Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Vrbov - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Vrbov - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Vrbov

Wierzbów
Dowolne daty
Goście
Masz ochotę zobaczyć Tatry Wysokie z innej perspektywy? Domki wakacyjne w Wierzbowie dają Ci taką możliwość! Ta niewielka miejscowość leżąca u stóp Tatr szczyci się jednym z najpiękniejszych widoków na majestatyczne, ośnieżone szczyty tatrzańskie.
DALSZE INFORMACJE »

Obiekty z basenem

Willa Basen Wierzbów
Basen
28 m² Willa
3 1
Wierzbów, Powiat Kieżmark, Słowacja
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 256 zł
za noc
Domek w stylu alpejskim Basen Wierzbów
Basen
60 m² Domek w stylu alpejskim
7 1
Wierzbów, Powiat Kieżmark, Słowacja
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 681 zł
za noc
Willa Basen Wierzbów
Basen
80 m² Willa
12 2
Wierzbów, Powiat Kieżmark, Słowacja
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 631 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Nocleg Przyjazny zwierzętom Wierzbów
Przyjazny zwierzętom
45 m² Nocleg
4 1
Wierzbów, Powiat Kieżmark, Słowacja
3,5 / 5,0
„Dobry“
od 399 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Nocleg Balkon Wierzbów
Balkon
25 m² Nocleg
2 1
Wierzbów, Powiat Kieżmark, Słowacja
3,5 / 5,0
„Dobry“
od 224 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wierzbów: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Wierzbów
195 m² Apartament
10 4
Wierzbów, Powiat Kieżmark, Słowacja
od 4.785 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Wierzbowie - po słowackiej stronie Tatr

Rezerwując noclegi w Wierzbowie, będziesz mógł w pełni przekonać się o urokach Słowacji. Ostry, tatrzański klimat, który panuje w tym regionie, to wprost zaproszenie do pieszych wędrówek, zwłaszcza w Słowackim Raju. Wynajmując dom wakacyjny w Wierzbowie, masz okazję odwiedzić ten położony niedaleko, a słynny na całą Europę park krajobrazowy. Niesamowite formacje skalne, jamy i jaskinie oraz malownicze wodospady i wąwozy zachęcają do wypraw szlakami, które same w sobie są jedną z głównych atrakcji Słowackiego Raju. Metalowe platformy, drabinki, drewniane schodki, kładki i mosty nad potokami zalewającymi wąwozy zapewniają niezapomniane wrażenia i przepiękne widoki.Rezerwując dom wakacyjny w Wierzbowie dla siebie oraz rodziny czy grupy przyjaciół, możesz zobaczyć też Tatry Wysokie w trakcie wyprawy w Pieniny. Spływ tratwą po Dunajcu pozwoli w pełni docenić i zachwycić się bogactwami tutejszej natury.

Dom wakacyjny w Wierzbowie - lecznicza moc wody termalnej

Rezerwując nocleg w Wierzbowie, masz także okazję skorzystać z jednej z największych atrakcji Słowacji, szczególnie polecanej na wakacje rodzinne - są to baseny termalne. Wysoko zmineralizowana woda w kąpielisku w Wierzbowie uznawana jest za najbardziej leczniczą w Europie Środkowej. Korzystnie wpływa m.in. na układ ruchowy ciała czy problemy z nerwami, a przede wszystkim pozwala się cudownie zrelaksować. Ogromną atrakcją dla dzieci będą wysokie zjeżdżalnie i pierwszy na Słowacji Minidinopark czynny w okresie letnim. Wynajmując domek wakacyjny w Wierzbowie, możesz także zafundować sobie specjalne przyjemności. Co powiesz na dom z prywatnym basenem, który pozwoli Ci cieszyć się relaksem w wodzie w ciszy i spokoju?

Co zobaczyć w okolicy Wierzbowa?

Jeśli nabierzesz ochoty, aby odwiedzić inne słowackie kąpielisko termalne, warto abyś wybrał się do największego miasta tego regionu, jakim jest zabytkowy Poprad. Można tu także korzystać na przykład ze strefy SPA z saunami i grotami solnymi, a także wybrać się do licznych restauracji i barów na miejscu. Wieczorną, specjalną atrakcją tutejszego aquaparku jest pokaz laserowy odbywający się w podświetlanych basenach z hydromasażem. Będąc w Popradzie, warto zajrzeć do centrum tego miasta, którym jest Plac Świętego Idziego, gdzie znajdziemy liczne restauracje, kawiarnie lub puby. Tu także mieści się najstarsza galeria na Słowacji. Tatrzańska Galeria prezentuje zbiory poświęcone tym górom.

Apartamenty w Wierzbowie - gwarancja udanych wakacji

Zimą Wierzbów i Dolina Popradu stają się miejscem wymarzonym dla narciarzy i snowboardzistów. Wynajmując dom wakacyjny w Wierzbowie, możesz więc skorzystać z doskonale przygotowanych tras narciarskich w Tatrach Wysokich. Mocnych wrażeń w trakcie zjazdów dostarczają takie miejsca jak Łomnicka Przełęcz, gdzie znajduje się najwyżej położony i najbardziej stromy stok w Słowacji. Uwaga: polecany jest tylko doświadczonym narciarzom! Osoby rozpoczynające swoją przygodę z tym pięknym sportem mogą ćwiczyć swoje umiejętności na łagodnym stoku Jakubowej Łąki, gdzie znajdują się trasy dla początkujących i średnio zaawansowanych narciarzy. Wybierz swój idealny dom wakacyjny i poznawaj uroki Słowacji!

image-tag