Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Sławnie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Sławnie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Sławnie

Sławno
Dowolne daty
Goście
Sławno jest miastem w północno - zachodnej Polsce na pobrzeżu Koszalińskim. Sławno położone jest około 27 km od Słupska i 40 km od Koszalina. Bliska odległosc do morza i wspaniała baza noclegowa co roku przyciąga spragnionych odpoczynku turystów.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom  Łętowo
Przyjazny zwierzętom
250 m² Dom ∙ 9 gości ∙ 4 sypialnie
Łętowo, Sławno, Polska
od 784 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Sławno: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Łętowo
250 m² Dom ∙ 9 gości ∙ 4 sypialnie
Łętowo, Sławno, Polska
od 785 zł
za noc
Dom Noskowo
-38%
4 lis - 11 lis
Dom ∙ 7 gości ∙ 1 sypialnia
Noskowo, Sławno, Polska
od 442 zł 714 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Sławno noclegi - wspaniałe wakacje na Pomorzu Zachodnim

Noclegi Sławno są również idealnym miejscem na poznanie kultury i historii Pomorza. Miasteczko może pochwalić się bogatą historią siegającą XII wieku. Warto zobaczyć pozostałości Bramy Koszalińskiej i Bramy Słupskiej z XV wieku. Sławno noclegi są świetnym pomysłem na wakacje nad pobliskim morzem. Wybrzeże Morza Bałtyckiego znajduje się około 20 kilometrów od tego miasteczka. Z Sławna istnieje bardzo dobre połączenie do kurortu nadmorskiego Darłowa, w którym co roku w lecie odbywa się Reggaenwalde Festiwal.

Sławno - malownicze krajobrazy, bogata oferta kulturalna

Noclegi Sławno w kwaterach i domach wakacyjnych, doskonale nadają się na wczasy rodzinne. Niesamowitą atrakcją dla dzieci jest park wodny w Jarosławcu. Sławno jest bardzo malowniczym miasteczkiem na Pomorzu. Atrakcją Sławna, są dziewicze obszary leśne, zapraszające licznych turystów na spacery. Tereny rekreacyjne na których znajdują się cztery stawy, stwarzają doskonałe warunki do wędkowania. W Sławnie rośnie licząca ponad 300 lat lipa drobnolistna. Jeśli zdecydują się Państwo na noclegi Sławno, gorąco polecamy zwiedzić rezerwat przyrody Sławieńskie Dęby, w którym chroniony jest około 200 letni starodrzew dębowy oraz rzadkie i wymierające gatunki zwierząt i roślinności. Atrakcją turystyczną Sławna są liczne imprezy tematyczne. Warto wziąść udział w Festiwalu Orkiestr Dętych i Międzynarodowym Jarmarku Wielu Kultur. Oferta Sławno noclegi, pozwoli Państwu spędzic wakacje w spokoju, z dala od szybkiego miejskiego życia. Polecamy również naszą ofertę domów wakacyjnych w Brodnicy Dolnej na Kaszubach.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Sławnie. Przeciętnie domy są idealne dla 8 gości.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag