Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Stargardzie Szczecińskim - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Stargardzie Szczecińskim - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Stargardzie Szczecińskim

Stargard Szczeciński
Dowolne daty
Goście
Stargard Szczeciński należy do najstarszych grodów w Polsce.
DALSZE INFORMACJE »

Stargard Szczeciński: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Stargard
35 m² Apartament
4 1
Stargard, Stargard Szczeciński, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 180 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Stargard
Balkon/Patio
35 m² Apartament
4 1
Stargard, Stargard Szczeciński, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 161 zł
za noc
Sprawdź inne

Apartamenty Stargard Szczeciński – idealne miejsce na wymarzony urlop

Jest trzecim co do wielkości miastem na Pomorzu Zachodnim i wraz z między innymi Świnoujściem i Szczecinem tworzy aglomerację szczecińską. Jego zaletą jest niewątpliwie atrakcyjne pod względem turystycznym położenie na pograniczu Pojezierza i Niziny Szczecińskiej, bogatego w piękne krajobrazy, liczne jeziora i rozległe obszary liściaste. Dodatkowym atutem dla osób planujących pobyt w domkach letniskowych w Stargardzie Szczecińskim jest fakt, iż odległość do morza wynosi zaledwie 100 km. Ciekawa jest również okolica dlatego też warto wybrać się  na wycieczke na przykład do oddalonego o 30 km pięknie położonego Barlinka.

Interesujące miasto z oryginalnymi zabytkami

Przed przyjazdem do Stargardu warto się przygotować i dowiedzieć, co to miasto ma nam do zaoferowania i co trzeba zobaczyć. Turyści powinni wiedzieć, iż z powodu licznych, cennych zabytków znajdujących się na terenie miasta, zostało ono włączone do Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego, projektu mającego na celu promocję miast, w których obecne są zabytki gotyku ceglanego. Jednym z najcenniejszych jest Kolegiata Najświętszej Marii Panny Królowej Świata, pochodząca z XIII wieku. W roku 2010 otrzymała ona tytuł pomnika historii, dzięki czemu trafiła na listę obiektów chronionych. Wynajmujący apartamenty Stargard Szczeciński mogą się także wybrać do Pałacu Panorama. Jest to przepiękny zespół parkowo-pałacowy, niegdyś siedziba bractwa kurkowego, obecnie organizowane są tam różne imprezy okolicznościowe. By wyciszyć emocje, zaczerpnąć świeżego powietrza i zafundować sobie trochę ruchu można wybrać się do licznych w mieście parków. Największy i najstarszy to Park Chrobrego, idealne miejsce na przechadzki czy spotkania towarzyskie. Na terenie parku znajduje się także amfiteatr, pomniki przyrody i wieża ciśnień. Miasto posiada także bogatą bazę noclegową z licznymi domkami letniskowymi w Stargardzie Szczecińskim. Miłośnicy aktywnego wypoczynku na pewno nie będą się nudzić. W mieście funkcjonuje wiele tras rowerowych, podczas których można poznać bliżej okolice. Z racji obecności wielu jezior w Stargardzie panują idealne warunki do uprawiania sportów wodnych, na przykład żeglarstwo, windsurfing, kite-surfing. Stargard Szczeciński jest po prostu wart odwiedzenia. Ma wszystko, czego potrzeba by spędzić wymarzony urlop: bliskość morza, cudowne krajobrazy, ciekawe zabytki. Wystarczy zarezerwować apartamenty Stargard Szczeciński i ruszać w drogę!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Stargardzie Szczecińskim?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Stargardzie Szczecińskim są hotele oraz hotele. Wyszukujemy spośród ponad 10 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Stargardzie Szczecińskim?

Ceny w Stargardzie Szczecińskim rozpoczynają się od 180 zł za noc. Warto rozważyć tu hotele (19 m²) lub hotele (21 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele w Stargardzie Szczecińskim?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Stargardzie Szczecińskim. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 171 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Stargardzie Szczecińskim. Przeciętnie hotele są idealne dla 2 gości.

image-tag