Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Portugalii Północnej - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Portugalii Północnej - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Portugalii Północnej

Portugalia Północna
Dowolne daty
Goście
Zielone tereny Portugalii Północnej z wieloma zamkami, średniowiecznymi kościołami oraz okazałymi dworami, położonymi wśród pierwotnych wiosek, to doskonały cel urlopowy dla wszystkich zainteresowanych kulturą oraz chętnych wędrówek na łonie natury.
DALSZE INFORMACJE »

Jakie są najpopularniejsze destynacje w Portugalii Północnej?

Portugalia Północna: Nasze rekomendacje dla ciebie

Agroturystyka Cepões 6
130 m² Agroturystyka
6 3
Cepões, Ponte de Lima, Portugalia
5,0 / 5
„Znakomity“
od 1.945 zł
za 7 dni
Dom Afife 5
75 m² Dom
5 2
Afife, Viana do Castelo, Portugalia
4,7 / 4
„Wybitny“
od 2.573 zł
za 7 dni
Dom Mar 8
340 m² Dom
8 4
Mar, Esposende, Portugalia
4,8 / 5
„Znakomity“
od 2.242 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Dom wifi Caminha
-42%
2 paź - 9 paź
wifi
50 m² Dom
4 2
Caminha, Dystrykt Viana do Castelo, Portugalia
4,6 / 4
„Wybitny“
od 1.697 zł 415 zł
za 7 dni
Apartament wifi Porto
-25%
30 paź - 6 lis
wifi
44 m² Apartament
4 1
Porto, Porto District, Portugalia
od 1.395 zł 267 zł
za 7 dni
Dom wifi Arga de São João
-26%
9 paź - 16 paź
wifi
150 m² Dom
3 1
Arga de São João, Dystrykt Viana do Castelo, Portugalia
od 2.846 zł 553 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom Kuchnia Carralcova
Kuchnia
35 m² Dom
2 1
Carralcova, Arcos de Valdevez, Portugalia
od 3.655 zł
za 7 dni
Dom Kuchnia Pousada
-17%
4 wrz - 11 wrz
Kuchnia
Dom
3 1
Pousada, Braga, Portugalia
od 2.285 zł 392 zł
za 7 dni
Dom Kuchnia Covelas
Kuchnia
70 m² Dom
4 2
Covelas, Braga, Portugalia
4,3 / 3
„Bardzo dobry“
od 4.321 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z klimatyzacją

Apartament Klimatyzacją Vila Nova de Gaia
-29%
30 paź - 6 lis
Klimatyzacją
60 m² Apartament
6 2
Vila Nova de Gaia, Porto District, Portugalia
od 1.757 zł 355 zł
za 7 dni
Dom Klimatyzacją Correlhã
-22%
2 paź - 9 paź
Klimatyzacją
120 m² Dom
6 3
Correlhã, Ponte de Lima, Portugalia
od 2.385 zł 438 zł
za 7 dni
Dom Klimatyzacją Chapa Fridão
-27%
6 lis - 13 lis
Klimatyzacją
75 m² Dom
4 2
Chapa Fridão, Peneda-Gerês National Park, Portugalia
od 3.655 zł 718 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Wczasy Portugalia Północna – wymarzony urlop dla każdego!

Powinni oni koniecznie wynając domki letniskowe Portugalia Północna oraz apartamenty Portugalia Północna. Centrum regionu to miasto Porto, drugie co to wielkości po Lizbonie miasto w Portugalii. Leży ono u ujścia rzeki Douro. Decydując się na domki letniskowe Portugalia Północno Wschodnia lub apartamenty Portugalia Północno Wschodnia powinni Państwo koniecznie odwiedzić to fascynujące miasto! Malownicza starówka Porto, położona nad północnym brzegiem rzeki Douro, w roku 1996 wpisana została na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Najsłynniejszym produktem eksportowanym z Porto za granicę jest wino. W odległości około 100 kilometrów od Porto znajduje się „Região Demarcada do Douro“, najstarszy obszar uprawy winorośli, znajdujący się pod państwową ochroną. Według tradycji już od 1756 roku wyłącznie winogrona z tego obszaru mają prawo zostać użytę do produkcji słynnego tutaj wina. Dolina rzeki Douro to z pewnością jedna z najpiękniejszych krain Europy. Rzeka wyżłobiła głębokie wąwozy, na ich zboczach uprawiane jest wino, częściowo na tarasach o wysokości aż do 800 metrów. Wzdłuż brzegu rzeki widnieją gospodarstwa winiarni. Na północ od Porto, przy ulicy prowadzącej wzdłuż wybrzeża, znajduje się miasteczko rybackie Povoa de Varzim, które w szczególności ze względu na swoją malowniczą dzielnicę portową warte jest odwiedzin. Apartamenty Portugalia Północno Wschodnia oraz domki letniskowe Portugalia Północno Wschodnia do doskonała baza wyskokowa, na wycieczki po okolicy. Z nich szybko i wygodnie dostaną się Państwo do ciekawych miejscowości, takich jak Povoa de Varzim czy Ponto de Lima. Mimo że miasto to w ostatnich latach rozwineło się do rozmiarów internacjonalnego celu urlopowego dla turystów z całego świata, nie straciło ono swojego pierwotnego uroku. Do dziś miejscowi rybacy wypływają tu swoimi kolorowymi kutrami na morze. Nad rzeką Tâmega leży równie warte zobaczenia miasteczko Amarante. Tu podziwiać mogą Państwo imponujące budownictwo, a w licznych restauracjach miejscowości będą mieli Państwo okazję spróbować regionalnych przysmaków. W pobliżu położone jest jedno z najpiękniejszych pól golfowych kraju. Polecamy także wczasy w Bułgarii! Tutaj doskonale będą Państwo wypoczywać:


Domki letniskowe Portugalia Północna oraz apartamenty Portugalia Północna – słoneczny urlop w Portugalii!

Rajem dla miłośników przyrody będzie Park Narodowy Peneda-Gerês, masyw górski na północnym wschodzie. Podczas wędrówek wśród przepięknych krajobrazów wyżyny Trás-os-Montes, „krainy za górami” natrafią Państwo na cząstki dawnej rzymskiej drogi wojskowej „Geira Romana”. Wizyta północnego wybrzeża Portugalii wraz wydmowymi plażami, nad którymi rozwineły się nowoczesne miejscowości turystyczne, to konieczność dla każdego wczasowicza. Aby wygodnie wypocząć polecamy w szczególności kurort Chaves. Wybierając domki letniskowe Portugalia Północno Wschodnia lub apartamenty Portugalia Północno Wschodnia przeżyją Państwo niezapomnianą przygodę. Kto wypoczywać woli w Polsce, temu polecamy:


Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Portugalii Północnej?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Portugalii Północnej są apartamenty i hotele. Dzięki ponad 9.564 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Portugalii Północnej?

Ceny w Portugalii Północnej rozpoczynają się od 133 zł za noc. Warto rozważyć tu apartamenty (59 m²) lub hotele (28 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Portugalii Północnej. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag