Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Gryfinie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Gryfinie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Gryfinie

Gryfino
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 15

Gryfino: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Gryfino
-54%
22 kwi - 29 kwi
72 m² Dom
6 2
Gryfino, Gryfino, Polska
3,5 / 5,0
„Dobry“
od 218 zł 475 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Gryfino
-54%
22 kwi - 29 kwi
Balkon/Patio
72 m² Dom
6 2
Gryfino, Gryfino, Polska
3,5 / 5,0
„Dobry“
od 218 zł 475 zł
za noc
Sprawdź inne

Noclegi Gryfino- odkryjcie Państwo uroki tego ciekawego miasta.

Gryfino jest miastem leżącym w województwie Zachodniopomorskim nad rzeką Odrą Wschodnią, na południe od Szczecina, niedaleko granicy z Niemcami. Najbliższym niemieckim miastem jest Prenzlau. Znajduje się tu też Park Krajobrazowy Dolina Dolnej Odry. Początki miasta sięgają ok. XIII wieku. Prawa miejskie miasto otrzymało w 1254 roku. Dziś można zobaczyć w nim wiele interesujących zabytków. Na naszej stronie znajdziecie Państwo duży wybór noclegów i apartamentów w Gryfinie i okolicach, które sprawią, że Państwa pobyt tutaj na pewno będzie należał do udanych- noclegi Gryfino.

Zabytki i inne atrakcje turystyczne Gryfina.

Będąc w Gryfinie warto zobaczyć Pałacyk pod Lwami, który wybudowany został w miejscu średniowiecznej fosy w końcu XIX wieku. Pałacyk otacza uroczy park. Dziś w budynku tym znajduje się Młodzieżowy dom Kultury. Noclegi Gryfino-polecamy! Kolejnym interesującym zabytkiem tego miasta jest Brama Bańska, czyli solidna kamienna budowla pochodząca z XIV wieku. Warto tu też wspomnieć o murach obronnych miasta zbudowanych z kamienia polnego, wybudowanych w XIV i XV wieku. Apartamenty Gryfino- już dziś zapoznajcie się Państwo z ofertą dostępną na naszej stronie internetowej i espędźcie wspaniałe chwile w tym wyjątkowym mieście. Wśród zabytków sakralnych godny szczególnej uwagi jest Kościół Narodzenia NMP, którego budowę rozpoczęto już w roku 1278. Przez miasto biegnie również kilka pieszych szlaków turystycznych, m.in. tzw. Szlak Nadodrzańki, a także kilka szlaków rowerowych. Polecamy apartamenty Gryfino. Jeśli jednak nie jesteście Państwo pewni co do planów wakacyjnych, to polecamy zapoznanie się z naszymi specjalnymi ofertami: wakacje nad morzem, wakacje w górach, wczasy na Mazurach.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Gryfinie. Przeciętnie domy są idealne dla 6 gości.

image-tag