Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty w SÅ‚awnie

Sławno
Dowolne daty
2 gości
Sławno jest miastem w północno - zachodnej Polsce na pobrzeżu Koszalińskim. Sławno położone jest około 27 km od Słupska i 40 km od Koszalina. Bliska odległosc do morza i wspaniała baza noclegowa co roku przyciąga spragnionych odpoczynku turystów.
DALSZE INFORMACJE »

Jakie są najpopularniejsze destynacje w SÅ‚awnie?

Noclegi Sławno są również idealnym miejscem na poznanie kultury i historii Pomorza. Miasteczko może pochwalić się bogatą historią siegającą XII wieku. Warto zobaczyć pozostałości Bramy Koszalińskiej i Bramy Słupskiej z XV wieku. Sławno noclegi są świetnym pomysłem na wakacje nad pobliskim morzem. Wybrzeże Morza Bałtyckiego znajduje się około 20 kilometrów od tego miasteczka. Z Sławna istnieje bardzo dobre połączenie do kurortu nadmorskiego Darłowa, w którym co roku w lecie odbywa się Reggaenwalde Festiwal.

Sławno - malownicze krajobrazy, bogata oferta kulturalna

Noclegi Sławno w kwaterach i domach wakacyjnych, doskonale nadają się na wczasy rodzinne. Niesamowitą atrakcją dla dzieci jest park wodny w Jarosławcu. Sławno jest bardzo malowniczym miasteczkiem na Pomorzu. Atrakcją Sławna, są dziewicze obszary leśne, zapraszające licznych turystów na spacery. Tereny rekreacyjne na których znajdują się cztery stawy, stwarzają doskonałe warunki do wędkowania. W Sławnie rośnie licząca ponad 300 lat lipa drobnolistna. Jeśli zdecydują się Państwo na noclegi Sławno, gorąco polecamy zwiedzić rezerwat przyrody Sławieńskie Dęby, w którym chroniony jest około 200 letni starodrzew dębowy oraz rzadkie i wymierające gatunki zwierząt i roślinności. Atrakcją turystyczną Sławna są liczne imprezy tematyczne. Warto wziąść udział w Festiwalu Orkiestr Dętych i Międzynarodowym Jarmarku Wielu Kultur. Oferta Sławno noclegi, pozwoli Państwu spędzic wakacje w spokoju, z dala od szybkiego miejskiego życia. Polecamy również naszą ofertę domów wakacyjnych w Brodnicy Dolnej na Kaszubach.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Sławnie?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Sławnie są domy i pensjonaty. Dzięki ponad 11 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Sławnie?

Ceny w Sławnie rozpoczynają się od 316 zł za noc. Warto rozważyć tu domy (128 m²) lub pensjonaty (33 m²).

Oczywiście na Casamundo znajdziesz również zakwaterowanie, jeśli podróżujesz w grupie. Przeciętnie domy mieszczą 9 podróżnych.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Sławnie. Przeciętnie domy są idealne dla 9 gości.

image-tag