Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bratysławie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bratysławie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bratysławie

Bratysława
Dowolne daty
Goście
Bratysława to stolica Słowacji, a zarazem największe miasto w tym kraju. Mimo to można spodziewać się tam kameralnej atmosfery i stosunkowo niewielkiej liczby turystów.
DALSZE INFORMACJE »

Bratysława: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Stare Miasto
25 m² Apartament
2 1
Stare Miasto, Powiat Bratysława I, Bratysława
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 259 zł
za noc
Apartament Stare Miasto
16 m² Apartament
2 1
Stare Miasto, Powiat Bratysława I, Bratysława
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 198 zł
za noc
Apartament Stare Miasto
18 m² Apartament
2 1
Stare Miasto, Powiat Bratysława I, Bratysława
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 231 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Stare Miasto
Kuchnia
25 m² Apartament
2 1
Stare Miasto, Powiat Bratysława I, Bratysława
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 258 zł
za noc
Apartament Kuchnia Stare Miasto
Kuchnia
16 m² Apartament
2 1
Stare Miasto, Powiat Bratysława I, Bratysława
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 197 zł
za noc
Apartament Kuchnia Stare Miasto
Kuchnia
18 m² Apartament
2 1
Stare Miasto, Powiat Bratysława I, Bratysława
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 230 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Znajdź idealny apartament wakacyjny w Bratysławie na niezapomniany urlop

Bratysława jest ponad cztery razy mniejsza niż Warszawa i wciąż pozostaje w cieniu stolic sąsiadów, które są częściej odwiedzane przez podróżników. Niesłusznie - miasto ma wiele do zaoferowania zarówno na dłuższy urlop, jak i na weekendowy wypad, więc warto zarezerwować komfortowy dom wakacyjny w Bratysławie dopasowany do indywidualnych potrzeb. Co ciekawe, to jedyna na świecie stolica, która graniczy z dwoma krajami: Węgrami i Austrią. Decydując się na noclegi w Bratysławie, można również wybrać się na wycieczkę do sąsiadujących z nią krajów.

Zarezerwuj apartament wakacyjny w Bratysławie i odkryj najpiękniejsze zabytki miasta

Nocleg w Bratysławie to znakomita okazja, by zobaczyć najciekawsze zabytki miasta. Weekend to z pewnością zbyt krótko, by odkryć je wszystkie, jednak nawet dwa dni wystarczą, by zakochać się w stolicy Słowacji. Zarezerwuj apartament wakacyjny w Bratysławie i odkryj najbardziej znane historyczne atrakcje. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych zabytków miasta jest zamek malowniczo położony na wzgórzu nad Dunajem. Monumentalna budowla robi wrażenie dzięki czterem wieżom, a także pozostałościom po dawnych fortyfikacjach. Z Wieży Koronacyjnej rozciąga się malowniczy widok na panoramę miasta. W środku znajduje się muzeum historyczne, a także skarbiec. Podczas pobytu w Bratysławie warto wybrać się na spacer po rynku głównym, a także okolicznych uliczkach. Warto zwrócić uwagę w szczególności na stary ratusz, jak i secesyjny zamek. W obu budowlach mieszczą się muzea, w których można lepiej poznać historię miasta i towarzyszących mu tradycji, takich jak winiarstwo. Ważnym zabytkiem, którego nie można przeoczyć, jest Pałac Prymasowski. Ta potężna budowla znajduje się na starym mieście i przyciąga wzrok swoimi okazałymi rozmiarami, a także ozdobą w postaci złoconego herbu. Obecnie część pałacu można zwiedzać. Odwiedzającym udostępniono imponujące, bogato zdobione sale pełne dzieł sztuki i angielskich gobelinów. Po długim dniu pełnym zwiedzania z pewnością docenisz wypoczynek w doskonale wyposażonym apartamencie, w którym poczujesz się niemal jak w domu. Przestronne apartamenty usytuowane w centrum to strzał w dziesiątkę dla osób, które planują zwiedzać zabytki Bratysławy.

Niezapomniane wakacje w Bratysławie

Bratysława to niezwykłe, wielowymiarowe miasto, w którym każdy znajdzie sposób, by ciekawie spędzić czas. Wybierz idealny apartament wakacyjny w Bratysławie, który stanowi doskonałą bazę wypadową do odwiedzenia interesujących atrakcji miasta. Bratysława to nie tylko zabytki, lecz także malownicze miejsca idealne na romantyczne spacery. Warto wybrać się na przechadzkę bulwarami biegnącymi od starego miasta nad brzeg Dunaju. Można podziwiać stąd statki, a także odpocząć w jednej z licznych kawiarni i restauracji oraz skosztować lokalnych przysmaków. Zarezerwuj domek wakacyjny w Bratysławie w pobliżu Dunaju i wybierz się na długi wieczorny spacer malowniczym nabrzeżem. Wśród znaków rozpoznawczych Bratysławy bez wątpienia dominują mosty. Jednym z najciekawszych jest Nowy Most. Smakosze głodni niezapomnianych wrażeń mogą wjechać windą na szczyt pylonu, na którym znajduje się restauracja. Można podziwiać stamtąd panoramę miasta, a także zobaczyć pobliskie Małe Karpaty. Osoby ceniące spokój i wypoczynek w otoczeniu natury mogą rozważyć domki wakacyjne w Bratysławie w dzielnicy Koliba. Ciekawym pomysłem na spędzenie wolnego czasu jest bez wątpienia przejażdżka dwuosobową kolejką krzesełkową, której trasa rozpoczyna się w parku leśnym. Jedno jest pewne - tu każdy znajdzie coś dla siebie!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Bratysławie?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Bratysławie są apartamenty oraz bed & breakfast. Wyszukujemy spośród ponad 16 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Bratysławie?

Wyszukując zakwaterowanie w Bratysławie z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 197 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 57 m², a bed & breakfast - 16 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Bratysławie?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Bratysławie. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 997 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Bratysławie. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag