Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Porto Santo - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Porto Santo - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Porto Santo

Porto Santo
Dowolne daty
Goście
  Wyspa wiecznej wiosny – Madera – bujna roślinność, ogród botaniczny Oceanu Atlantyckiego oraz wymarzone miejsce na spędzenie wakacji o każdej porze roku. Ok.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Dom  Porto Santo
-78%
7 paź - 14 paź
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
wifi
100 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 3 sypialnie
Porto Santo, Madera, Portugalia
od 556 zł 2.560 zł
za noc
Willa  Porto Santo
-79%
16 gru - 23 gru
wifi
100 m² Willa ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Porto Santo, Madera, Portugalia
od 362 zł 1.690 zł
za noc
Willa  Porto Santo
-44%
6 paź - 13 paź
wifi
Willa ∙ 8 gości ∙ 4 sypialnie
Porto Santo, Madera, Portugalia
od 418 zł 741 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Porto Santo: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Porto Santo
-55%
21 paź - 28 paź
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
87 m² Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Porto Santo, Madera, Portugalia
od 560 zł 1.244 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wakacje w Portugalii – apartamenty Porto Santo

50 km na północny – wschód od tej zaczarowanej krainy znajduje się mała, urocza wyspa Porto Santo, gdzie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty apartamenty Porto Santo.

Noclegi Portugalia – domki wakacyjne Porto Santo

Wyspa to raj dla plażowiczów. Pomimo odmiennego krajobrazu od zielonej Madery, Porto Santo apartamenty również cieszy się dużym zainteresowaniem wśród urlopowiczów. Piaszczyste, kilometrowe plaże z wydmami i winnicami w tle to niesamowity widok. Porto Santo domki wakacyjne to wyspa wulkaniczna, Pico do Facho (516 m n.p.m.) to najwyższy szczyt, z którego można zobaczyć całą wschodnią część wyspy. Stolica Vila Baleira z główny placem Largo do Pelourinho, Casa de Colombo, czyli dom, w którym mieszkał Kolumb podczas swojej wizyty na wyspie, a na zachodzie wyspy Pico de Ana Ferreira to jedne z najważniejszych miejsc, które warto odwiedzić spędzając swój urlop w jednym z naszych domków letniskowy Porto Santo.

Wyspa odwiedzana jest nie tylko przez turystów, ale również przez mieszkańców Portugalii, szczególnie tych mieszkających na Maderze, z której można się dostać do Porto Santo samolotem - lot trwa zaledwie 15 - 20minut lub promem z Funchal, który kursuje rano i wieczorem i trwa ok 2,5h. A to wszystko za sprawą drobnego, jasnego piasku, który znajdziemy na plaży. Piasek ten ma mianowicie właściwości lecznicze i pomaga na reumatyzm i artretyzm, dlatego ludzie zakopani w nim po szyję to normalność w Porto Santo. Duże właściwości lecznicze ma również ciemny piasek na plaży w Burgas w Bułgarii. Do naszych domków wakacyjnych Porto Santo zapraszamy Państwa przez cały rok!

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup na Porto Santo. Przeciętnie domy są idealne dla 6 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag