Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Ińsku - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Ińsku - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Ińsku

Ińsko
Dowolne daty
Goście
Noclegi w Ińsku to propozycja dla tych, którzy szukają wypoczynku nad wodą, w otoczeniu malowniczej fauny i flory. Jezioro Ińsko, główna atrakcja miasta, przyciąga przede wszystkim miłośników nurkowania. Jezioro jest stosunkowo głębokie - dochodzi nawet do ponad 40 metrów - i oferuje bardzo dobrą widoczność, aż do 10 metrów.
DALSZE INFORMACJE »

Ińsko: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Ińsko
Dom
12 4
Ińsko, Ińsko, Polska
od 1.554 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Dom wifi Ińsko
wifi
Dom
12 4
Ińsko, Ińsko, Polska
od 1.447 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom Kuchnia Ińsko
-15%
29 lip - 5 sie
Kuchnia
Dom
8 2
Ińsko, Ińsko, Polska
od 653 zł 771 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Ińsku - mieście krystalicznej wody

Miłośnicy nurkowania, którzy zdecydują się na dom wakacyjny w Ińsku, mogą liczyć na wiele interesujących doznań. W jeziorze można spotkać na przykład rzadkiego skorupiaka zwanego ""małym raczkiem"". Ten gatunek jest reliktem epoki lodowcowej i można go dziś spotkać zaledwie w kilkunastu jeziorach Polski. Oczywiście Ińsko to nie tylko świetne miejsce do nurkowania. Ze względu na czyste powietrze i spokojny charakter miasta to też idealna miejscowość na wakacje rodzinne.

Dom wakacyjny w Ińsku - jezioro, lasy i... filmy

Domy wakacyjne w Ińsku rezerwują nie tylko doświadczeni amatorzy nurkowania. To niezbyt duży, przynajmniej w porównaniu do Mazur, akwen, który jest dosyć spokojny i dobrze zbadany. A co się z tym wiąże - nurkowanie tam nie wiąże się ze zbyt wieloma niebezpieczeństwami. Można więc zarezerwować domek wakacyjny w Ińsku, aby nauczyć się tego sportu. W Ińsku można też oczywiście wynająć łódkę, wędkować czy też pływać na kajakach. Ińsko to jednak nie tylko miasto nad jeziorem. Coś dla siebie znajdą tam również miłośnicy dobrego kina. Regularnie od 1973 roku w sierpniu odbywa się Ińskie Lato Filmowe. Można obejrzeć wtedy nie tylko głośne produkcje filmowe, ale też spotkać się ze znanymi twórcami. Festiwal odwiedzili do tej pory między innymi Agnieszka Holland, Krzysztof Zanussi, Jerzy Hoffman, Robert Gliński czy Jerzy Kawalerowicz. Seanse odbywają się przede wszystkim w tradycyjnym kinie, ale dodatkową atrakcją są pokazy plenerowe oraz specjalne filmy dla dzieci.

Wakacje w Ińsku - relaks i plażowanie

Nie wszystkich jednak interesują sporty lub atrakcje kulturalne - niektórzy nad wodą chcą po prostu odpocząć. Każdy, kto wynajmie dom wakacyjny w Ińsku, będzie miał okazję plażować nad pięknym, otoczonym wzgórzami morenowymi jeziorem. Ciekawa jest też sama linia brzegowa, usiana kamieniami oraz głazami. Liczne zatoki i półwyspy sprawiają, że widoki są jeszcze ciekawsze. Warto też wiedzieć, że pośrodku jeziora znajduje się 20-hektarowa wyspa. Miłośnicy spokojnego wypoczynku nad wodą będą więc usatysfakcjonowani. Ci, którzy chcą mieć jeszcze większy komfort, mogą się zdecydować na domy z basenem. Niegdyś Ińsko było pięknym, zabytkowym miastem ze średniowieczną zabudową. Niestety, większość zabytków nie przetrwała wojny. Do dzisiaj jednak można podziwiać fragmenty murów obronnych. Ciekawostką i atrakcją turystyczną jest też pomnik raka.

Miłośnicy zwiedzania i historii mogą także wykorzystać nocleg w Ińsku, aby zwiedzić oddalony o 44 kilometry Stargard. To wyjątkowo interesujące miasto, które ma unikalną, gotycką zabudowę w centrum. Apartamenty i domki wakacyjne w Ińsku dobrze jest jednak wynająć przede wszystkim dlatego, aby rozkoszować się pięknem przyrody i jeziorami. Poza jeziorem Ińsko warto też zobaczyć Woświn, Krzemień oraz Zajezierze. Można pospacerować też po okolicznych wzniesieniach. Największym jest Głowacz, który liczy 180 metrów n.p.m., a jego obszar jest objęty rezerwatem krajobrazowym. Atrakcji wokół miasta jest oczywiście znacznie więcej, dlatego każdy, kto zdecyduje się na dom wakacyjny w Ińsku, powinien wyjechać z poczuciem spełnienia z tej oazy zieleni oraz wody.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Ińsku?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Ińsku są domy i prywatne pokoje. Dzięki ponad 15 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Ińsku?

Ceny w Ińsku rozpoczynają się od 376 zł za noc. Warto rozważyć tu domy (136 m²) lub prywatne pokoje (18 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Ińsku. Przeciętnie domy są idealne dla 9 gości.

image-tag