Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Beszeniowej - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Beszeniowej - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Beszeniowej

Beszeniowa
Dowolne daty
Goście
Besenova to gmina w powiecie Rużomberk, w kraju żylińskim na północy Słowacji. Wieś połozona jest w zachodniej części Liptowskiej kotliny, na prawym brzegu najdłuższej rzeki Słowacki Wag. Miejscowość znana jest ze źródeł geotermalnych, które posiadają właściwości lecznicze.
DALSZE INFORMACJE »

Beszeniowa: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Beszeniowa
-58%
11 cze - 18 cze
75 m² Dom
4 2
Beszeniowa, Powiat Rużomberk, Słowacja
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 315 zł 751 zł
za noc
Dom Beszeniowa
-58%
11 cze - 18 cze
85 m² Dom
4 2
Beszeniowa, Powiat Rużomberk, Słowacja
od 315 zł 751 zł
za noc
Dom Beszeniowa
-58%
11 cze - 18 cze
85 m² Dom
4 2
Beszeniowa, Powiat Rużomberk, Słowacja
od 315 zł 751 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Resort Basen Beszeniowa
Basen
40 m² Resort
4 2
Beszeniowa, Powiat Rużomberk, Słowacja
od 453 zł
za noc
Resort Basen Beszeniowa
Basen
100 m² Resort
6 3
Beszeniowa, Powiat Rużomberk, Słowacja
od 568 zł
za noc
Zobacz inne

Apartament Besenova – kąpiele w źródłach termalnych oraz wędrówki po Tatrach

Woda wytryskuje z głębokości około 2 km. i osiąga 61 °C. Wczasowicze mają do dyspozycji kilkanaście basenów, zjeżdżalnie wodne, spa i centrum relaksacyjne. Woda w basenach ma temperaturę od 24 °C do 39 °C. Zalecana jest na choroby narządów oddechowych i ruchowych, dolegliwości urologiczne i dermatologiczne. Ciekawą atrakcją jest „Dzika rzeka” - zbiornik, w którym 9 urządzeń wytwarza prąd wodny, który przyśpiesza wodę i ludzi do prędkości 1,6 m/s. Domki letniskowe Besenova i apartamety Besenova będą stanowić idealną bazę wypadową do wizyty w aquaparku, wycieczek po okolicy oraz wycieczek po Tatrach. Jeśli interesują państwa inne rejony górskie w Europie, to na pewno spodoba się państwu Szczawnica w Pieninach, Góry Orlickie w czeskiej części Sudetów, austriacki Tyrol, niemieckie Góry Harzu lub francuskie Alpy.

Wypoczynek w Besenovej – czysty ralaks i odpoczynek


Jeśli odwidzieli państwo już aquapark, to pora by sprawdzić jakie inne atrakcje oferują okolice Besenovej. Przepiękna przyroda zaprasza na spacery, wycieczki rowerowe oraz do wędrowek po górach. Demianowska Dolina uważana jest za jedną z najpiekniejszych dolin w Tatrach Niskich oraz jest również państwowym rezerwatem przyrody. Dolina była już zamieszkana w prehistorii o czym świadczą znaleziska w jaskini Okno. Inne jaskinie takie jak Demianowska Jaskinia Wolności lub Demianowska Jaskinia Lodowa są otwarte dla turystów i są bardzo ciekawym celem wycieczkowym. W Dolinie Demianowskiej, w miejscowości Lukova, w której jest również stacja wyciagu krzesełkowego, zaczyna się trasa turystyczna prowadząca przez Vbickie sedlo i prowadząca do jaskiń. Domki letniskowe Besenova i apartamety Besenova pozwolą państwu cieszyć się pięknem Tatr. Będąc w Besenovej warto udać się nad zbiornik Liptowska Mara, na którym znajduje się sypana zapora wodna na Wagu o wysokości 45m. Zbiornik ten jest największym zbiornikiem zaporowym na Słowacji. Jest to wspaniałe miejsce do uprawiana sportów wodnych takich jak pływanie, żeglowanie, surfing lub windsurfing. Inną ciekawą propozycją jest miejscowość Święty Krzyż, w której znajduje się jeden z największych drewnianych kościołów Europy, który został przeniesiony z zatopionej podczas tworzenia zbiornika Liptowska Mara wioski Paludza. W kościele mieści niewiarygodne 6000 osób. Osoby odwiedzające Besenovą zimą będą mogły poszusować na nartach lub snowboardzie. Szczególnie nowoczesny Ski Park Rużomberk oferuje dla narciarzy wiele atrakcji. Jeśli po wspaniałym urlopie w górach mają państwo ochotę na europejskie miasta to polecamy: odpoczynek w Berlinie, wędrówski po Pradze, relaks w Budapeszcie, spacery po Wiedniu, wakacje w Madrycie lub spacery po Rajgrodzie na Podlasiu.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Beszeniowej?

Apartamenty i hotele to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Beszeniowej. Z ponad 126 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Beszeniowej?

Z Casamundo w Beszeniowej znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 109 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (46 m²) i hotele (44 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Beszeniowej. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 5 gości.

image-tag