Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Donovalach - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Donovalach - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Donovalach

Donovaly
Dowolne daty
Goście
Dom wakacyjny w Donovalach to wręcz idealne miejsce na wakacje rodzinne. Miejscowość jest położona wysoko - w najwyższych punktach na poziomie 1060 m n.p.m.! Dzięki temu zawsze możesz liczyć na świetne widoki i wyjątkowo czyste powietrze.
DALSZE INFORMACJE »

Donovaly: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Donovaly
-29%
6 maj - 13 maj
60 m² Apartament
5 1
Donovaly, Powiat Bańska Bystrzyca, Słowacja
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 292 zł 409 zł
za noc
Kurort Donovaly
-31%
1 kwi - 8 kwi
Studio
3 1
Donovaly, Powiat Bańska Bystrzyca, Słowacja
3,8 / 5,0
„Dobry“
od 306 zł 442 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Domek w stylu alpejskim Basen Donovaly
Basen
71 m² Domek w stylu alpejskim
7 1
Donovaly, Powiat Bańska Bystrzyca, Słowacja
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 1.359 zł
za noc
Domek w stylu alpejskim Basen Donovaly
Basen
Domek w stylu alpejskim
7 1
Donovaly, Powiat Bańska Bystrzyca, Słowacja
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 1.228 zł
za noc
Domek w stylu alpejskim Basen Donovaly
Basen
71 m² Domek w stylu alpejskim
7 1
Donovaly, Powiat Bańska Bystrzyca, Słowacja
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 1.228 zł
za noc
Zobacz inne

Dom wakacyjny w Donovalach. Uroki słowackich gór

Pobliskie trasy narciarskie nie należą do najtrudniejszych w kraju i są znacznie mniej strome niż na przykład te w regionie Tatr Wysokich. Podobnie sprawa ma się w przypadku tras letnich pieszych wędrówek. Nawet jeśli stanowią one pewne wyzwanie dla przeciętnego urlopowicza, to na pewno nie są bardzo trudne. Warto więc zdecydować się na apartamenty bądź domki wakacyjne w Donovalach - niezależnie od tego, czy podróżujesz z rodziną, czy z grupą przyjaciół.

Dom wakacyjny w Donovalach. Zimowe atrakcje

Na co więc mogą liczyć turyści, którzy zdecydują się na noclegi w Donovalach? To przede wszystkim znany ośrodek narciarski, popularny wśród polskich narciarzy i snowboardzistów, chociażby ze względu na infrastrukturę i bliskość polskiej granicy. Zjeżdżać można przede wszystkim po stokach dwóch gór - Zwolenia oraz Novej Holi. Najdłuższy wyciąg ma długość ponad 1,3 kilometra, ale są też znacznie mniejsze, zaprojektowane z myślą o mniej zaawansowanych miłośnikach białego szaleństwa. Ale domek wakacyjny w Donovalach może być także propozycją dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na stokach. Znajdują się tam na przykład specjalne trasy dla początkujących oraz szkółki narciarskie. Można znaleźć tam także wyciągi pomyślane specjalnie o dzieciach. Turyści mogą w tym miasteczku liczyć również na inne atrakcje - regularnie w Donovalach odbywają się chociażby wyścigi psich zaprzęgów. Urlopowicze mogą liczyć na świetną infrastrukturę. Narciarze mają do dyspozycji ponad 11 kilometrów tras, które są doskonale utrzymane i w razie potrzeby sztucznie naśnieżane.

Wakacje w Donovalach. Co robić tam latem?

Choć ośrodki wakacyjne w Donovalach zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o narciarzach i snowboardzistach, zapewniając im znakomite ferie narciarskie, to w tych okolicach jest też co robić wiosną lub latem. Gdy temperatura jest znacznie wyższa, nocleg w Donovalach można wykorzystać do pieszych wędrówek po górach. Latem działa większość wyciągów, więc na szczyty można wjechać, by podziwiać panoramę Tatr. Ale na turystów, którzy zdecydują się wynająć dom wakacyjny w Donovalach, czeka także mnóstwo innych atrakcji. Przy dolnej stacji kolejki Telemix na górę Nova Hola działa na przykład letnie centrum dla miłośników adrenaliny. Jest tam między innymi tor saneczkowy, park linowy, ścianka wspinaczkowa oraz wyciąg do skoków bungee. Dzieci z kolei uwielbiają pobliski park Bajkowy Świat Habakuky, w którym znajdują się fantazyjnie zaprojektowane domki. Największe wrażenie tam jednak robi Skorupkowy Zamek z jeziorkiem, amfiteatrem i centrum handlowym. Co jeszcze można zwiedzać, decydując się na dom wakacyjny w Donovalach? O niecałe 30 kilometrów od miejscowości jest oddalona Bańska Bystrzyca. To jedno z największych słowackich miast ma bardzo dużo ciekawych miejsc i zabytków. Wyjątkowo uroczy jest na przykład staromiejski rynek, przy którym można znaleźć kamienicy w zupełnie różnych stylach. Jest tam również piękna wieża zegarowa z XVI wieku. Inne atrakcje miasta to barokowy kościół św. Franciszka z początku XVIII wieku oraz pozostałości murów obronnych z barbakanem i trzema basztami. Na dom wakacyjny w Donovalach może się więc zdecydować każdy, niezależnie od typu preferowanego wypoczynku - i to zarówno zimą, jak i w okresie letnim.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Donovalach?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Donovalach są apartamenty oraz domy. Wyszukujemy spośród ponad 15 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Donovalach?

Ceny w Donovalach rozpoczynają się od 292 zł za noc. Warto rozważyć tu apartamenty (57 m²) lub domy (108 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Donovalach?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Donovalach. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 986 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Donovalach. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 5 gości.

image-tag