Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Morzyczynie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Morzyczynie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Morzyczynie

Morzyczyn
Dowolne daty
Goście
Główną atrakcją tej niewielkiej miejscowości jest oczywiście pobliskie jezioro. Jednak ta spokojna wieś ma znacznie więcej zalet - ma świetną infrastrukturę turystyczną, odbudowaną promenadę i liczne place zabaw.
DALSZE INFORMACJE »

Morzyczyn: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Morzyczyn
-16%
23 wrz - 30 wrz
Dom
5 3
Morzyczyn, Kobylanka, Polska
od 671 zł 796 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Morzyczyn
-27%
23 wrz - 30 wrz
Balkon/Patio
155 m² Dom
5 3
Morzyczyn, Kobylanka, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 600 zł 822 zł
za noc
Dom Balkon/Patio Morzyczyn
-27%
22 kwi - 29 kwi
Balkon/Patio
85 m² Dom
6 3
Morzyczyn, Kobylanka, Polska
od 557 zł 758 zł
za noc
Sprawdź inne

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom Kuchnia Morzyczyn
-23%
6 maj - 13 maj
Kuchnia
70 m² Dom
6 2
Morzyczyn, Kobylanka, Polska
od 389 zł 506 zł
za noc
Dom Kuchnia Morzyczyn
-26%
27 maj - 3 cze
Kuchnia
30 m² Dom
4 1
Morzyczyn, Kobylanka, Polska
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 314 zł 424 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Morzyczyn
-25%
13 maj - 20 maj
Przyjazny zwierzętom
Dom
6 3
Morzyczyn, Kobylanka, Polska
od 778 zł 1.044 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Dom wakacyjny w Morzyczynie. Nie tylko Miedwie

Jest też bardzo ciekawie położona - zaraz obok Stargardu, ale i bardzo blisko Szczecina. Nic dziwnego zatem, że wieś jest coraz częściej wybierana na wakacje rodzinne - i nie tylko. Domek wakacyjny w Morzyczynie to propozycja i dla sportowców, i dla ludzi po prostu poszukujących relaksu i bliskości natury.

Dom wakacyjny w Morzyczynie. Wielkie jezioro z historią

Miedwie ma bez wątpienia ciekawą historię. W czasach II wojny światowej nad jeziorem działała niemiecka torpedownia, natomiast tuż po niej nad wschodnim brzegiem akwenu, w Kluczewie, funkcjonowała baza radzieckiego lotnictwa. Obecnie domki wakacyjne w Morzyczynie są wybierane przede wszystkim przez tych, którzy chcą po prostu wypoczywać, choć zdarzają się i miłośnicy historii, którzy szukają w okolicach pamiątek po dawnych czasach. Z jednej strony noclegi w Morzyczynie spodobają się tym, którzy liczą na spokojne wakacje na wsi, z drugiej - będą perfekcyjne dla miłośników sportów wodnych. Nad jeziorem działają liczne kluby żeglarskie, są organizowane nawet regaty. Można tam też pływać na kajakach, nurkować, uprawiać windsurfing czy kitesurfing. Okoliczne tereny to znakomity wybór dla amatorów nordic walkingu czy po prostu miłośników długich, niespiesznych spacerów. W pobliżu Morzyczyna znajdują się też piękne, gęste lasy. Dom wakacyjny w Morzyczynie więc spodoba się i tym, którzy lubią długie wędrówki w cieniu drzew i odkrywanie polskiej przyrody. Wizytówką samej miejscowości jest sporych rozmiarów letni amfiteatr, przypominający wydobywający się z wody żagiel. W sezonie odbywają się w nim różne imprezy rozrywkowe i kulturalne. Nikt, kto zdecyduje się na domki czy apartamenty w Morzyczynie, nie powinien się nudzić ani przez chwilę.

Wakacje w Morzyczynie. Co robić w okolicach?

Są tacy, dla których domek wakacyjny w Morzyczynie oznacza plażowanie, jak i tacy, którzy wolą go wykorzystać, by aktywnie spędzić czas na wodzie. Jednak każdy może zwiedzić pobliskie miasta - mają one naprawdę sporo do zaoferowania. Chociażby Stargard, który jest oddalony o zaledwie o niecałe 20 kilometrów od Morzyczyna. Miasto jest znane przede wszystkim z gotyckich zabytków, na przykład kolegiaty Najświętszej Marii Panny Królowej Świata, której historia sięga aż XIII wieku. Nieźle zachowane są też mury obronne z XIII wieku oraz kilka baszt. Ciekawa jest Basteja, w której mieści się multimedialne muzeum o historii miasta. 27 kilometrów dzieli natomiast Morzyczyn od Szczecina, czyli stolicy Pomorza Zachodniego. Miasto jest znane z wyjątkowej, portowej atmosfery. Wizytówką miasta są Wały Chrobrego - półkilometrowy taras widokowy, z którego można podziwiać Odrę i nabrzeże. W Szczecinie warto zobaczyć również Zamek Książąt Pomorskich oraz nowoczesną Filharmonię im. Mieczysława Karłowicza. W granicach zachodniopomorskiej stolicy leży również wielkie jezioro - Dąbie. Jest ono nawet nieco większe od Miedwia.

Wiele przemawia za tym, że dom wakacyjny w Morzyczynie to świetna opcja na wakacje. To urocza miejscowość nad pięknym jeziorem, która ciągle nie jest tak bardzo zapełniona przez turystów. Jeśli ktoś ceni więc piękne krajobrazy, ale nie przepada za wielkimi tłumami, to nocleg w Morzyczynie jest właśnie dla niego.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Morzyczynie?

Domy i apartamenty to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Morzyczynie. Z ponad 15 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Morzyczynie?

Ceny w Morzyczynie rozpoczynają się od 314 zł za noc. Warto rozważyć tu domy (140 m²) lub apartamenty (55 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Morzyczynie. Przeciętnie domy są idealne dla 8 gości.

image-tag