Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Štrbské Pleso - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Štrbské Pleso - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Štrbské Pleso

Štrbské Pleso
Dowolne daty
Goście
Strbske Pleso (pl. Szczerbskie Jezioro) jest kurortem u podnóża Tatr Wysokich w kraju preszowskim na Słowacji. Miejscowość leży nad jeziorem o tej samej nazwie oraz w pobliżu znanego ośrodka turystycznego Wysokie Tatry.
DALSZE INFORMACJE »

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Štrbské Pleso
Kuchnia
60 m² Apartament
4 2
Štrbské Pleso, Wysokie Tatry, Słowacja
od 644 zł
za noc
Apartament Kuchnia Štrbské Pleso
Kuchnia
Apartament
5 1
Štrbské Pleso, Wysokie Tatry, Słowacja
od 738 zł
za noc
Apartament Kuchnia Štrbské Pleso
Kuchnia
70 m² Apartament
7 3
Štrbské Pleso, Wysokie Tatry, Słowacja
od 977 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Apartament Balkon Štrbské Pleso
-31%
28 paź - 4 lis
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Balkon
40 m² Apartament
4 1
Štrbské Pleso, Wysokie Tatry, Słowacja
od 565 zł 820 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Willa Ogród Štrbské Pleso
Ogród
78 m² Willa
2 1
Štrbské Pleso, Wysokie Tatry, Słowacja
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 845 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Štrbské Pleso: Nasze rekomendacje dla ciebie

Domek letniskowy Štrbské Pleso
20 m² Domek letniskowy
4 1
Štrbské Pleso, Wysokie Tatry, Słowacja
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 551 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty Strbske Pleso – polecamy urlop w Tatrach na Słowacji

Strbske Pleso jest najwyżej położoną osadą turystyczno-leczniczą w Tatrach Wysokich. Historia Strbskego Plesa nie jest długa. W 1872 r. na południowym brzegu jeziora Józef Szentivany zbudował chatę myśliwską, która dzisiaj stoi w centrum osady. Wciągu następnym kilkunastu lat w Strbskim Plesu powstały hotele, restauracje i wille, a sama miejscowość uzyskała status schroniska. Dziś Szczyrbskie Jezioro ma stację elektrycznej kolei wąskotorowej, która łączy Poprad, Tatrzańską Łomnicę oraz Stary Smokowiec, w którym znajduje się dolna stacja kolejki linowej na Smokowieckie Siodełko, które jest skrzyżowaniem wielu szlaków turystycznych. Najbardziej znanym z nich jest Magistrala Tatrzańska, która ma 72 km długości. Będąc na Smokowieckim Siodełku warto wybrać się do Wodospadów Zimnej Wody, do których dojście zajmie Państwu maksymalnie 30 min. W Starym Smokowcu miłośnicy turystyki pieszej mają do dyspozycji trzy szlaki turystyczne o różnych stopniach trudności: zielony prowadzący wzdłuż trasy kolejki na Smokowieckie Siodełko, niebieski krzyżujący się z Magistralą Tatrzańską i prowadzący na Sławkowski Szczyt oraz żółty prowadzący do Doliny Wielickiej. Największą atrakcja jest jednak możliwość zdobycia Gerlacha – najwyższego szczytu Tatr. Wspinaczka zajmie cały dzień i możliwa jest tylko z przewodnikiem. Nasze domki letniskowe Strbske Pleso i apartamenty Strbske Pleso będą idealna bazą wypadową w Tatry podczas letnich i zimowych urlopów.  

Strbske Pleso – zimowe szaleństwo


Strbske Pleso to także miejsce doskonale nadające się do urlopu zimowego. Ośrodek Snow Park w Szczyrbskim Jeziorze należy do ośrodków z najwyższym standardem na Słowacji. Miłośnicy snieżnego szaleństwa będą mogli skorzystać ze sztucznie nasnieżanych i oświetlanych tras. W ośrodku znajduje się wypożyczalnia sprzętu zimowego, ski serwis i szkoła narciarska. Miłośnicy snowboardowego freeride'u będą mogli wyszaleć się w terenie poza trasami zjazdowymi. Ośrodek dysponuje dwoma wyciągami krzesełkowymi oraz trzema orczykowymi. Nasze domki letniskowe Strbske Pleso i apartamenty Strbske Pleso pozwolą Państwu w zimie skorzystać z bogatej oferty narciarskiej całego regionu miasta Wysokie Tatry. Strbske Pleso to także uzdrowisko, w którym dzięki doskonałemu klimatowi leczy się choroby układu oddechowego. Jeśli po urlopie w Szczerbskim Jeziorze mają Państwo ochotę na wypoczynek w innych rejonach Europy, to polecamy nasze domki letniskowe i apartamenty:Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Štrbské Pleso?

Apartamenty i willa to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Štrbské Pleso. Z ponad 15 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Štrbské Pleso?

Wyszukując zakwaterowanie w Štrbské Pleso z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 551 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 46 m², a willa - 78 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Štrbské Pleso. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag