Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Stepnicy - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Stepnicy - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Stepnicy

Stepnica
Dowolne daty
Goście
Udane wakacje to takie, podczas których każdy może robić to, na co ma ochotę i co sprawia mu największą przyjemność.
DALSZE INFORMACJE »

Domy wakacyjne z ogrodem

Dom  Stepnica
Ogród
Dom ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Stepnica, Stepnica, Polska
od 861 zł
za noc
Dom  Stepnica
Ogród
Dom ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Stepnica, Stepnica, Polska
od 773 zł
za noc
Dom  Stepnica
Ogród
Dom ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Stepnica, Stepnica, Polska
od 861 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Dom  Stepnica
Balkon/Patio
Dom ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Stepnica, Stepnica, Polska
od 861 zł
za noc
Dom  Stepnica
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Balkon/Patio
Dom ∙ 5 gości ∙ 3 sypialnie
Stepnica, Stepnica, Polska
od 538 zł
za noc
Sprawdź inne

Domki z sauną

Dom  Stepnica
Sauna
Dom ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Stepnica, Stepnica, Polska
od 784 zł
za noc
Zobacz inne

Stepnica: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Stepnica
Dom ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Stepnica, Stepnica, Polska
od 829 zł
za noc
Dom Stepnica
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Dom ∙ 5 gości ∙ 3 sypialnie
Stepnica, Stepnica, Polska
od 535 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Komfortowy dom wakacyjny w Stepnicy na pełne przygód wczasy

Dzieci podczas letnich upałów najchętniej w ogóle nie wychodziłyby z wody, zaś dla dorosłych często najlepszą rozrywką jest odpoczynek w zacisznym miejscu i możliwość nadrobienia zaległości w lekturze interesujących książek. Czy da się to połączyć? Oczywiście! Przekonasz się o tym, jeśli wybierzesz dom wakacyjny w Stepnicy. Miasteczko, położone tuż nad rozległym Zalewem Szczecińskim, w malowniczej Dolinie Dolnej Odry, to wspaniałe miejsce na rodzinny wypoczynek. Bliskość czystych kąpielisk zachęca do uprawiania różnego rodzaju sportów wodnych oraz korzystania w pełni z uroków nadmorskiego kurortu. W lecie odbywa się tam wiele ciekawych imprez kulturalnych, folklorystycznych i artystycznych, a i po sezonie jest tam co robić. Atrakcyjne apartamenty w Stepnicy na miarę swoich potrzeb znajdziesz bez trudu za pośrednictwem serwisu Casamundo.

Dom wakacyjny w Stepnicy - urlop w malowniczym nadmorskim kurorcie

Kiedy zechcesz nieco odpocząć od plażowania i spędzić czas bardziej aktywnie, możesz zorganizować dla siebie i swoich towarzyszy ciekawe piesze wycieczki po okolicach miasta. Samodzielnie opracuj trasę lub skorzystaj z pomocy biura informacji turystycznej. Na pewno uda Ci się znaleźć szlak dostosowany do Twoich możliwości. Jednym z popularniejszych traktów spacerowych jest szlak Stepnicki, prowadzący od Golczewa do Wolina. Po drodze mija się między innymi Buk Kamieński, Czarnogłowy, Rokitę, Rezerwat przyrody "Cisy Rokickie im. prof. Stanisława Króla" oraz Łożnicę i Stepnicę. Wolisz podróże na dwóch kółkach? Możesz wybierać spośród urozmaiconych tras rowerowych, takich jak na przykład ścieżka rowerowa Bogusławie-Widzieńsko-Babigoszcz albo międzynarodowy szlak kolarski "Wokół Zalewu Szczecińskiego". Po takiej całodziennej wyprawie z pewnością chętnie odpoczniesz w zacisznym, spokojnym miejscu. Takie komfortowe warunki zapewnią Ci domki wakacyjne w Stepnicy. Większość tego typu kwater położona jest wśród lasów, niedaleko spokojnych wód Zatoki Szczecińskiej. Miło będzie odpocząć wieczorem na tarasie lub przydomowym ogrodzie, wsłuchując się w odgłosy przyrody i napawając sielską atmosferą. Jeśli zdecydujesz się na noclegi w Stepnicy, te wszystkie atrakcje będą na wyciągnięcie ręki.

Spacer po Stepnicy, czyli co warto zobaczyć w mieście

Kiedy znajdziesz już spełniający Twoje wymagania dom wakacyjny w Stepnicy, możesz zacząć planować swój pobyt w tej urokliwej miejscowości. Spacer ulicami miasta warto rozpocząć od zwiedzania najważniejszych zabytków i obiektów o dużej wartości kulturowej i historycznej. Zaliczają się do nich między innymi utrzymany w klasycystycznym stylu kościół św. Jacka, domy ryglowe wybudowane na przełomie XIX i XX wieku, młyn wzniesiony w pierwszej połowie XX wieku oraz wspaniała tawerna Standhalle Sak, wyróżniająca się unikatową drewnianą konstrukcją oraz oryginalnymi dekoracjami. Podczas przerwy w zwiedzaniu odwiedź jedną z usytuowanych na starym mieście restauracji. Koniecznie skosztuj tam dań ze świeżych ryb, w tym między innymi fantastycznego cymesu śledziowego oraz zupy rybnej Anny Jagiellonki, wzbogaconej o dodatek warzyw i soku z kwaszonych ogórków. Wynajęty przez Ciebie domek wakacyjny w Stepnicy będzie świetną bazą nie tylko do zwiedzania miasta, ale też organizowania wypadów do dalszych miejscowości. Godne polecenia są choćby Police. Dostaniesz się tam rowerem, samochodem lub wycieczkowym promem. Już jeden nocleg w Stepnicy wystarczy, by poczuć fenomenalny klimat tego miejsca.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Stepnicy?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Stepnicy są domy i domy. Dzięki ponad 15 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Stepnicy?

Ceny w Stepnicy rozpoczynają się od 222 zł za noc. Warto rozważyć tu domy (80 m²) lub domy (100 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom domy w Stepnicy?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Stepnicy. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 354 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Stepnicy. Przeciętnie domy są idealne dla 7 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag