Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wolinie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wolinie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wolinie

Wolin
Dowolne daty
Goście
Wolin to niewielkie miasteczko w północno-zachodniej części kraju znajdujące się na największej polskiej wyspie o tej samej nazwie. Miejscowość wyróżnia niezwykłe położenie nad cieśniną Dziwna, a także nad Zalewem Szczecińskim.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z tarasem

Dom  Wolin
-24%
15 cze - 22 cze
Balkon/Patio
150 m² Dom ∙ 10 gości ∙ 3 sypialnie
Wolin, Wolin, Polska
3,7 / 5,0
„Dobry“
od 387 zł 507 zł
za noc
Dom  Wolin
-23%
7 wrz - 14 wrz
Balkon/Patio
25 m² Dom ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Wolin, Wolin, Polska
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 256 zł 333 zł
za noc
Dom  Wolin
-16%
1 cze - 8 cze
Balkon/Patio
110 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 3 sypialnie
Wolin, Wolin, Polska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 504 zł 599 zł
za noc
Sprawdź inne

Noclegi z kominkiem

Dom  Wolin
Kominek
150 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 5 sypialni
Wolin, Wolin, Polska
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 840 zł
za noc
Dom  Wolin
Kominek
56 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
Wolin, Wolin, Polska
3,8 / 5,0
„Dobry“
od 522 zł
za noc
Dom  Wolin
-24%
20 sty - 27 sty
Kominek
80 m² Dom ∙ 7 gości ∙ 2 sypialnie
Wolin, Wolin, Polska
od 617 zł 818 zł
za noc
Sprawdź inne

Domy wakacyjne z ogrodem

Dom  Wolin
-36%
31 sie - 7 wrz
Ogród
80 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 3 sypialnie
Wolin, Wolin, Polska
4,1 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 452 zł 708 zł
za noc
Dom  Wolin
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Ogród
Dom ∙ 6 gości ∙ 1 sypialnia
Wolin, Wolin, Polska
od 501 zł
za noc
Apartament  Wolin
-41%
16 gru - 23 gru
Ogród
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Wolin, Wolin, Polska
od 718 zł 1.215 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wolin: Nasze rekomendacje dla ciebie

Wolin: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 257 zł za noc

Dom Wolin
-33%
15 cze - 22 cze
120 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 4 sypialnie
Wolin, Wolin, Polska
3,1 / 5,0
od 720 zł 1.070 zł
za noc
Dom Wolin
-29%
9 gru - 16 gru
140 m² Dom ∙ 7 gości ∙ 2 sypialnie
Wolin, Wolin, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 594 zł 835 zł
za noc
Dom Wolin
-17%
9 gru - 16 gru
120 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 3 sypialnie
Wolin, Wolin, Polska
od 961 zł 1.161 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Zarezerwuj dom wakacyjny w Wolinie i odkryj średniowieczną osadę Wikingów

Dom wakacyjny w Wolinie to również znakomita baza wypadowa do pobliskich nadmorskich miejscowości, takich jak Świnoujście. Miasto słynie z Festiwalu Słowian i Wikingów, który nawiązuje do niezwykłego okresu średniowiecza. Tej samej epoki sięgają też dzieje Wolina - wówczas osada ulokowana była na przecięciu szlaków handlowych, czego dowodem są znajdowane tam do dziś przez archeologów różnorodne znaleziska z różnych rejonów świata. Wolin to miejscowość owiana tajemniczymi historiami i legendami. Według podań swoją siedzibę mieli tam również Wikingowie. Warto zarezerwować domek wakacyjny w Wolinie i osobiście przekonać się, że duch dawnych mieszkańców wciąż jest tam obecny.

Dom wakacyjny w Wolinie - sposób na niezapomniane wakacje

Rezerwując dom wakacyjny w Wolinie, można spodziewać się wielu nietypowych atrakcji. Jedną z nich jest bez wątpienia Festiwal Słowian i Wikingów. To cykliczne wydarzenie organizowane co roku w Wolinie. Co ciekawe, to jedna z największych tego rodzaju imprez w naszej części Europy. Widzów i uczestników festiwalu przyciągają przede wszystkim imponujące inscenizacje bitew toczonych przez Słowian i Wikingów. Można zobaczyć między innymi zdobywanie grodów, palenie wiosek czy dawne obrzędy, takie jak śluby lub pogrzeby. Wrażenie robią również bitwy rozgrywane na wodzie, a także wyścigi i turnieje w różnych konkurencjach. Imprezę warto odwiedzić również po to, by na własne oczy przekonać się, jak wyglądało codzienne życie Słowian i Wikingów. Repliki namiotów, dania przygotowywane według starych przepisów czy codzienne zajęcia takie jak szycie ubrań lub butów to doskonały sposób, by przenieść się w czasie do okresu średniowiecza. Podczas imprezy można zobaczyć też repliki okrętów Wikingów z charakterystycznymi zdobieniami w kształcie smoków. Noclegi w Wolinie to znakomita okazja, by w pełni cieszyć się atrakcjami tego niezwykłego wydarzenia. Festiwal przyciąga również tych, którzy spędzają w okolicy rodzinne wakacje. Najmłodsi bawią się na specjalnie przygotowanym placu zabaw, a także biorą udział w grach i zabawach nawiązujących do tych znanych ze średniowiecza. Chcąc poczuć atmosferę historii również poza festiwalem, warto wybrać się do skansenu na Wyspie Wolińska Kępa. Można zobaczyć tam tradycyjną zabudowę nawiązującą do średniowiecznej architektury Wolina.

Nocleg w Wolinie - doskonała baza wypadowa dla fanów aktywnego wypoczynku

Domki wakacyjne w Wolinie to także świetny pomysł na nocleg dla osób, które cenią wypoczynek nad wodą. Miejscowość znajduje się nad Zalewem Szczecińskim, który stanowi ciekawą alternatywę dla pobliskiego Bałtyku. Na Casamundo znajdziesz również apartamenty położone tuż nad cieśniną, a także w bliskiej odległości od zalewu. W pełni wyposażone obiekty zapewnią ci maksimum komfortu, a kameralna atmosfera Wolina sprawi, że poczujesz się niemal jak w domu. Nocleg na wyspie Wolin to także znakomita okazja, by odwiedzić Woliński Park Narodowy leżący w środkowo-zachodniej części wyspy. Znajdują się tam liczne piesze i rowerowe szlaki prowadzące do majestatycznych klifów, a także urokliwych jezior. Warto wybrać się na jeden z tamtejszych punktów widokowych. Najwyższy z nich to Gosań, który liczy niemal 100 metrów wysokości nad poziomem morza. Interesującym pomysłem może okazać się też wyprawa do Jeziora Turkusowego, które stanowi pozostałość po kopalniach kredy. To właśnie im akwen zawdzięcza niezwykły kolor wody. W obrębie Wolińskiego Parku Narodowego znajduje się także zagroda żubrów. Wycieczkę po rezerwacie można zakończyć wypoczynkiem na szerokich plażach Międzyzdrojów lub Dziwnowa.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Wolinie?

Apartamenty i domy to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Wolinie. Z ponad 22 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Wolinie?

Wyszukując zakwaterowanie w Wolinie z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 257 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 150 m², a domy - 96 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Wolinie?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Wolinie o średniej cenie 760 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Wolinie. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 5 gości.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag