Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Marvão - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Marvão - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Marvão

Marvão
Dowolne daty
Goście
Marvão to malownicza miejscowość w Portugali, położona w historycznym regionie Alentejo. Każdy, kto lubi kontakt z przeszłością, powinien spędzić w niej choć kilka dni urlopu.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Dom  Marvão
wifi
Dom ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Marvão, Santa Maria de Marvão, Portugalia
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 314 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Marvão: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Marvão
Dom ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Marvão, Santa Maria de Marvão, Portugalia
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 358 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Zwiedzanie Portugalii z domkami letniskowymi i apartamentami Marvao

Apartamenty Marvao będą świetnym miejscem  wypadowym do zwiedzania miejscowych zabytków i okolicznych prowincji i miast, takich jak Albernoa. Słoneczny klimat Portugalii, dziewicze tereny i gościnność jej mieszkańców sprawią, że urlop w tym uroczym kraju będzie niezapomniany. Jeśli zechcą Państwo poznać także inne miejsca wzbudzające równie wielkie emocje to możemy Państwu polecić: urlop Oplotnica, pokoje Meggen, wypoczynek Flühli. Historia Marvão sięga od paleolitu do czasów rzymskich. Z pewnością zainteresuje Państwa wizyta w Muzeum Miejskim, mieszczącym się w Kościele św. Marii. Zgromadzono tam imponujące pamiątki i znaleziska archeologiczne. Warto wybrać się także na wycieczkę do zamku, wzniesionego w 1299 r. przez króla Dionizego. Wewnątrz zadziwi Państwa tajemniczy donżon i dwa zbiorniki wody. Ciekawą atrakcją jest też spacer po murach zamku, z których roztacza się przepiękna panorama okolic i widok na góry Serra de São Mamede. Po wyczerpującym dniu, odpoczynek zapewnią Państwu apartamenty Marvao. Zaprojektowano je tak, aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wybrednych gości. Mieszkańcy miasteczka są bardzo towarzyscy. Chętnie udzielają rad dotyczących najlepszych celów wycieczek. Na przekór modzie na popularne w Portugali dania rybne, miejscowi gospodarze serwują przepyszne posiłki mięsne. Znani są także z lewicowych przekonań politycznych.

Pokoje wakacyjne Marvão to niezapomniany wypoczynek w spokojnym portugalskim klimacie

Wybierając się do pobliskich okolic, koniecznie trzeba odwiedzić stolicę regionu - miasto Évora, a w nim liczne zabytki z czasów panowania rzymskiego i rządów Maurów. Jeśli udadzą się Państwo do pólnocnych części Alentejo, zachwycą Was przepiękne menhiry, dolmeny i tajemnicze kamienne kręgi. Na rzece Gwadiana wybudowano zaporę Alqueva. Powstało tu największe sztuczne jezioro o powierzni 250 km2, które zaskakuje swym pięknem, a okolicznym mieszkańcom pomaga nawadniać pola. Domki letniskowe Marvao "wtopiły się" sprytnie w architekturę prowincji. Stanowią one całość historycznej, bajecznej zabudowy miasteczka. Wszędzie odczuwa się tu spokojny, "portugalski klimat". Ciepłe słoneczne dni upływają zbyt szybko, a gdy mija czas urlopowy, nikt nie ma ochoty wyjeżdżać. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także:

  • apartamenty Strečno
  • domki letniskowe Jesenice
  • noclegi Les Diablerets

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Marvão?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Marvão są domy i apartamenty. Dzięki ponad 15 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Marvão. Przeciętnie domy są idealne dla 2 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag