Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wałczu - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wałczu - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wałczu

Wałcz
Dowolne daty
Goście
Wałcz to nazwa zarówno miasta jak i gminy w województwie zachodniopomorskim. Położenie na Pojezierzu Południowopomorskim, nad rzeką Żydówką i w okolicy kilku jezior sprawia, że noclegi Wałcz to idealna propozycja dla wszystkich, którym marzy się urlop wśród natury.
DALSZE INFORMACJE »

Obiekty z basenem

Kurort Basen Wałcz
Basen
Pokój Trzyosobowy typu Deluxe
3 1
Wałcz, wałecki, Polska
3,8 / 5,0
„Dobry“
od 327 zł
za noc
Zobacz inne

Wybrane noclegi z balkonem

Apartament Balkon Wałcz
Balkon
50 m² Apartament
4 2
Wałcz, wałecki, Polska
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 299 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Pokój Ogród Wałcz
Ogród
Pokój dwuosobowy
2 1
Wałcz, wałecki, Polska
od 119 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wałcz: Nasze rekomendacje dla ciebie

Motel Wałcz
Pokój trzyosobowy
3 1
Wałcz, wałecki, Polska
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 166 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki w Wałczu?

Noclegi Wałcz – urlop w Polsce to gwarancja zadowolenia!

Wybierz się z nami w te rejony i odwiedź inne ciekawe miasta w okolicy, takie jak Koszalin, Szczecin, Mirosławiec czy Czaplinek. Wałcz leży nad dwoma jeziorami – Raduń i Zamkowym. Nad tym pierwszym usytuowany jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Ośrodek Przygotowań Olimpijskich wyposażony w wiele nowoczesnych obiektów sportowych. Fani aktywnego wypoczynku powinni więc zarezerwować domki letniskowe Wałcz już teraz i cieszyć się urlopem spędzonym dokładnie tak, jak sobie to wymarzyli. Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie wakacji bez plażowania, dobra wiadomość – nad jeziorami przygotowano plaże, kapieliska i wypożyczalnie sprzętów wodnych gotowe do przyjęcia turystów! Fani zwiedzania również nie będą się nudzić. Noclegi Wałcz umożliwią bowiem zobaczenie wielu obiektów sakralnych, takich jak kościół pod wezwaniem świętego Mikołaja, świętego Antoniego czy Podwyższenia Krzyża Pańskiego. Czekają na nich też pomniki - Zdobywców Wału Pomorskiego i Józefa Piłsudskiego. Ciekawym przeżyciem będzie również wybranie się na "Magiczną Górkę", pod którą, wbrew prawim fizyki, przedmioty same się wtaczają! Domki letniskowe Wałcz to oferta skierowana również do miłośników popularnej gry Scrabble. Doroczną imprezą w tym mieście jest bowiem "Wałeckie Scrabblobranie", gdzie mistrzowie słowa mogą sprawdzić swoje siły i zmierzyć się z najlepszymi. Wspaniała zabawa gwarantowana! Wałcz jest jedną z większych w województwie. Warto potraktować noclegi Wałcz jako bazę do zwiedzania innych miast. One również mają wiele do zaoferowania – Wyspa Młyńska w Bydgoszczy, Jezioro Piaszczyste w Pile czy Stary Rynek w Poznaniu czekają na Ciebie!

image-tag