Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Golczewie - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Golczewie - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Golczewie

Golczewo
Dowolne daty
Goście
Apartamenty w Golczewo to idealny sposób na spokojny wypoczynek. Golczewo położone jest w południowo-zachodniej części województwa zachodniopomorskiego, w zachodniej części Równiny Gryfickiej. Około 22 kilometrów od Golczewa leży Kamień Pomorski a 99 km Koszalin.
DALSZE INFORMACJE »

Golczewo: Nasze rekomendacje dla ciebie

Nocleg Golczewo
Nocleg
6 3
Golczewo, Golczewo, Polska
od 490 zł
za noc
Apartament Golczewo
45 m² Apartament
6 3
Golczewo, Golczewo, Polska
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 326 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Nocleg Przyjazny zwierzętom Golczewo
-40%
2 lis - 9 lis
Przyjazny zwierzętom
Nocleg
6 3
Golczewo, Golczewo, Polska
od 491 zł 816 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Golczewo
Balkon/Patio
45 m² Apartament
6 3
Golczewo, Golczewo, Polska
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 327 zł
za noc
Sprawdź inne

Noclegi w Golczewo - z dala od miejskiego zgiełku

Do Golczewa dojadą Państwo drogą wojewódzką nr 106, przechodzącą przez Stargard Szczeciński. To malownicze miasteczko leży nad Jeziorem Okonie i Jeziorem Szczucze.

Idylliczne wakacje w Golczewie

Noclegi w Golczewo to wakacje na łonie natury z dala od miejskiego zgiełku. Miasteczko oferuje wiele godnych zobaczenia zabytków. Warto zwiedzić Wierzę Zamkową w Golczewie z przełomu XIII i XIV. Apartamenty w Golczewo to świetne rozwiązanie na wakacje dla całej rodziny. W miasteczku panują idealne warunki do wędkowania. Miłośnicy przyrody będą Golczewem zachwyceni. Na terenie miasta powstały cztery rezerwaty przyrodniczo-krajobrazowe. Las Golczewski, Las Samliński, Bukowa Góra oraz Dolina Stawny, mają za zadanie chronićcenne leśne zespoły biocenotyczne. Do dominujących drzew, które często mają więcej niż 150 lat, należą buki, dęby, jawory, świerki i sosny. Apartamenty w Golczewo to doskonała baza wypadowa dla piechurów. Przez miasto przebiegają bowiem dwa szlaki turystyczne: Szlak przez Las Golczewski i Szlak Doliną Niemicy. Nad Jeziorem Okonie można obserwować żyjące tam ptaki.Spędzając noclegi w Golczewo, warto zwiedzić okoliczne miasteczka. Warte zwiedzenia jest oddalone około 20 kilometrów od Golczewa miasteczko Gryfice. Warto wybrać się do nadmorskiej miejscowości Międzyzdroje, by pospacerować słynną Promenadą Gwiazd. Atrakcją miasta jest także Woliński Park Narodowy. W oddalonym o 40 km Pobierowie odbywają się co roku regaty żeglarskie i koncerty znanych zespołów.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Golczewie?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Golczewie są apartamenty i domy. Dzięki ponad 4 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Golczewie?

Z Casamundo w Golczewie znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 312 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (58 m²) i domy (188 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Golczewie?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Golczewie. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 461 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Golczewie. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 5 gości.

image-tag