Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Steklnie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Steklnie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Steklnie

Steklno
Dowolne daty
Goście
Steklno to niewielka, urocza miejscowość, idealna, by odpocząć od zgiełku miasta, nacieszyć się ciszą świeżym powietrzem. Steklno położone jest w województwie zachodniopomorskim, ok 10 km na południowy wschód od gminy Gryfino.
DALSZE INFORMACJE »

Steklno: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Steklno
-54%
22 kwi - 29 kwi
72 m² Dom
6 2
Steklno, Gryfino, Polska
3,5 / 5,0
„Dobry“
od 218 zł 475 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Steklno
-54%
22 kwi - 29 kwi
Balkon/Patio
72 m² Dom
6 2
Steklno, Gryfino, Polska
3,5 / 5,0
„Dobry“
od 218 zł 475 zł
za noc
Sprawdź inne

Noclegi w Steklno - mnóstwo atrakcji dla całych rodzin!

Pół km na północ biegnie droga wojewódzka nr 121, więc dojazd do wsi nie jest trudny, a komfortowe noclegi w Steklno ułatwiają zorganizowanie wypoczynku.

Steklno - zadziwiające zabytki

Steklno rozciąga się wokół malowniczego jeziora o tej samej nazwie. Udane wędkowanie i plażowanie jest tutaj zagwarantowane! Podobnie, jak wygodne noclegi w Steklno. Na gości czeka wypożyczalnia rowerów i sprzętu wodnego, plac zabaw i boisko. Możemy popływać kajakiem, czy łódką. Nieopodal jeziora możemy również zobaczyć hodowlę ptaków ozdobnych np. pawi. Noclegi w Steklno są przyjazne dla całych rodzin. Jezioro otoczone jest przepięknymi lasami, idealnymi na przechadzki w gronie rodziny i przyjaciół. Na trasie na pewno miniemy miłośników Nordic Walking i rowerzystów. Długie ścieżki spacerowe sprzyjają tego rodzaju aktywnością. Kwatery wakacyjne w Steklno są przygotowane do przyjmowania indywidualnych gości i zorganizowanych wycieczek. Wynajmując kwatery wakacyjne w Steklno warto zwiedzić Szczecin i Police. W centrum miasteczka stoi piękny, zabytkowy, późnogotycki kościół z XVI wieku. Nawet zupełni laicy, już na pierwszy rzut oka zorientują się, ze mają do czynienia z niezwykłą budowlą. Skromy, niewielki, wniesiony na planie prostokąta z przylegającą do niego wieżyczką prezentuje się oryginalnie i stylowo. Wszystko to przez materiał, z którego został wykonany tj. z głazów narzutowych tylko z lekka ociosanych, niektóre z nich mają naprawdę imponujące rozmiary!

Świetnym pomysłem na wakacje jest także Brokowo, Olpuch i Juszkowo w województwie pomorskim.

image-tag