Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Złocieńcu - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Złocieńcu - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Złocieńcu

Złocieniec
Dowolne daty
Goście
Środkowo-wschodnia część województwa zachodniopomorskiego stanowi niezwykle malowniczą krainę jezior oraz lasów. Wśród nich znajduje się niewielka miejscowość o nazwie Złocieniec, która przyciąga turystów ciekawymi zabytkami.
DALSZE INFORMACJE »

Domki z sauną

Dom Sauna Jadwiżyn
-55%
6 maj - 13 maj
Dom ∙ 10 gości ∙ 5 sypialni
Jadwiżyn, Złocieniec, Polska
od 436 zł 968 zł
za noc
Zobacz inne

Wyjątkowe zabytki i cuda natury- Złocieniec noclegi

Urozmaicone tereny tej części Polski ukształtował w głównej mierze lodowiec - można tu więc podziwiać wspaniałe wzgórza i głębokie doliny, które wypełniły jeziora. Złocieniec noclegi to idealne miejsce do spędzenia niezapomnianego pobytu na Pojezierzu Drawskim. Miasteczko to otrzymało prawa miejskie w 1333 roku, a na przestrzeni stuleci było wielokrotnie niszczone. Do dzisiaj zachowały się tu jednak przepiękne ruiny zamku, obiektu należącego niegdyś do Wedlów, właścicieli i założycieli miasta. Warto się na nie wspiąć, gdyż z góry można podziwiać zapierający dech w piersiach widok na malownicze zakola Drawy. Godny uwagi jest także przypałacowy park z aleją grabową. Złocieniec apartamenty mogą okazać się świetną bazą wypadową do eksplorowania całego Pojezierza Drawskiego. Zaledwie kilkadziesiąt kilometrów dalej znajduje się Drawski Park Krajobrazowy. Miejsce to z całą pewnością zachwyci wszystkich miłośników pieszych wędrówek. Na terenie parku są zlokalizowane cenne obiekty krajobrazowe, wały morenowe, jeziora oraz głazy narzutowe. Miłośnikom kajakarstwa można polecić trasę wzdłuż rzeki Drawy, wzdłuż której biegnie popularny szlak kajakowy.

Złocieniec noclegi - dlaczego warto je wybrać?

Złocieniec apartamenty to wyjątkowe miejsce na spędzenie rodzinnego urlopu z dala od wielkomiejskiego gwaru i hałasu. Jeśli zdecydujemy się przybyć w ten region Polski, na pewno nie będziemy się tu nudzić. Poza zabytkami w samym Złocieńcu, warto zobaczyć Starówkę w mieście Świdwin nad Regą, Dolinę Pięciu Jezior znajdującą się przy drodze do Czaplinka oraz ruiny zamku Drahim w Starym Drawsku.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Złocieńcu?

Domy i domy to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Złocieńcu. Z ponad 15 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Złocieńcu?

Z Casamundo w Złocieńcu znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 436 zł za noc. Możesz spodziewać się, że domy (20 m²) i domy (278 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Złocieńcu. Przeciętnie domy są idealne dla 10 gości.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag