Noclegi i apartamenty wakacyjne w Oravicach - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Oravicach - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Oravicach

Orawice
Dowolne daty
Goście
Orawice
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 15
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Wypad z futrzakiem: zarezerwuj nocleg w lokalizacji Orawice przyjazny zwierzętom – zaplanuj najbliższy wypad!

Dom  Orawice
9 mar - 16 mar
-18%
1.818 zł
1.496 zł za noc
100 m² Dom ∙ 7 gości ∙ 3 sypialnie
5.0
„Znakomity“ (1 ocena)
Orawice, Witanowa, Słowacja
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Przyjazny zwierzętom
Rozpocznij rezerwację
Sprawdź inne oferty

Oravice noclegi i Oravice domki letniskowe na każdą kieszeń!

Jeśli spędzili już Państwo niezapomniany urlop Mazury, gdzie takie miejscowości jak Dorotowo, Wilkasy, czy Makowo urzekły Państwa niezwykłą atmosferą i klimatem, to tym razem warto wypróbować coś innego Oczywiście wakacje w nad jeziorem, na Mazurach pozostaną na długo w pamięci, jednak inne miejscowości mają także wiele do zaoferowania. Wakacje za granicą będą na pewno należeć do udanych. Podczas zagraniczynych podróży mamy okazję poznać nowych ludzi oraz nową kulturę. Dlatego warto wybrać się gdzieś dalej, aby odkryć jeszcze nieznane nam zakątki. Tu polecamy szczególnie naszych południowych sąsiadów – Słowację. Wiele miejscowości leżących niedaleko granicy jest chętnie odwiedzanych przez turystów z Polski. Do jednej z nich należą Orawice. Jest to miejscowość położona niedaleko Zakopanego, nad rzeką Orawica, w Kotlinie Orawickiej. Miejsce to z roku a rok jest odwiedzane przez coraz większą liczbę turystów. Dogodne położenie podnosi jeszcze atrakcyjność terenu. Także i my oferujemy Państwu różnorodne domki letniskowe Orawice oraz apartamenty Orawice. W ofercie znajdą Państwo także Oravice noclegi po atrakcyjnej cenie.  

Oravice noclegi oraz Oravice apartamenty – niezapomniany urlop Słowacja!


Miejscowość ta jako ośrodek turystyczny zyskała już międzynarodową renomę. Bezpośrednie sąsiedztwo Polski sprawia, że Oravice są odwiedzane przez wielu turystów z Polski. To doskonałe miejsce na spędzenie relaksującego urlopu. Jeśli chcą Państwo uciec od hałasu i zgiełku miasta, to urlop Orawice będzie doskonałym wyborem. Walory turystyczne Orawic podnoszą zarówno gorące żródła, jak i baseny termalne. Można tam spędzić także aktywny urlop. Są tam bowiem świetnie przygotowane szlaki turystyczne i rowerowe. W ten sposób można najlepiej odkryć wszystkie uroki i zalety tego miejsca.

Orawice gwarantują także możliwość organizowania weekendowych wypadów do pobliskich miast i miasteczek. Tu na szczególną uwagę zasługuje miasto Trstena, czyli Trzciana. Miasteczko to kryje w sobie wiele uroczych zakątków, które tylko czekaja na odkrycie. Do najważniejszych zabytków miasta zalicza się kościół katolicki, pierwotnie gotycki, później przebudowany w stylu renesansowym. Wszystkich atrakcji tego regionu nie da się wymienić, to trzeba zobaczyć na własne oczy. Już teraz można sobie zagwarantować niezapomniany urlop Słowacja. W kilka chwil można zarezerwować domek letniskowy Orawice lub Orawice noclegi. Apatramenty Orawice są doskonałe na krótsze, weekendowe wypady.
Jeśli jednak jeszcze nie są Państwo zdecydowani, to zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą:

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag