Noclegi i apartamenty wakacyjne w Bešeňovej - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Bešeňovej - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Bešeňovej

Beszeniowa
Dowolne daty
Goście
Besenova to gmina w powiecie Rużomberk, w kraju żylińskim na północy Słowacji. Wieś połozona jest w zachodniej części Liptowskiej kotliny, na prawym brzegu najdłuższej rzeki Słowacki Wag. Miejscowość znana jest ze źródeł geotermalnych, które posiadają właściwości lecznicze.
DALSZE INFORMACJE »

Apartamenty i domy z kuchnią

Kulinarny raj: zarezerwuj swój obiekt noclegowy w lokalizacji Beszeniowa z w pełni wyposażoną kuchnią.

Dom  Beszeniowa
19 paź - 26 paź
-9%
571 zł
518 zł za noc
100 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 4 sypialnie
Beszeniowa, Powiat Rużomberk, Słowacja
Kuchnia
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Beszeniowa: Nasze rekomendacje dla ciebie

Beszeniowa: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 292 zł za noc

Apartament Beszeniowa
18 mar - 25 mar
399 zł za noc
45 m² Apartament ∙ 6 gości ∙ 1 sypialnia
4.7
„Wybitny“ (80 ocen)
Beszeniowa, Powiat Rużomberk, Słowacja
Rozpocznij rezerwację
Apartament Beszeniowa
14 sty - 21 sty
292 zł za noc
28 m² Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
4.6
„Wybitny“ (49 ocen)
Beszeniowa, Powiat Rużomberk, Słowacja
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Apartament Besenova – kąpiele w źródłach termalnych oraz wędrówki po Tatrach

Woda wytryskuje z głębokości około 2 km. i osiąga 61 °C. Wczasowicze mają do dyspozycji kilkanaście basenów, zjeżdżalnie wodne, spa i centrum relaksacyjne. Woda w basenach ma temperaturę od 24 °C do 39 °C. Zalecana jest na choroby narządów oddechowych i ruchowych, dolegliwości urologiczne i dermatologiczne. Ciekawą atrakcją jest „Dzika rzeka” - zbiornik, w którym 9 urządzeń wytwarza prąd wodny, który przyśpiesza wodę i ludzi do prędkości 1,6 m/s. Domki letniskowe Besenova i apartamety Besenova będą stanowić idealną bazę wypadową do wizyty w aquaparku, wycieczek po okolicy oraz wycieczek po Tatrach. Jeśli interesują państwa inne rejony górskie w Europie, to na pewno spodoba się państwu Szczawnica w Pieninach, Góry Orlickie w czeskiej części Sudetów, austriacki Tyrol, niemieckie Góry Harzu lub francuskie Alpy.

Wypoczynek w Besenovej – czysty ralaks i odpoczynek


Jeśli odwidzieli państwo już aquapark, to pora by sprawdzić jakie inne atrakcje oferują okolice Besenovej. Przepiękna przyroda zaprasza na spacery, wycieczki rowerowe oraz do wędrowek po górach. Demianowska Dolina uważana jest za jedną z najpiekniejszych dolin w Tatrach Niskich oraz jest również państwowym rezerwatem przyrody. Dolina była już zamieszkana w prehistorii o czym świadczą znaleziska w jaskini Okno. Inne jaskinie takie jak Demianowska Jaskinia Wolności lub Demianowska Jaskinia Lodowa są otwarte dla turystów i są bardzo ciekawym celem wycieczkowym. W Dolinie Demianowskiej, w miejscowości Lukova, w której jest również stacja wyciagu krzesełkowego, zaczyna się trasa turystyczna prowadząca przez Vbickie sedlo i prowadząca do jaskiń. Domki letniskowe Besenova i apartamety Besenova pozwolą państwu cieszyć się pięknem Tatr. Będąc w Besenovej warto udać się nad zbiornik Liptowska Mara, na którym znajduje się sypana zapora wodna na Wagu o wysokości 45m. Zbiornik ten jest największym zbiornikiem zaporowym na Słowacji. Jest to wspaniałe miejsce do uprawiana sportów wodnych takich jak pływanie, żeglowanie, surfing lub windsurfing. Inną ciekawą propozycją jest miejscowość Święty Krzyż, w której znajduje się jeden z największych drewnianych kościołów Europy, który został przeniesiony z zatopionej podczas tworzenia zbiornika Liptowska Mara wioski Paludza. W kościele mieści niewiarygodne 6000 osób. Osoby odwiedzające Besenovą zimą będą mogły poszusować na nartach lub snowboardzie. Szczególnie nowoczesny Ski Park Rużomberk oferuje dla narciarzy wiele atrakcji. Jeśli po wspaniałym urlopie w górach mają państwo ochotę na europejskie miasta to polecamy: odpoczynek w Berlinie, wędrówski po Pradze, relaks w Budapeszcie, spacery po Wiedniu, wakacje w Madrycie lub spacery po Rajgrodzie na Podlasiu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Bešeňovej. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag