Noclegi i apartamenty wakacyjne w Smižany - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Smižany - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Smižany

Smižany
Dowolne daty
Goście
Smižany
Dowolne daty
Goście
Smižany to urokliwa miejscowość położona w centralnej Słowacji, w kraju koszyckim. Domki letniskowe i apartamenty Smižany leżą nad malowniczo przebiegającą rzeką Homad, której źródła znajdują się na wysokości 1050 metrów nad poziomem morza.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Wypad z futrzakiem: zarezerwuj nocleg w lokalizacji Smižany przyjazny zwierzętom – zaplanuj najbliższy wypad!

Dom  Smižany
6 kwi - 13 kwi
-24%
1.434 zł
1.084 zł za noc
180 m² Dom ∙ 25 gości ∙ 5 sypialni
Smižany, Powiat Nowa Wieś Spiska, Słowacja
Przyjazny zwierzętom
Rozpocznij rezerwację
Sprawdź inne oferty

Noclegi z tarasem

Piękno zachodu słońca: zarezerwuj swój nocleg w lokalizacji Smižany z prywatnym tarasem – relaks w pełni!

Apartament  Smižany
2 mar - 9 mar
579 zł za noc
90 m² Apartament ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Smižany, Powiat Nowa Wieś Spiska, Słowacja
Balkon/Patio
Rozpocznij rezerwację
Sprawdź inne

Smižany: Nasze rekomendacje dla ciebie

Smižany: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 578 zł za noc

Dom Smižany
26 mar - 2 kwi
-41%
1.310 zł
777 zł za noc
180 m² Dom ∙ 22 gości ∙ 5 sypialni
Smižany, Powiat Nowa Wieś Spiska, Słowacja
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Zwiedzanie Słowacji z domkami letniskowymi i apartamentami Smizany

Miejscowość ta należy do historycznego regionu Spisz, który na przestrzeni wieków przechodził we władania wielu europejskich potęg militarnych. Ciekawostką jest też fakt, że Smižany, leżące niedaleko słynnego Słowackiego Raju, są największa słowacką miejscowością, która nie posiada statusu miasta. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także: domki letniskowe Morávka, apartamenty Vratimov, wakacje Jyväskylä.

Pokoje Smižany to raj narciarski dla amatorów białego szaleństwa

Niezwykłą atrakcję turystyczną mogą stanowić znajdujące się w zabytkowym kościele, znane na całą Słowacje olejne obrazy przedstawiające drogę krzyżową. Domki letniskowe Smižany znajdują się niedaleko tego wczesnogotyckiego, wielokrotnie przybudowywanego kościoła, którego powstanie datuję się na połowę XIII wieku. Apartamenty Smižany to stylowo wyposażone pokoje, z dostępem do kominka i z fantastycznymi widokami zza okna. Turyści mają także do dyspozycji zajęcia fitness, szachowe ogrody, a także niezbędną dla aktywnych wypożyczalnie sprzętu sportowego. Apartamenty oraz domki letniskowe Smižany oferują bardzo przystępne ceny, które mogą tylko zachęcić średniozamożnego polskiego turystę do zwiedzenia słynnego Słowackiego Raju.

Smižany to raj narciarski. Turystów z całej Europy kusza liczne ośrodki narciarskie, oferujące bezpieczny wypoczynek oraz dostęp do świetnie przygotowanych tras. Amatorów białego szaleństwa wabi zwłaszcza leżąca niedaleko Smižan gmina Kosiarny Briezok. Jednak Smižany jak i domki letniskowe Smižany utożsamiane są przede wszystkim z rozległym, krasowym płaskowyżem, zwanym Słowackim Rajem. Obszar ten jest częścią Słowackiego Parku Narodowego i jednym z najpiękniejszych tego typu miejsc w Europie. Charakteryzują go słynne wąwozy połączone drewnianymi mostami. Wielką atrakcję turystyczną stanowi znajdująca się w centrum Parku Narodowego polana Kláštorisko, na której podziwiać można ruiny klasztoru kamedułów z końca XIII wieku. Turystyczna perełka to także niezwykła Dobszyńska Jaskinia Lodowa, ozdobiona olśniewającymi, lodowymi formacjami. Hotele i apartamenty Smižany są więc bramą do górskich atrakcji. Warto odwiedzić Słowacki Raj, zaczynając swoją podróż od malowniczej miejscowości Smižany, w centralnej Słowacji. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są:

  • urlop Loddenhøj
  • pokoje Sønderho
  • wypoczynek Upa
  • kwatery Gålå

Najczęściej zadawane pytania

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Smižany. Przeciętnie domy są idealne dla 25 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag