasom rowerowym, możesz spędzić tu pełne przygód wakacje, pozwalające oderwać się od codzienności. Dom wakacyjny w Czaplinku to oferta dla wszystkich, którzy doceniają urodę polskiej natury i lubią wypoczywać w aktywny sposób. Warto odwiedzić przy okazji Drawski Park Krajobrazowy, w którym schronienie znajdują między innymi żurawie i kormorany.

Dom wakacyjny w Czaplinku - wakacje dla pasjonatów żeglarstwa

Czaplinek to jednak przede wszystkim raj dla wielbicieli sportów wodnych. Dzięki położeniu w tak nietypowym dla wodniaków regionie nie jest nadmiernie zatłoczony, a jednak oferuje atrakcje porównywalne z popularnymi kurortami. Komfortowo wyposażone apartamenty w Czaplinku pozwalają więc odpocząć wszystkim, którzy uwielbiają spędzać wakacje pod żaglami wspólnie z rodziną. Otaczające Czaplinek jeziora Drawsko i Czaplino to miejsca, w których moc atrakcji znajdą zarówno początkujący, jak i doświadczeni żeglarze. Drawsko ma bowiem wyjątkowo urozmaiconą linię brzegową, z licznymi zatokami, wyspami i półwyspami, pozwalającą na ćwiczenie swoich umiejętności. Malownicze wzniesienia otaczające oba jeziora zachęcają także do spacerów. Nad jeziorem Drawsko specjalnie w tym celu otwarto liczącą ponad dwa kilometry promenadę, którą można dotrzeć do Ośrodka Sportów Wodnych, strzeżonego kąpieliska oraz amfiteatru, gdzie w sezonie letnim goszczą gwiazdy polskiej rozrywki.

Noclegi w Czaplinku to także oferta przyciągająca zapalonych wędkarzy, kajakarzy, osoby uprawiające windsurfing czy nurkujące. Decydując się na wakacje wędkarskie, masz okazję złapać uznawaną za królową tutejszych jezior wyjątkowo smaczną sielawę. Domki wakacyjne w Czaplinku dają możliwość wyruszenia na spływ kajakowy jednym z najpiękniejszych krajowych szlaków kajakowych im. Kardynała Karola Wojtyły. A jeśli szukasz sportów bardziej podnoszących adrenalinę, to pamiętaj, że wyjątkowo przejrzyste wody jeziora Drawsko i jego głębokość są wprost stworzone do nurkowania.

Nocleg w Czaplinku - odkryj Pojezierze Drawskie

Województwo zachodniopomorskie to część Polski, którą polubią wszyscy nieprzepadający za zatłoczonymi miejscami. Domek wakacyjny w Czaplinku, komfortowy i wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty, będzie dobrym wyborem, jeśli chcesz lepiej poznać ten region i jego bogatą historię. Dzieje okolic wiążą się z osiadłymi tutaj rycerzami Zakonu Świątyni Jerozolimskiej, czyli słynnymi templariuszami, a później zakonem Joannitów. Dobrym miejscem do odkrywania tajemnic i specyfiki Pojezierza Drawskiego będzie położona niedaleko Czaplinka wieś Żelisławie. Działa tutaj prężnie stowarzyszenie Żelisławski Zapiecek, które promuje tradycyjne techniki pieczenia chleba, tkactwa, wytwarzania przedmiotów z wikliny oraz ceramiki. Warsztaty pozwalające poznać tego typu dawne zwyczaje regionalne są znakomitym pomysłem na spędzenie czasu z dziećmi.

Jeśli wynajmujesz dom wakacyjny w Czaplinku, pamiętaj, że wyjątkowo ciekawym miejscem do odwiedzenia na Pojezierzu Drawskim jest także letniskowa miejscowość Stare Drawsko, dawniej nosząca nazwę Drahimia. Na przesmyku między jeziorami Drawsko i Żerdno można tu do dzisiaj oglądać ruiny zamku, z którym związana jest legenda o rybaku, Pawle Waszniku. Z okna komnaty w zamku zrzucił on sieć, dzięki której do warowni dostali się zdobywający ją mieszczanie z Drawska. Dla upamiętnienia tego czynu na rynku Starego Drawska postawiono jego pomnik. Współcześnie na dziedzińcu zamku organizowane są turnieje rycerskie będące atrakcję dla odwiedzających te okolice. Wynajęcie apartamentu lub domu wakacyjnego w Czaplinku będzie zatem doskonałą okazją by poznać przyrodę, historię i kulturę tej części Polski!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Czaplinku?

Obiekty agroturystyczne i apartamenty to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Czaplinku. Z ponad 15 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Czaplinku?

Z Casamundo w Czaplinku znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 273 zł za noc. Możesz spodziewać się, że obiekty agroturystyczne (20 m²) i apartamenty (44 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Czaplinku. Przeciętnie obiekty agroturystyczne są idealne dla 4 gości.

image-tag