Noclegi i apartamenty wakacyjne w Koszycach - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Koszycach - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Koszycach

Kraj koszycki
Dowolne daty
Goście
Kraj koszycki
Dowolne daty
Goście
Koszyce to drugie co do wielkości miasto na Słowacji, które zachowało klimat małego, urokliwego miasteczka.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Wypad z futrzakiem: zarezerwuj nocleg w lokalizacji Kraj koszycki przyjazny zwierzętom – zaplanuj najbliższy wypad!

Dom  Smižany
25 paź - 1 lis
1.332 zł za noc
180 m² Dom ∙ 25 gości ∙ 5 sypialni
Smižany, Powiat Nowa Wieś Spiska, Kraj koszycki
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Przyjazny zwierzętom
Rezerwuj
Sprawdź inne oferty

Kraj koszycki: Nasze rekomendacje dla ciebie

Kraj koszycki: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 300 zł za noc

Nocleg Spišská Nová Ves
299 zł za noc
Nocleg ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Spišská Nová Ves, Powiat Nowa Wieś Spiska, Kraj koszycki
Rezerwuj
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Koszycach - zaproszenie na wakacje z historią

W historii Koszyc, tak jak w historii całej Słowacji, przeplatają się losy wielu narodowości i grup etnicznych - Słowaków, Czechów, Polaków, Rosjan, Ukraińców, Żydów, Węgrów, Niemców i Austriaków, a także Ślązaków czy Tatarów. Wpływy Wschodu i Zachodu oraz skomplikowana historia miasta czynią je idealną destynacją dla wycieczek, zarówno w gronie rodziny i przyjaciół, jak i dla romantycznych wakacji we dwoje.

Zarezerwuj dom wakacyjny w Koszycach, by poznać wyjątkową kulturę tego kraju. Noclegi w Koszycach są niezwykle popularne ze względu na ich wysoki standard oraz na idealne położenie tego miasta. Koszyce leżą bowiem w pobliżu granicy z Polską i Węgrami, ale też w stosunkowo bliskiej odległości od Czech, Austrii i Ukrainy - to czyni je nie tylko znakomitym celem dla weekendowego wypadu, ale też świetną bazą wypadową dla objazdowej wycieczki.

Zarezerwuj dom wakacyjny w Koszycach i odkrywaj uroki Słowacji!

Koszyce mają największą liczbę chronionych zabytków na Słowacji. Najważniejsze z nich znajdują się w centrum miasta, przy ulicy Głównej lub w jej pobliżu. Najbardziej znanym zabytkiem jest największy kościół na Słowacji, gotycka katedra św. Elżbiety. Ten monumentalny kościół budowany był przez ponad sto lat, od 1380 do 1508 roku. Jest to najbardziej wysunięta na wschód katedra wybudowana w stylu zachodnim. W pobliżu znajduje się kampanila, czyli wolno stojąca dzwonnica, wybudowana w XIV wieku także w stylu gotyckim. Nieopodal warto zobaczyć też kaplicę św. Michała, wieżę miejską oraz eklektyczny, dziewiętnastowieczny teatr. Wśród najważniejszych zabytków Koszyc wymienić trzeba także Stary Ratusz i Stary Uniwersytet, a także pozostałości murów miejskich. Liczne w mieście galerie i muzea zadowolą nawet najbardziej wymagających koneserów kultury, a przepiękny, stary park w centrum miasta pozwoli zrelaksować się po wielogodzinnym zwiedzaniu.

Możesz być pewien, że domy wakacyjne w Koszycach są na wysokim poziomie. Znakomicie wyposażone apartamenty pozwalają poczuć się jak w domu zarówno podczas krótkiego, jak i długiego pobytu. W pobliżu Koszyc znajdziemy też obiekty przyjazne psom. Szeroki wybór apartamentów i domów wakacyjnych w Koszycach i w sąsiednich miastach, zadowoli zarówno podróżujących w pojedynkę, jak i w parach czy grupach.

Nocleg w Koszycach - wygodna opcja na objazdowe wczasy

Choć Koszyce to bez wątpienia perła Słowacji, jeśli zdecydujemy się na dłuższy pobyt, warto wykorzystać część urlopu na wizytę w innych miastach. Można pokusić się o odwiedzenie położonych nad Dunajem metropolii. Stolica Słowacji, Bratysława, leży 430 kilometrów od Koszyc. Nieco dalej, bo ponad 520 km na południe od Koszyc, znajduje się Wiedeń. Nie musimy jednak jechać aż tak daleko. O wiele bliżej znajduje się stolica Węgier - droga do Budapesztu to zaledwie 260 kilometrów. We wszystkich trzech stolicach czeka na Ciebie zachwycająca architektura, bogate zbiory muzealne, a także wiele wydarzeń kulturalnych! Wszystkie główne miasta w tym rejonie połączone są wygodnymi drogami szybkiego ruchu. Domek wakacyjny w Koszycach będzie więc znakomitym wyborem dla tych, którzy za cel postawili sobie dokładne poznanie tej części Europy. Podczas takich wakacji naprawdę nie sposób się nudzić!

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Koszycach?

Campingi i domy to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Koszycach. Z ponad 15 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Koszycach?

Ceny w Koszycach rozpoczynają się od 300 zł za noc. Warto rozważyć tu campingi (43 m²) lub domy (180 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Koszycach. Przeciętnie campingi są idealne dla 4 gości.

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki w Koszycach?

Kolejne kierunki

image-tag