Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Nitrze - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Nitrze - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Nitrze

Nitra
Dowolne daty
Goście
Nitra jest zaraz po Bratysławie najstarszym miastem na Słowacji i jednocześnie czwartą co do wielkości miejscowością w kraju. Badania archeologiczne dowodzą, że jej tereny były zamieszkiwane przez Słowian już w IV wieku.
DALSZE INFORMACJE »

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament  Nitra
Kuchnia
58 m² Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Nitra, Powiat Nitra, Słowacja
3,5 / 5,0
„Dobry“
od 231 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament  Nitra
Kuchnia
58 m² Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Nitra, Powiat Nitra, Słowacja
3,5 / 5,0
„Dobry“
od 231 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Nitra: Nasze rekomendacje dla ciebie

Nitra: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 231 zł za noc

Apartament Nitra
58 m² Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Nitra, Powiat Nitra, Słowacja
od 236 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Poznaj piękno słowackiej architektury, wynajmując dom wakacyjny w Nitrze

Przez to nie brakuje tu zabytków pochodzących z bardzo odległych czasów. Nocleg w Nitrze to doskonała okazja, aby odwiedzić tutejszą starówkę. Na rynku głównym nie brakuje urokliwych kafejek i przytulnych knajpek, w których można spróbować lokalnych specjałów. Wizytówką miasta jest mieszczący się w centrum zamek na wzgórzu, wybudowany w XI wieku i składający się z wielu budynków, w tym z zabytkowej katedry. Jej najpiękniejszą częścią jest romański kościół św. Emmerama. Miłośnicy budowli sakralnych, którzy wybiorą dom wakacyjny w Nitrze, powinni też odwiedzić lokalne klasztory, spośród których najbardziej okazały jest klasztor św. Piotra i Pawła. W XVIII wieku został przebudowany na styl barokowy. Tym, co przyciąga uwagę turystów, są 33 płaskorzeźby przedstawiające sceny z życia św. Franciszka.

Dom wakacyjny w Nitrze – idealny sposób na odpoczynek w otoczeniu przyrody

Kwatery w Nitrze przypadną do gustu zarówno osobom, które chcą zorganizować romantyczne wakacje, jak i turystom lubiącym aktywny wypoczynek. Doskonałą atrakcją są wycieczki na Górę Zobor. Łagodne zbocza sprawiają, że na szlakach można spotkać również rodziny z dziećmi. Na najbardziej wytrwałych, którzy zdobędą jej szczyt, czekają malownicze widoki roztaczające się na miasto i jego okolice. Lokalną przyrodę pozwalają poznać liczne tablice edukacyjne rozmieszczone na ścieżkach. Lasy porastające wzniesienie obfitują ponadto w jagody oraz borówki, a jesienią także w grzyby. Decydując się na apartament wakacyjny w Nitrze, odwiedzisz też tutejsze winnice. Przez pola porośnięte winoroślą prowadzi bowiem szlak powrotny z Góry Zobor. Po drodze możesz zatrzymać się w jednym z lokali i spróbować aromatycznych trunków pochodzących z niewielkich, rodzinnych winnic. Miłośnicy przyrody, którzy wybiorą noclegi w Nitrze, mogą zaplanować wypad do ogrodu botanicznego. Na dużym obszarze zgromadzono wiele gatunków roślin, również tych pochodzących z rejonów subtropikalnych. Ponadto możesz zobaczyć ciekawe gatunki fauny, odwiedzając znajdujące się na terenie obiektu wiwarium oraz mini-zoo. To ostatnie z pewnością spodoba się najmłodszym. W końcu Nitra to idealne miejsce na rodzinne wakacje.

Wybierz zakwaterowanie w Nitrze i zorganizuj niezapomniany urlop

Apartamenty w Nitrze spodobają się miłośnikom dobrej zabawy. Wieczorem można tu wybrać się do jednego z klubów oraz restauracji, potańczyć i posłuchać muzyki. W sezonie na ulicach miasta odbywają się także rozmaite imprezy pod gołym niebem, z których najbardziej znaną jest Nitrzańska Wiosna Muzyczna. Nie brakuje też spektakli teatralnych wystawianych na świeżym powietrzu. Wybierając domki wakacyjne w Nitrze, możesz zorganizować wypad do oddalonej o około 40 kilometrów Trnawy. To piękne miasto położone nad rzeką Trnawką zachwyca licznymi zabytkami. Jednym z najbardziej okazałych jest katedra św. Jana Chrzciciela zaprojektowana przez włoskiego architekta Spazzo i wzniesiona w 1637 roku. Nie brakuje innych, ciekawych budowli sakralnych – kościołów, klasztorów i katedr. Uwagę turystów przykuwa XVI-wieczna wieża miejska wybudowana w stylu renesansowym. Po dniu pełnym wrażeń odpoczniesz w wygodnym i kompleksowo wyposażonym domu wakacyjnym w Nitrze. Z Casamundo znajdziesz obiekty, które najcelniej odpowiedzą na Twoje oczekiwania. Dzięki temu zorganizujesz wymarzony urlop i będziesz chciał powrócić do kraju południowych sąsiadów Polski.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Nitrze?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Nitrze są apartamenty oraz willa. Wyszukujemy spośród ponad 15 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Nitrze?

Z Casamundo w Nitrze znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 231 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (65 m²) i willa (25 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Nitrze. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 5 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag