Noclegi i apartamenty wakacyjne w Terchovej - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Terchovej - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Terchovej

Terchová
Dowolne daty
Goście
Terchová
Dowolne daty
Goście
Przy wylocie Doliny Wratnej u podnóża gór Mała Fatra leży wioska Terchová. Na przestrzeni wieków charakter osiedla zmieniał się wielokrotnie, obecnie jest to miejscowość turystyczna. Domki letniskowe Terchová służą swoimi komfortowymi wnętrzami zarówno narciarzom, jak i wędrowcom.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Apartamenty i domy z kuchnią

Kulinarny raj: zarezerwuj swój obiekt noclegowy w lokalizacji Terchová z w pełni wyposażoną kuchnią.

Dom  Terchová
24 sie - 31 sie
437 zł za noc
50 m² Dom ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Terchová, Powiat Żylina, Słowacja
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Kuchnia
Rezerwuj
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Pozostań w kontakcie: w Terchovej - przeglądaj obiekty wakacyjne z szybkim internetem.

Agroturystyka  Terchová
3 sie - 10 sie
695 zł za noc
Agroturystyka ∙ 41 gości ∙ 1 sypialnia
Terchová, Powiat Żylina, Słowacja
wifi
Rezerwuj
Zobacz wszystkie oferty

Terchová: Nasze rekomendacje dla ciebie

Terchová: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 351 zł za noc

Dom Terchová
29 cze - 6 lip
437 zł za noc
50 m² Dom ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Terchová, Powiat Żylina, Słowacja
Rezerwuj
Agroturystyka Terchová
3 sie - 10 sie
348 zł za noc
Agroturystyka ∙ 26 gości ∙ 1 sypialnia
Terchová, Powiat Żylina, Słowacja
Rezerwuj
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty Terchová i Terchová domki letniskowe to pewność, że wakacje będą udane

Pobliski Park Narodowy Mała Fatra jest celem letnich wypraw. Zimą, przyjeżdżający licznie turyści, korzystają z kilku okolicznych wyciągów. Do swojej dyspozycji mają wiele tras o zróżnicowanym stopniu trudności. Przygotowanych jest tam także wiele tras biegowych. Apartamenty Terchová goszczą, równie często, wielbicieli Janosika. Legendarny zbójnik urodził się właśnie w tej wsi. W miejscu, gdzie Dolina Wratna otwiera się oczom wędrowców, stoi niezwykły pomnik bohatera. Jego postać jest także umieszczona w godle wsi Terchová. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są: urlop Čejetičky pokoje Sázava wypoczynek Mallnitz

Pokoje Terchová to niezwykła, dzika i nieskażona przyroda

Na turystyczną popularność wsi bez wątpienia wpływa także jej doskonałe skomunikowanie. Leży ona zaledwie 25 km na wschód od Żyliny. Oba miasta posiadają wiele dogodnych połączeń.  Terchová to bardzo ciekawa, pod względem turystycznym, miejscowość. Każdego roku domki letniskowe Terchová służą za bazę wypadową wszystkim, którzy wybierają się w rejon Małej Fatry, gdzie park narodowy chroni najpiękniejsze miejsca tych gór. Niezwykła przyroda jest tam dzika i nieskażona. Na turystów czeka w parku wiele miejsc zapierających dech w piersiach. Apartamenty Terchová goszczą także licznych miłośników historii i jej pamiątek. W wiosce zachowało się wiele budowli z dachem gontowym oraz przepięknymi rzeźbionymi tarczami, pokazującymi ówczesną kulturę osady.

Wieś nie jest duża, ale posiada wiele do zobaczenia. Jednym z ciekawszych miejsc jest Muzeum Janosika. Jest ono najważniejszym punktem na turystycznej mapie dla wynajmujących apartamenty Terchová turystów. Prawdziwy Janosik urodził się 25 stycznia 1688 w tejże miejscowości. Nazywał się Juraj Janosik. W 1988 roku pobliską Dolinę Wratną uatrakcyjnił jego niezwykły pomnik ze stali. Zaprojektował go jeden ze sławniejszych artystów Słowacji - Ján Kulich. Równie ciekawy jest zbudowany w ostatnich latach II wojny światowej kościół. Zamieszkujący domki letniskowe Terchová, mogą przez cały rok, podziwiać w nim rzeźbioną w drewnie Betlejkę. Okna kościoła zawierają sceny z życia Cyryla i Metodego, patronów tej świątyni. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także:

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag