Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Koszycach - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Koszycach - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Koszycach

Koszyce
Dowolne daty
Goście
Leżące we wschodniej Słowacji Košice są drugim co do wielkości miastem tego kraju. Košice są malowniczo wkomponowane w stoki Kotliny Koszyckiej, przez którą przepływa rzeka Hornad.
DALSZE INFORMACJE »

Koszyce: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Koszyce
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
60 m² Apartament
4 1
Koszyce, Kraj koszycki, Słowacja
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 223 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty w okolicy idealnej na wędkowanie

Apartament Łowienie ryb Koszyce
Łowienie ryb
65 m² Apartament
4 1
Koszyce, Kraj koszycki, Słowacja
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 464 zł
za noc
Apartament Łowienie ryb Koszyce
Łowienie ryb
72 m² Apartament
6 2
Koszyce, Kraj koszycki, Słowacja
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 574 zł
za noc
Zobacz inne

Wybrane noclegi z balkonem

Pokój gościnny Balkon Koszyce
Balkon
Pokój rodzinny z prywatną łazienką
4 1
Koszyce, Kraj koszycki, Słowacja
4,1 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 215 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z kominkiem

Pokój gościnny Kominek Koszyce
Kominek
22 m² Pokój gościnny
2 1
Koszyce, Kraj koszycki, Słowacja
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 344 zł
za noc
Sprawdź inne

Wspaniały relaks i wypoczynek zapewnią Państwu tylko domki letniskowe Košice

Apartamenty i domki letniskowe Košice leżą na stokach wielkiej śródgórskiej kotliny, wchodzącej w skład Wewnętrznych Karpat Zachodnich. Košice to centrum turystyki górskiej, ale także prężnie działający słowacki ośrodek kulturowy, edukacyjny oraz gospodarczy. Košice urzekają urokliwą panoramą Gór Tokajsko-Slańskich. Znajdujące się w hotelach i pensjonatach apartamenty Košice są pięknie wkomponowane w długie ciągi zabytkowych kamienic. W 2009 roku miasto zostało wyróżnione tytułem Europejskiej Stolicy Kultury na rok 2013. Wpłynął na to nie tylko doskonale rozwinięty przemysł turystyczny i kulturalny, ale przede wszystkim olbrzymie nagromadzenie zabytków architektonicznych klasy zerowej. Atrakcję turystyczną stanowi pochodzące z XII wieku opactwo benedyktyńskie oraz XIII wieczne kościoły św. Mikołaja i św. Michała. Turyści zajmujący domki letniskowe Košice i raczący się słowacką kapustnicą lub bryndzovymi haluškam, powinni także odwiedzić katedrę św. Elżbiety. Ta pochodzącą z XIV wieku budowla jest największą katolicką świątynię na Słowacji. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są: urlop Limoges pokoje Panórama wypoczynek Nea Vrasna

Pokoje Košice to udany wypoczynek pod słowackim niebem

W Koszycach podziwiać można także pochodzącą z pierwszej połowy XIX wieku synagogę, czy też jezuicki klasztor z wieku XVII lub założony pod koniec XIX stulecia eklektyczny Teatr Państwowy – centrum słowackiej sceny operowej, dramatycznej i baletowej. Košice to także Słowacki ośrodek edukacji wyższej, w którym funkcjonuje Uniwersytet P.J. Šafárika, akademia ekonomiczna, politechnika oraz akademia weterynaryjna. Warto odwiedzić w Košicach tamtejsze zoo, w którym podziwiać można największy w Europie Środkowej wybieg niedźwiedzi brunatnych. Turyści zajmujący domki letniskowe i apartamenty Košice mogą także zwiedzić znajdujące się na zachodnich krańcach miasta ruiny Zamku Koszyckiego. Nie sposób jednak wymienić wszystkich atrakcji słowackiego miasta – na każdym kroku można natrafić na turystyczną perełkę. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także:

Osoby zwiedzające Košice musza liczyć się z kosztami oscylującymi wokół standardowych stawek. Warto szukać zakwaterowania poza miastem – można wtedy znaleźć nocleg w malowniczych, małych miejscowościach, takich jak na przykład Herl’any. Domki letniskowe Košice oraz leżące na skraju miasta schroniska, oferują dostęp do rekreacyjnych atrakcji Košic. Przy każdym widnieją dobrze opisane szlaki turystyczne. Istnieje także możliwość wypożyczenia sprzętu rowerowego, ułatwiającego zwiedzanie tego przepięknego regionu Słowacji.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Koszycach?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Koszycach są apartamenty oraz prywatne pokoje. Wyszukujemy spośród ponad 258 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Koszycach?

Wyszukując zakwaterowanie w Koszycach z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 145 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 67 m², a prywatne pokoje - 43 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Koszycach?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Koszycach. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 448 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Koszycach. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag